Na jaké hračky se těšíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 5 inzerátů 18.12.16 00:55
Na jaké hračky se těšíte ?

Ahoj, pořizujete nějaké hračky pod stromeček tak trochu pro sebe? :D Na které se těšíte, jak si s nimi budete hrát? :lol: Mě letos těší autíčka k vláčkodráze, obzvláště sanitka s nemocným pacientem bude má 8). Co budete vybalovat nejrychleji vy? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 18.12.16 01:07

Domeček z Máši a medvěda a gumová zvířata a ještě skákací míč :mrgreen: rozbalí si to tedy moje dcerka, ale už se těším až si s tím budu hrát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co nooo za mě takové blbiny nebyly a jestli jo tak mě s něma Ježíšek minul tak dcerka zapůjčí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 5 inzerátů 18.12.16 01:17

@glitterball já miluju domečky! Když jsem byla malá (v 80. letech), nutila jsem pořád rodiče, aby se mnou chodili k pekárně, kde měli ve výloze chaloupku, a tam jsem na ni dlouhé minuty zírala :mrgreen:, jinak nic takového nebylo. Přesně, musíme si to vynahradit!

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 18.12.16 01:27

Já se těším na magformers :dance: ale jako věc, ze který jsem byla totálně uchvácená, jsme klukům dala před 2 nebo 3 lety, už nevím. takový nákladní překladiště, jeden podvozek, 3 korby, ten podvozek si je vyměňuje sám, a vozí to kuličky, a celý samo, je to převáží z bodu A, přes několik dalších bodů, zpátky do bodu A…nejprve to nabere do „lžíce!, pak je to hodí takovou "cestičkou“ na durhý konec, na cestu, tam si je nabere bagr, naloží je na korbu náklaďáčku, a ten je doveze zpátky na začátek…z toho jsem byla totál unešená, až do silvestra jsem si to každou noc minimálně na půl hoďky pouštěla :oops: :lol: i kluci z toho byli nadšení, asi jediná věc, co je složená z hodně částí, a máme ji i po takový době úplně kompletní, několikrát do roka si to pouštíme. ostatní věci se poztrácí hned :roll:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 5 inzerátů 18.12.16 01:31

@slavuska1 jsem si magformers musela vyguglovat :mrgreen:, malýmu jsou teprve dva. To je pěkný! Ale jak píšeš ta druhá věc, no to by mě taky bralo!!! Co to je za značku?

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 18.12.16 02:12

Magformers je pecka. Nejlepsi na tom je, ze se da stale dokupovat a rozsirovat, jak ditko roste. Letos k tomu jezisek donese i nejakou knihu. Pro velke deti jsou tam pomoci toho vysvetlene pry i zlomky a pocitani. A udajne dle toho snad v Japonsku (nejsem si jista) vyucuji. Ja jsem ji jeste nevidela, bude od babicky i se stavebnici, tak budu mit prekvapko. Jen ta cena :?
Pak jezisek donese zvukostrom, na ten jsem zvedava. A dalsi knizky ke kouzelnemu cteni od Albi. Taky elektricky vlacek a auticko k vlackodraze a postylku, zidlicku, miminko. No tesim se na vsechno :potlesk:
Nejvic tedy, az budou decka rozbalovat :dance:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 18.12.16 02:18
@Ostružka píše:
@slavuska1 jsem si magformers musela vyguglovat :mrgreen:, malýmu jsou teprve dva. To je pěkný! Ale jak píšeš ta druhá věc, no to by mě taky bralo!!! Co to je za značku?

to magformers je možná i pro 2 letý..max příští rok..teda počítám, že si s tím bude i 2 leťák hrát. jsou to velký dílky :) to překladiště máme tohle https://www.google.cz/search?…ekladiště+náklad­ní&client=ope­ra&hs=fBn&tbm=is­ch&imgil=hFo0Wvlk­GD1QWM%253A%253Bv9Go0PQX­NSPXNM%253Bhttp%25253A%2­5252F%25252Fwww. euroforce. cz%25252Fvelke-nakladni-prekladiste-0225.html&sou­rce=iu&pf=m&fir=h­Fo0WvlkGD1QWM%253A%252Cv­9Go0PQXNSPXNM%252C_&us­g=__MglgdGfmK9Mbhg98XTkH­uWEOQt4%3D&biw=18­21&bih=878&ved=0a­hUKEwiAsujhyP­zQAhVKNFAKHWtUD­kYQyjcINA&ei=V-NVWMCqL8rowAL­rqLmwBA#imgrc=hFo0Wvlk­GD1QWM%3A
zkusím najít ještě odkaz, jeeslti budou mít někde stejný, nebo apsoň podobný.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 18.12.16 02:35

Tak to asi ne, tamten odkaz :mrgreen: :oops:
tak takhle to bude lepší http://www. eurofo rce.cz/velke-nakladni-prekladiste-0225.html
akorát ho mají nedostupný, nevím, jeslti ještě vyrábějí :think:

https://deti.ba zos. cz/inzerat/68835217­/Set-Lokomotiva-Tomas-s-bagremTerence-.php nebo tady jsem našla, že jeden pán prodááv s TOmášem, ale bude to to samý. ten set s Tomášem jsem viděla myslím někde na ali, nebo wish, novej :think:

no a když už jsme u ali a spol, tak na co se vůůbec netěším, jsem klukům objednala taková letadlo, že jezdí, a vydává světlo a zvuk, jsme si myslela, že by se jim to mohlo líbit, ale vůbec mě, blbc. i, nedošlo, že to bude takovej ten čínskej uřvanej kýč, když to zapnu, řve to jak na lesy, na celej panelák…to přišlo, tak jsme to složila, když už kluci spali, v noci, zapla, a vyletěla leknutím metr vysoko, jak je to hlučný :roll: teď přemýšlím, jeslti zabalit pod strom, nebo vyhodit :think:
noa navíc mě dneska tak naštvali, že jsem jim v afektu řekla, že žádnej Ježíšek nepřijde :zed: nejstarší skoro 7 letej měl dneska svátek, dostal takovou tu hru od Albi, V kostce, matematiku…hráli jsme to docela dlouho, je šikula, ale večerní úklid, a mladej našel 1 kartičku, a že neív, kde je zbytek, celá krabice…a prostě tu nikde není, prolezla jsme celej byt, ani při velkým úklidu nikde nevykoukla, nejstarší říká, že to měl naposledy prostřední, ten tvrdí opak, dvouleťák to tentokrát myslím výjimečně nebyl, jeho skrýše už jsem prolezla…a zakazovala jsem mu to brát, a docela poslouchal…a sám tu nebyl. takže zuřím, fakt. takový velký, jak se to mohlo ztratit, a kam, nechápu :pocitac: :pocitac: ve čt dostal od babi už předem takovej hokej, dřevěná deska, kovový tyče, plastoví hráči…na desku jim batole šláplo hned ten první den, když to enchal na zemi, takže je prasklá, dneska ulomili i jednoho hráče, úchytku, jedna tam byla náhradní, ale další už není..takže předpokládám, že do týdne je to zničený–ničeho si neváží :cert: to asi všechno nadělím sobě, ty magformers, a tak…nebudu si s tím muset hrát v noci natajno :lol:

edit: ty odkazy nefungují, jsme tam musela dát mezery, mi to nechtělo pustit bez mezery :roll:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 18.12.16 02:43

@slavuska1
To je normalni. Nase deti dostali od Mikulase adventni kalendar jako ponozky s cisly a v kazde maji nejake prekvapko. Maji 1 ponozku pro obe deti a tak se stridaji, kdo taha prvni a vzdy se snazi vytahnout jen 1 vec. V jedne byly magnety, segra tahala prvni a holt vytahla oba. A videla jsem, jak je kluk celej rudej, ze přišel o prekvapko. Mel magnet hasickeho auta a zacal na me jecet, ze to je blby, ze to nejezdi a ze se mu to nelibi. To jsem tady rvala jako tur. Nechapu. Normalne se tak vubec nechova. Clovek to tady po nocich pripravuje, vymysli 24 nejakych veci, aby meli haranti radost a smradi si niceho nevazi :zed:
To me tak vytocil, ze jsem rekla, ze mu to vyhodím.
Tu pak drepel na zemi a pry maminko: tak mi to das, az set budu chovat slusne a udelim si trest tyden bez cokolady :lol:

Lonna
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 18.12.16 05:20

Ja se teda tesim nejvic az si mala vybali kristalovou panenku, o ktery mele snad dva mesice. Takova velka panenka, vypada jak elza z led. království, ma asi 75cm na vysku a nedela nic. Ani nemrka, nema zadny doplnky, draha jako prase (muz sehnal nastrsti levneji),ale dcerka ji stradne chce. Tak na tu se tesim co bude rikat. A osobne se tesim na drevenou vlackodrahu, sadu letiste (je tam veeelky letadlo :mrgreen: co vydava zvuky a par náklaďáků. A na co se netesim, je loutkovy divadlo, co dostane od babicky. Nebavi me hrát si s panenkama (ani v detstvi me to nebavilo) a s konema. a ted budou ještě manasci :-/

Novire
Neúnavná pisatelka 19837 příspěvků 18.12.16 05:31

Já se těším na LaQ stavebnici - dostanou mooooc kostek, tak snad zbude i něco na mě :mrgreen:
To překladiště vypadá parádně, nejmladší by z toho skákal do stropu :palec:

Vemas
Kelišová 5366 příspěvků 18.12.16 07:20

Ja se tesim hlavne az si budou hrat sami a ja budu mit klid :lol:

Ancek
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 18.12.16 07:35
@Vemas píše:
Ja se tesim hlavne az si budou hrat sami a ja budu mit klid :lol:
:palec:

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 18.12.16 07:50
@Vemas píše:
Ja se tesim hlavne az si budou hrat sami a ja budu mit klid :lol:

To já taky :oops:

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 18.12.16 08:03

Těším se na všechno. Dostanou Duplo vláčky, klaciké Lego, sametové malování, hmatové Loto a Logico Primo.
K narozeninám mladšího mám už vymyšlenou stavebnici SmartMax, tak to se těším předem :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >