Reklama

Na kašel Lontermin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 31.05.11 18:00
Na kašel Lontermin?

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá z vás zkušenosti se sirupem Lonterminem? Ve čtvrtek jsem byla s malým (19m) u dr, kde nám oznámila, že má zánět levého ucha, nasadila nám antibiotika ospamox a kapat Otipax. V sobotu se k tomu přidal dost hnusný kašel, nejprve suchý, tak jsem nasadila Stoptussin sirup a včera už se změnil ve vlhký, ale takový dávivý. Malý se včera v noci při kašlání 2× pozvracel, tak jsme letěli dnes opět k dr. Nasadila nám teda Lontermin a 3× kapat Fenistil. Máme ho brát 2× denně…Já jen, že jsem si četla, že je to na roztáhnutí průdušek, aby se mu lépe vykašlával hlen, ale co k tomu mám dát za sirup? To už mi neřekla, spíš mě nenapadlo se zeptat, protože jsem si myslela, že Lontermin je přímo nějaký sirup a né sirup na roztáhnutí průdušek…Nebo se mýlím? Proto bych byla vděčná za jakoukoliv radu :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 31.05.11 18:25

Ahoj,
Lontermin je opravdu na roztažení průdušek, našim dětem dává MUDr. Spiropent (má stejný účinek jako Lontermin) nebo právě zmiňovaný Lontermin + nějaké „odkašlávadlo“ :wink: Nám se osvědčil Prospan. Nebo můžeš zkusit třeba Mucosolvan, Ambrobene, Hedelix, Halixol apod.

Ať je malý brzo fit :kytka:

emocuc.polymorf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 18:34

My ho máme teď poprvé, ten Lontermin, začali jsme včera :nevim: Mucosolvan je u nás naprd, tak jedu ACC sirup, uvidíme :think: Spiropent mi malá šavluje, to bohužel.. ten Lontermin je docela chuťově v pohodě :palec:
Hedelix taky nic moc účinek, ale aspoň to není horší jako po Mucosolvanu :cry: Ambrobene taky :poblion: ,děs…
Doufám, že ten ACC sirup pomůže :hug: Jinak pak prubnu ten Prospan, jak píše Fragola. Bude další na řadě :wink: Tohle se nám vleče už 12 dní, už mi to neskutečně vyčerpává :cry:

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 31.05.11 18:34

Fragola - děkuji, mi právě přišlo divný, že mi předepsala jen tohle a že mi neřekla jaké odkašlávadlo mu mám dát případně jak dávkovat, tak jsem si řekla, že se musím pozeptat tady

emocuc.polymorf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 18:38

Fragola: Jeeeee, teď jsem si zapla podpisy, abych si oživila, jak máš staré děti a ty čekáš Sedmu!! 8-o 8-o 8-o Tak hodně štěstí :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Sorry, že OT, to mě tak překvapilo, že to nešlo jinak :oops: :lol: :lol:

Generální žvanilka 24788 příspěvků 31.05.11 20:10
emocuc.polymorf píše:
Fragola: Jeeeee, teď jsem si zapla podpisy, abych si oživila, jak máš staré děti a ty čekáš Sedmu!! 8-o 8-o 8-o Tak hodně štěstí :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Díky :kytka:

marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.06.14 13:09

@fragola hledám tu o lonterminu a koukám že sedm vám nestačilo :D devět dětí to je mazec, a gratuluju a pohodový porod a pohodová dvojčátka přeju :)

Generální žvanilka 24788 příspěvků 11.06.14 14:35

@marketa612 Děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >