Na ples sami jako pár

Anonymní
6.1.20 17:34

Na ples sami jako pár

Zdravim ???? mam dotaz ohledne plesu, chtela bych jit na jeden konkretni ples, hasicsky, poradaji ho dobrovolni hasici kam chodi muj 7 lety syn. Ale v ten termin s nami nikdo nechce jit. Ja bych sla klidne sama s manzelem, ze si udelame hezky vecer, ale manzel nechce, ze tam budeme jak dva zoufalci, co myslite? ????????

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6.1.20 17:40

Nechápu? My s manželem jdeme kamkoli a nejsme přece sami, jsme spulu :lol: Dokážeme se pobavit i bez houfu kamarádů kolem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 17:41

Proč jako dva zoufalci? Taky chodíme na ples sami, přece tancujeme spolu, ne? :nevim:
Normálně běžte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
6.1.20 17:46

No ze jo, zkusim chlapa jeste prekecat, fakt me stve, navic to bude necely kilometr od naseho bydliste, takze uplne pohoda 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
6.1.20 17:48

Já bych sama ve dvou nešla, pro nás je to příležitost strávit čas s ostatními přáteli, chodíme na několik plesů a vždy jako velká parta. Zkuste ještě někoho dalšího překecat, určitě to bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
6.1.20 17:48

Taky mi to přijde v pohodě, nevidím důvod nejít. My třeba byli na plese, kde jsem znala dost lidí, ale nakonec to dopadlo, že jsme se zabavili sami dva dostatečně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3543
6.1.20 17:50

Nevidím důvod nejít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
6.1.20 17:52
@Taky jedna píše:
Já bych sama ve dvou nešla, pro nás je to příležitost strávit čas s ostatními přáteli, chodíme na několik plesů a vždy jako velká parta. Zkuste ještě někoho dalšího překecat, určitě to bude lepší.

No to je prave problem, do hospody posedět, restaurace, cajovna to nasi kamaradi klidne pujdou, ale kdyz je ples, to nikdo tady od nas nechce, ze netanci a tak. Takze kdyz chceme na ples, tak jedine si musime dojet my nekam dal, kde chodi na plesy jini kamaradi, ale Ti by tady k nam tu streku nejeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
6.1.20 17:53

Proč nejít? Budete tam mít jeden druhého a navíc můžete potkat nějaké známé, případně si kamarády udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
6.1.20 17:54

Bez problemu, nevidim v tom zadnej zadrhel. Sla bych klidne i uplne sama, komu je co do toho. Bezte a nedelejte si starosti s blbostma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
6.1.20 17:57

No, jestli máš chlapa, který bez podpory kamarádů neudělá ani krok, tak je to těžký a asi ho nedonutíš. Za mě je to úplně normální, kromě občasných grilovaček a oslav se zase tak často s kamarády neschazime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21327
6.1.20 17:59
@Anonymní píše:
Zdravim ???? mam dotaz ohledne plesu, chtela bych jit na jeden konkretni ples, hasicsky, poradaji ho dobrovolni hasici kam chodi muj 7 lety syn. Ale v ten termin s nami nikdo nechce jit. Ja bych sla klidne sama s manzelem, ze si udelame hezky vecer, ale manzel nechce, ze tam budeme jak dva zoufalci, co myslite? ????????

Na ples bych nešla sama se synem. Ale s manželem mi to přijde OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
6.1.20 18:02
@Taky jedna píše:
Já bych sama ve dvou nešla, pro nás je to příležitost strávit čas s ostatními přáteli, chodíme na několik plesů a vždy jako velká parta. Zkuste ještě někoho dalšího překecat, určitě to bude lepší.
No to je prave problem, do hospody posedět, restaurace, cajovna to nasi kamaradi klidne pujdou, ale kdyz je ples, to nikdo tady od nas nechce, ze netanci a tak. Takze kdyz chceme na ples, tak jedine si musime dojet my nekam dal, kde chodi na plesy jini kamaradi, ale Ti by tady k nam tu streku nejeli.
@Aduš8 píše:
No, jestli máš chlapa, který bez podpory kamarádů neudělá ani krok, tak je to těžký a asi ho nedonutíš. Za mě je to úplně normální, kromě občasných grilovaček a oslav se zase tak často s kamarády neschazime.

To zas ne :D zvlada to i bez kamaradu, ale na ples mu to proste prijde blbe a me to prijde v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
600
6.1.20 18:02

Jé, jako bys četla moje myšlenky, zrovna to taky řeším, tak mám aspoň rozhodnuto :D Dík za diskusi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
6.1.20 18:04
@jun píše:
Jé, jako bys četla moje myšlenky, zrovna to taky řeším, tak mám aspoň rozhodnuto :D Dík za diskusi :palec:

To jsem rada ze jsem pomohla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama