N-lite laser na akné

24
28.4.16 10:42

N-lite laser na akné

Ahoj, už od puberty mě trápí akné, které se sice s nasazením HA zlepšilo, ale po jejím vysazení (z pádných důvodů) je to zase katastrofa. Pleť mám hrozně mastnou, plnou černých teček a s pupínky. Už jsem vyzkoušela snad všechno. :roll: Při brouzdání na internetu jsem objevila možnost léčby akné N-lite laserem (nabízí LLC Opava, Ostrava) a chtěla bych se zeptat, jestli s tím má někdo zkušenost? Kolik ošetření je potřeba a je efekt trvalý, nebo se musí terapie opakovat? :nevim: Předem moc díky za veškeré reakce :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1692
9.3.20 15:46

Ahoj, je to už koukám 4 roky stará diskuze, do které nikdo ale nenapsal :) Nezkoušel jste někdo laserovou terapii na akné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
9.3.20 16:12

Ano, na akné jsem zkoušela tisíc a jednu věc a i laser. Pomohl okamžitě, ale krátkodobě. Během pár týdnů to bylo zpátky ve vší parádě. Jako veškerá lokální léčba, pokud příčina je uvnitř. Mně pomohlo dlouhodobě vyřadit sladkosti a hlavně vše z mléka. A sekundárně pak změnit kosmetiku - už nepoužívám žádnou vysušující „na mastnou pleť“, ale naopak výživné oleje. Laser bych volila, kdybych věděla, že vnitřní příčina je vyřešena a chtěla bych se jen rychleji zbavit ložisek (řeším teď, kdy se akné vytvořilo kvůli nechtěné dietní chybě a ložisko je pořád trošku aktivní). Ale je to docela drahá sranda teda :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
9.3.20 16:29

@Linduš91 děkuji, to byla jen jedna aplikace? Nebo jich musí být více?
Popravdě řečeno také jsem orientačně koukala na ceny, našla jsem kolem 3-4 tisíc za jednu aplikaci. Slibujou dlouhodobé řešení :nevim: Takže opět jen reklama? Mně nepomohlo právě ani to vysazení mléka a sladkostí, tučných jídel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
9.3.20 16:32

@quera Byla jsem celkem myslím 5× nebo 6×, už je to teda pár let, tak třeba to mají nějak inovované a účinnější. Měla jsem jednu aplikaci, pak po 3 týdnech další a pak tuším po 6 týdnech ještě jednu. No a do měsíce to bylo zpátky. Ještě jsem to nějak podstoupila jednou, ale pak jsem se na to vykašlala. Pak akné prý způsobují některé cysty, celkově hormonální nerovnováha, tak zkusit pátrat tam. U mě třeba i lepek, sója a maso, které je nacucané hormony (hlavně kuřecí z velkochovů) :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
9.3.20 16:35

@quera Ještě je otázka, jak dlouho jste bez mléka? U mě to mělo na akné znatelný vliv po nějakých 4-6 měsících. Do roka bylo pryč úplně. Je to na dlouho…Ale když si člověk vezme, jak dlouho ta jídla jedl, tak se nemůže divit, že efekt není okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.20 12:18

@Linduš91 mléko jsem nejedla určitě rok, možná dýl. Brala jsem i jakési léky, které se sll mléčnými výrobky nesmí :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1692
10.3.20 12:19

Pardon, omylem se mi zaškrtla anonymní reakce. Je to můj příspěvek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat