Mzdové účetnictví

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
21.10.21 07:09

Mzdové účetnictví

Je tu prosím nějaká účetní? Jdu si dělat kurz, ale pořád nevím jestli mzdové účetnictví nebo komplexní účetnictví, myslím, že mzdové je lehčí a proto mne láká více:) můžete mi poradit a popsat a napsat vaše názory? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
21.10.21 07:18

No za mě teda mzdový lehčí není a hlavně je o hodně víc zodpovednejsi. A víš vůbec něco malo o účetnictví? Jak dlouhy ten kurz je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
21.10.21 08:15

Naprosty souhlas s @JancaS84 Mzdove je pekne tezke, sledovat vsechny zmeny v legislative, vyhlasky atd., pocitat stravne, cestaky, nahrady na dovolene… spravne vse zohlednit… pripada mi tezsi nez ucetnictvi obecne, taky jde o samostatny podobor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
21.10.21 09:06

@JaneAM Já dělám oboje a mzdové mi přijde jednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11355
21.10.21 09:07

@Helca83 a takové exekuce a insolvence jsou taky lahůdka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
21.10.21 09:49

@ivašot. uuuu, vidis to me ani nenapadlo.

@Sofie2013 asi zalezi co delas, jestli bezny provoz ne na smeny, bez priplatku, vsechno tak nejak standardizovane, tak beru. Jinak mi to ale pripada horsi, treba delat mzdy v nemocnici, to musi byt mazec!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
21.10.21 10:39

@Helca83 Dělám třísměnný provoz a exekucí máme také dost :) Ale pokud to srovnám s tím, co musí umět samostatná účetní, která třeba dělá sama na sebe a účtuje více firem, tak mi to přijde o dost jednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
21.10.21 10:43

@Sofie2013 Jo? To mě teda vůbec, navíc samostatná účetní si zřejmě i víc vydělá a věnuje se práci jak sama potřebuje, sama si organizuje ten čas… každopádně zajímavé, díky za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.11.21 11:05

Dobrý den. Pomohl by mi prosím Vás někdo vypracovat domácí úkol z mzdového účetnictví? Samozřejmě zaplatím. Jsem bezradnâ. Prosím na email : ****. Děkuji za pomoc 😃

edit adminom - osobný údaj - e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat