Spletl si jméno?

Anonymní
6.1.20 13:21

Spletl si jméno neb

Přeji hezký den takhle při pondělku,

mám několik let přítele, ale neklape nám to, každým dnem se s ním hodlám rozejít. Už ale zhruba měsíc se scházím s jedním fajn chlapem. Zítra máme jít spolu na večeři (přítel bude v práci) a „milenec“ mi dnes napsal zprávu: „A v kolik Vojta odjíždí do práce? Ať vím, v kolik tě vyzvednout.“… jenže můj přítel se nejmenuje Vojta, ale Honza :mrgreen:

Trošku jsem ztuhla… Nevím teď, jestli má „milenec“ ještě jednu ženskou, které motá hlavu a nebo se prostě jen přeřekl (on mi tvrdí, že si nemohl vzpomenout na jméno někoho, koho nemá rád, a tak něco plácnul). Podotýkám, že „milenec“ jméno mého přítele zná.

Jak byste reagovaly, popř. postupovaly dál? :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30339
6.1.20 13:23
@Anonymní píše:
Přeji hezký den takhle při pondělku,

mám několik let přítele, ale neklape nám to, každým dnem se s ním hodlám rozejít. Už ale zhruba měsíc se scházím s jedním fajn chlapem. Zítra máme jít spolu na večeři (přítel bude v práci) a „milenec“ mi dnes napsal zprávu: „A v kolik Vojta odjíždí do práce? Ať vím, v kolik tě vyzvednout.“… jenže můj přítel se nejmenuje Vojta, ale Honza :mrgreen:

Trošku jsem ztuhla… Nevím teď, jestli má „milenec“ ještě jednu ženskou, které motá hlavu a nebo se prostě jen přeřekl (on mi tvrdí, že si nemohl vzpomenout na jméno někoho, koho nemá rád, a tak něco plácnul). Podotýkám, že „milenec“ jméno mého přítele zná.

Jak byste reagovaly, popř. postupovaly dál? :lol: :mrgreen:

Mohl se splést. Kdo si má toho tvého podváděného joudu pamatovat? Víš, kolikrát mi moje dítě řekne tati? Prostě se přerekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7491
6.1.20 13:24

No i kdyby měl další tak co? Vy jste ta poslední, co by mohla někomu něco říkat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20221
6.1.20 13:25

Tak hlavně je nechutný, že se tě ptá, kdy tě může vyzvednout a tobě to není proti srsti :poblion: TAk snad prvně ukončím jednu věc než rozjedu novou ne? Problém není, že tvůj milenec si spletl jmého tvého současného partnera. Ale že tohle vůbec řešíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.1.20 13:26

Rozesla bych se s pritelem a nedelala z neho debila. A jestli milenec ma vic ženských rozjetych, vlastne jste si v tomto rovni. Takze asi pohodicka :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 13:28

S přítelem už to je víceméně ukončené, jen spolu bydlíme. Čekáme, až nám vyprší na konci ledna smlouva, ať nemusíme platit poplatek. S přítelem jsem se ale nerozešla kvůli „milence“ (proto je v uvozovkách a ani ho tak neberu), a nepotřebuji, aby se potkali. Takže ne, nevadí mi, že mě vyzvedne u mě doma.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
6.1.20 13:28
@Russet píše:
Mohl se splést. Kdo si má toho tvého podváděného joudu pamatovat? Víš, kolikrát mi moje dítě řekne tati? Prostě se přerekne.

Musis shodit knirek no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30339
6.1.20 13:30
@Anonymní píše:
S přítelem už to je víceméně ukončené, jen spolu bydlíme. Čekáme, až nám vyprší na konci ledna smlouva, ať nemusíme platit poplatek. S přítelem jsem se ale nerozešla kvůli „milence“ (proto je v uvozovkách a ani ho tak neberu), a nepotřebuji, aby se potkali. Takže ne, nevadí mi, že mě vyzvedne u mě doma.

Však ona tě napráší sousedka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30339
6.1.20 13:31
@wildcherry píše:
Musis shodit knirek no :mrgreen:

Dobrý nápad. Ale co bude shazovat, až omylem řekne mami tatínkovi :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7491
6.1.20 13:33
@Anonymní píše:
S přítelem už to je víceméně ukončené, jen spolu bydlíme. Čekáme, až nám vyprší na konci ledna smlouva, ať nemusíme platit poplatek. S přítelem jsem se ale nerozešla kvůli „milence“ (proto je v uvozovkách a ani ho tak neberu), a nepotřebuji, aby se potkali. Takže ne, nevadí mi, že mě vyzvedne u mě doma.

Už jenom tohle spojení smrdí až za roh :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.1.20 13:34

Jednoduche, bud se spletl, nebo ma rozjetou jeste jednu,,zadanou,,.At neznim moc pesimisticky, rekla bych, ze prvni varianta bude ta správná. Bud rada, ze si neplete tve jmeno a neres blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
6.1.20 13:35

Zakladatelka pise, ze milenec jejicho chlapa zna..jak by si mohl splest jmeno? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
@Russet píše:
Dobrý nápad. Ale co bude shazovat, až omylem řekne mami tatínkovi :P

Nic, rekne,,milacku, ja jsem tatinek, maminka uz se oholila,, :lol:… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16019

Víceméně ukončené je co? Ví o tom ten tvůj vůbec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.1.20 13:36
@lachtanice86 píše:
Víceméně ukončené je co? Ví o tom ten tvůj vůbec?

Vicemene urcite vi :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat