Mzdová účetní

242
12.3.08 14:58

Mzdová účetní

Chtěla bych se zeptat, měla bych nastoupit do práce na místo mzdové účetní, je to pro mě neprobádaná oblast, tak bych potřebovala vědět od zkušených pracovnic, jaké zákony prostudovat a v čem se snažit zorientovat. Budu se znovu zaučovat, samozřejmě budu vyslána na školení, ale zatím jsem doma, mám čas, tak bych se chtěla trochu vzdělávat…

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.3.08 15:24

Skvělý výcuc všeho důležitého najdeš v knize „Abeceda mzdové účetní“ od nakladatelství ANAG. Dobře psané, přehledné, srozumitelné :wink:
Noggie

• Nahlásit
  • Citovat
242
12.3.08 15:27

Děkuji, hned si ji zaběhnu koupit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
12.3.08 16:19

Mohu potvrdit, kniha je fakt super bez toho se asi nehnes. Mozna bych pridala jeste novy zakonik prace to se taky hodi.

Hodne zdaru :) Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
12.3.08 21:36

mzda

Holky prosím vás je tu nějaká mz. učetní potřebovala bych poradit s výpočtem mzdy .Byla jsem v unoru 6 dnů na ošetřovačce a jsem na mzdě lehčí skoro o 5 tisíc což se mi moc nezdá.Předem moc děkuju.

majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3787
13.3.08 08:50

Majdalenko,
zkus tady
http://www.vypocet.cz/cista_mzda.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
13.3.08 16:50

mzda

Jo jo to jsem zkoušela ale je to na výpočet čisté mrzy ,mě jde o výpočet mzdy ,když jsem nějaké dny byla na ošetřovačce .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3787
14.3.08 22:09

a co zkusit tuhle záložku ;-)
http://www.vypocet.cz/nemocenska.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mci
30.3.12 21:01

jak vyřídit mateřskou?

Zdravím Vás! Potřebovala bych pomoct. Ještě nikdy jsem jako mzdovka nezařizovala mateřskou dovolenou, můžete mi poradit, co je mojí povinností, až mi zaměstnankyně donese papíry od doktorky? Paradoxně jsem tou zaměstnankyní já a budu to vyřizovat sama sobě, vtipné… Nemůžu se nikde dočíst rady. Určitě to nebude nic složitého. Děkuju!!! :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
idalika
31.3.12 22:22

Výpočet průměru pro PPÚ

Můžu se prosím někoho z vás zeptat ohledně výpočtu PPÚ, který je součástí výplatní pásky ? Zkouším si to přepočítat tímto způsobem : Hrubá mzda (měsíční plat + přesčasová mzda + osobní ohodnocení + mimořádné odměny) / odpracované hodiny. To počítám za každý měsíc daného čtvrtletí zvlášť, pak sečtu a vydělím třemi.
Zkoušela jsem i vysčítat nejprve hrubou mzdu za tři měsíce, pak vysčítat odpracovanou dobu za tři měsíce a pak vydělit mezi sebou. Protože mám výsledek, který má vyjít, zkoušela jsem to i zpětně, ale i kdybych se na hlavu postavila, tak mi to nevyjde jako na výplatní pásce :roll: Co dělám špatně ? Děkuji předem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
1795
21.1.16 13:14

Ahoj, obnovuji téma. Prosím ty, co pracují jako mzdová účetní, jak se zdokonalit v této oblasti. Dočetla jsem se, že nejlepší je si prostudovat knihu Abeceda mzdové účetní, ale co dál?! Děkuji moc všem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
21.1.16 13:15

Dělat mzdovku i prakticky.
Samotná teorie bez následné praxe je k ničemu¨.
Jinak já jsem lepší knihu než tuto v ruce neměla.
Dělám mzdy jen proto, že musím. Nejsem mzdovka.

• Nahlásit
  • Citovat
10226
21.1.16 13:50

Mám známou, která se rekvalifikovala na mzdovou účetní. Také doporučovala tuto knihu a dále chodila na semináře: http://www.anag.cz/…y/cz/c-1414/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
12.4.17 16:18

Najde se ochotná maminka co rozumí mzdám a daním, co by mi poradila? Nejlépe přes SZ :) předem moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6201
12.4.17 16:29

@kacaba87 klidně napiš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu