Na jakou jít střední

Anonymní
30.8.21 20:14

Na jakou jít střední

Ahoj, teď jdu do 9. třídy a stále nevím má jakou školu jít, chtěla jsem jít na veterinu ale tu máme v našem kraji pouze jednu (Jihomoravský kraj) a platí se tam školné 20 000 což nechci nechat na rodičích, já sama peníze teď samozřejmě nemám.
Gympl u mě nepřipadá v úvahu jelikož si na to prostě nevěřím a vím docela jistě že by mě to prostě nebavilo.
Jsem hodně asociální a nemám moc koníčků takže opravdu netuším co by mohlo být pro mě.
Vím že mě neznáte tudíž se to těžce určuje ale nemáte nějaký tip na dobrou střední školu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5494
30.8.21 20:35

Jdi na kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26723
30.8.21 20:42
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jdu do 9. třídy a stále nevím má jakou školu jít, chtěla jsem jít na veterinu ale tu máme v našem kraji pouze jednu (Jihomoravský kraj) a platí se tam školné 20 000 což nechci nechat na rodičích, já sama peníze teď samozřejmě nemám.
Gympl u mě nepřipadá v úvahu jelikož si na to prostě nevěřím a vím docela jistě že by mě to prostě nebavilo.
Jsem hodně asociální a nemám moc koníčků takže opravdu netuším co by mohlo být pro mě.
Vím že mě neznáte tudíž se to těžce určuje ale nemáte nějaký tip na dobrou střední školu?

ano, máme tip - běž už sakra konečně na tu kadeřnici :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:
a známe tě už víc, než se nám líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25379
30.8.21 20:53

Proboha už zase? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12223
30.8.21 20:55
@Anonymní píše:

střední veterina v Jihomoravském kraji zdarma je v Boskovicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23259
30.8.21 21:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
30.8.21 21:29

Už zase :roll: Prosím tě běž na tu kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
30.8.21 21:34
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
30.8.21 21:47

Tvl, to už člověk neví, jestli se smát nebo brečet, to je fakt síla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
30.8.21 21:51

Skoč si už někam k doktorovi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
30.8.21 21:52

To je nějaká známá firma?😅 mám pocit, že tu trávit plno času, ale toto jsem nezaznamenala😅 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
30.8.21 21:58
@Nicole-7 píše:
To je nějaká známá firma?😅 mám pocit, že tu trávit plno času, ale toto jsem nezaznamenala😅 🤷🏼‍♀️
Školní fantom, týdne minimálně deset diskuzí na stejné téma. Občas to píše za sebe, občas jako matka, ale je to pořád stejný.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
31.8.21 09:58

Tady je seznam maturitních oborů, si to celé projdi a vyber z toho obory, které bys mohla vykonávat vzhledem k tvé osobnosti (otevřenost, přesnost, spolehlivost, kreativita) a pak z těch vybraných podtrhni co by tě aspoň trochu mohlo bavit. Pak vyškrtni ty, které jsou špatně uplatnitelné v ČR nebo je škola přes celou republiku. Na zbylé si dej přihlášku a uvidíš, kde tě vezmou.

https://www.stredniskoly.cz/…-studia.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12223
31.8.21 10:18
@emouen píše:
Na zbylé si dej přihlášku a uvidíš, kde tě vezmou.

vycházíš z toho, že po proškrtání ji zbyde jedna, dvě školy? :think: víc přihlášek podat nemůže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 10:28

Eh trošku mě zarazilo Jak dokážou být lidé zlí, já sem píšu poprvé protože si nevím rady a už dlouho si vybírám školu, a najednou na mě všichni spustí ať už jdu proboha na tu kadeřnici ať si zajdu k doktorovi není to příjemné.
Jinak děkuji všem co se mi snažili poradit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat