Na koníčka - nevěřím si

Anonymní
6.1.20 19:37

Na koníčka - nevěřím si

Hezký večer, s přítelem jsme spolu přes rok. A bohužel i s ním, jako s každým jiným před ním - byli dva, mám problém při poloze na koníčka. Prostě si nevěřím, nelibim se sama sobě.

Vždy, když má dojít na věc, tak stejně skončíme buď u klasiky misionáře nebo zezadu.

Prostě :roll: mám hodně malá prsa a celkově jsem dost hubená…

Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1931
6.1.20 19:39
@Anonymní píše:

No tak super, ne? Co by za to která dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
6.1.20 19:45

Tak na koníčka, ale naopak zadama k němu. Hele normálnímu chlapovi je úplně jedno, že máš malý prsa. Znám i 2 co nemají velký prsa rádi, protože jim to připomíná jejich matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 19:45

Já bych si to s tebou klidně vyměnila, mám velká prsa rozpláclá až k pasu a jsem tlustá jako bečka…

• Citovat
  • Nahlásit
72
6.1.20 19:46

Resis blbosti. Tvoje prsa snad uz videl a ze nemas nadvahu je v dnesni dobe obrovske plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
6.1.20 19:52
@Anonymní píše:
Hezký večer, s přítelem jsme spolu přes rok. A bohužel i s ním, jako s každým jiným před ním - byli dva, mám problém při poloze na koníčka. Prostě si nevěřím, nelibim se sama sobě.

Vždy, když má dojít na věc, tak stejně skončíme buď u klasiky misionáře nebo zezadu.

Prosím anonym

Tak u misionáře je to ještě horší ne? To se vytvoří žehlicí prkno. Ve variantě „koníček“ jsou z toho alespoň skákající rozinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
6.1.20 20:01
@Budoucí007 píše:
Tak u misionáře je to ještě horší ne? To se vytvoří žehlicí prkno. Ve variantě „koníček“ jsou z toho alespoň skákající rozinky.

Hodně malá prsa určitě nejsou skákající.

Zakladatelko, rozumím ti, ale opravdu to neřeš a buď ráda, že jsi štíhlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
6.1.20 20:02

@Budoucí007 :D :D

jinak pro zakladatelku, řekněte to partnerovi, že z toho máte depku a co vás trápí. Určitě vás vyvede z omylu a vůbec mu to vadit nebude ba naopak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.20 20:04
@Anonymní píše:

Prosím anonym

musis vic pit zlaticko,
ja miluji kvalitni sampanske, nicmene pokud nejsi pri penezich pomuze i stary dobry vajecny liker,
muzes si ho udelat i doma skoro zadarmo. kdyz vypijes alespon pul litru pred sexem, zabrany pujdou stranou,, na mala prsa zapomenes.

proste vypij na lacno co nejvic likeru co do sebe dostanes, uvidis po case po nem ti i hezky naroste brisko, je to docela sexy, krasne pevne brisko.

A priteli musis taky poradne nalit co se do nej vejde. Uplne nejlepsi je, nechat se pozvat do restaurace a vypit toho co nejvic, pak v tom pokracovat i doma, hlavne to neplat ty, plati vzdy muz na to nezapominej, na spolecenska pravidla.

starosti si mas delat ne kvuli svym prsum, ale jestli ti pritel dava dost penizku. Proc jinak bysi s nim byla, nejses preci mala holka ze skolky, kterou zivi rodice. Jses uz velka holka a velky holky samy vi mnohem lip jak utratit ty penizky nez ti hloupi chlapi kteri jen huli a pijou a cumi na bednu a zajima jen to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
6.1.20 20:06

Kdybych byla jako lunt a měla malá prsa, tak bych skákala „na koníčka“ furt :lol:
Ale jinak zakladetelko… Tvoje prsa už viděl, ví jak vypadáš, kdyby jsi se mu nelíbila, tak by s tebou nebyl. Takže klid a snaž se si to užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
6.1.20 20:08
@Budoucí007 píše:
:mrgreen: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 06:38

Jéé, kdybych byla hubená, tak si skáču od rána do noci :D Já mám opačný problém. Vyloženě tlustá nejsem, ale na výšku 170cm vážím 68kg a dost mám v bříšku. Ač jsem s přítelem 9 let, polohu na koníčka jsem si nikdy moc neoblíbila.. Asi ne jen kvůli tomu bříšku, ale spíš mám pocit, že mi to nikdy nešlo. Je to nejspíš fyzičkou, prostě nedovedu pravidelně a relativně v tempu „vyskakovat“, je to pro mě celkem dost náročné :lol: A když se na něm jen kroutím, tak mám pocit, že se to líbí jenom mě..

• Citovat
  • Nahlásit
290
7.1.20 07:24

pohled chlapa

Myslím, že to že máš malá prsa (nebo že jsi hubená), tvému partnerovi nevadí. Spíš se pokus nějak zapracovat na tom, aby ses měla ráda a věřila si.
P. S. Není nic hezčího a vzrušivějšího než žena, která si umí užít sex, nestydí se u toho… a klidně i v poloze na koníčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 07:31

Anonim z pochopitelných důvodů :-D Já na konička taky nikdy nebyla, mám opačný problém, břicho a velká prsa. Se současným partnerem jsem ale na koníčkovy pokaždé. Téměř vždycky si to užiju a chlap taky. Prostě jsem si začala věřit… Taky bys to měla zkusit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat