Podložka Lego Duplo nebo Hubelino k nesehnání

3767
15.12.16 11:09

Podložka Lego Duplo nebo Hubelino k nesehnání

Netušíte, prosím, kde sehnat podložku Lego Duplo nebo Hubelino, která je prý komptatibilní s legem? Hubelino je všude nedostupná. Duplo jsem našla asi ve dvou internetových obchodech - ovšem cena kolem tisícovky - to jim fakt nedám. :cert:
Nekupovali jste ji teď nedávno někde? Za Vaše tipy předem děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13788
15.12.16 11:18

Hubelino je skladem http://www.kulickodraha.cz/kde-koupite#… a Duplo podložku jsem viděla na Mall.cz, ale že bude dostupná až v lednu, za cca 290 Kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13788
15.12.16 11:19

Aha, tak už je za 350, předtím byla ve slevě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
15.12.16 11:23

@AnastazieB Moc děkuju, snad ji mají opravdu skladem. Cenu tam tedy vidím 319 za tu velkou. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10461
15.12.16 11:25

@Adrasteia Tady mají velkou červenou, pokud neřešíš barvu http://www.morelega.cz/…na-8390.html?… a tady mají nějaké Hubelino, ale asi menší http://www.legarna.cz/…ky-podlozky/
Já jsem kupovala před půl rokem zelenou v té Legárně a musela jsem na ni čekat 3 týdny. Průběžně je dostávají, ale bývají rychle vyprodané, tak pokud to nepotřebuješ pro dítě k Vánocům, tak se vyplatí pravidelně sledovat. Tady jsem viděla podložku skladem ještě tak před 2 týdny https://www.specialkalega.cz/…staveni-2304 .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
15.12.16 11:29

@Hoa Mai Děkuju moc. V té legárně jsou velképrávě vyprodané. Ta červená by nevadila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10461
15.12.16 11:37

@Adrasteia Teď jsou vyprodané, to jo. Ale bývají. Vím, že na bazarech spousta lidí šíří informace, že už nebudou nikdy a prodávají ty svoje použité za šílené peníze a ještě se tam o ně lidi porvou. Ale pokud na to zrovna nespěcháš, tak se dá sehnat i za normální cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
15.12.16 11:41

@Hoa Mai Ta červená je taky trochu dražší, normálně bývaly kolem tří stovek, ale těch 450 ještě ujde. :think: Zase tak nepospíchám, ale syn dostane spoustu nových kostek k Vánocům a má zatím jen dvě malé podložky, tak přemýšlím, jestli mám koupit, nebo ještě počka. Slyšela jsem, že teď od ledna by měly být normálně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
15.12.16 11:44

Hubelino jsme kupovali na Feedu, koukám, že pořád mají většinu skladem:
 https://www.feedo.cz/…ni/hubelino/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
15.12.16 11:44

Já mám z Ali a super

  • Citovat
  • Upravit
16289
15.12.16 11:45
@unuděná píše:
Hubelino jsme kupovali na Feedu, koukám, že pořád mají většinu skladem:
https://www.feedo.cz/…ni/hubelino/

Ale tady jde o podložku na stavění (Duplo a podložka Hubelino jsou kompatibilní), ne o ty dílky kuličkodráhy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
15.12.16 11:46
@zrcadlo píše:
Ale tady jde o podložku na stavění (Duplo a podložka Hubelino jsou kompatibilní), ne o ty dílky kuličkodráhy.

Ajé, já pochopila „lego duplo podložku nebo hubelino“ :mrgreen: Tak to se omlouvám ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10461
15.12.16 11:49

@Adrasteia Já bych ji asi vzala, ty červené bývají málokdy dostupné. U nás se teda podložky hodně využívají, ty velké máme zelenou, šedou (ještě po mě) a barevnou trojrozměrnou, co jsem sehnala na bazaru. Na těch podložkách lépe drží větší stavby, syn si hodně skládá s tatínkem různé patrové domy, vysoké jeřáby, věže, mosty…a na těch podložkách jsou pevnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
15.12.16 12:10

Já občas vidívám maminky, že si podložky kupují v kamenném bazárku- můžete zkusit mrknout u vás, třeba budete mít štěstí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
15.12.16 14:02

Taky sháním velkou podložku… díky za tip, už objednávám tu červenou z mořelega. dík!

Jen k HUBELINO velké podložce chci napsat, že mi kámoška říkala, že ta podložka moc dobře nedrží, že to není ono. Líp to prý všechno drží na Duplo podložce.
(zatím nemůžu potvrdit, Hubelino je u nás ve skříni zabaleno pro Ježíška)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin