Partnerka většinu času spí

Anonymní
6.1.20 08:36

Partnerka většinu času spí

Dobrý den, partnerka pořád spi.. je půl 9 ráno a je pořád v posteli…máte taky někdo takový problém? Cítím se tu tak sám a opuštěný..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3603
6.1.20 08:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, partnerka pořád spi.. je půl 9 ráno a je pořád v posteli…máte taky někdo takový problém? Cítím se tu tak sám a opuštěný..

Zensky spi daleko vice nez muzi. To je fakt. Jestli nikam nemusi, tak at si spi ne? Nemas co na praci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
6.1.20 08:42

@Komsomol
Přesně :lol:

Pokud se nudíš tak můžeš zamést, vytrit, dát myčku a pračku. Umýt koupelnu wc a takové věci - partnerka to určitě ocení víc než fňukání a pak bude mít víc času na tebe :lol:

Příspěvek upraven 06.01.20 v 09:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 08:43

No to si teda dovolila :mrgreen: polit ledovou vodou a at maze surovat. Uz ted ma zpozdeni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 08:46

A v kolik ste šli včera spát? Já bych taky ještě spala, kdybych mohla. Venku je hnusně, tma, zima…Tak si čti nebo třeba ukliď nebo jí uvař snídani do postele, když se nudíš :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11643
6.1.20 08:50

U nás se spí až do oběda, když to jde. A co? Se neumíš sám zabavit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49322
6.1.20 08:53
@Anonymní píše:

V půl devátý ráno je ještě noc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
6.1.20 08:53

Já ho na jednu stranu chápu… Přítelkyně taky kolikrát vyspava a pak mi tu brečí a pomalu řve, že nic nestíhá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
6.1.20 08:56

@Komsomol asi jak ktere… Ve svem okoli neznam zenskou, ktera by spala vic nez chlap.. ale asi je to tim, ze mame vsechny deti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
6.1.20 08:56

https://www.emimino.cz/…ouho-376740/
Tak si vyměňte partnery a všichni budou spokojeni :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
6.1.20 09:05
@petula.bir píše:
@Komsomol
Přeměně :lol:

Pokud se nudíš tak můžeš zamést, vytrit, dát myčku a pračku. Umýt koupelnu wc a takové věci - partnerka to určitě ocení víc než fňukání a pak bude mít víc času na tebe :lol:

Příspěvek upraven 06.01.20 v 08:43

Přesně tak :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11738
6.1.20 09:09
@Anonymní píše:

vy oba nechodíte do práce, do školy?
jste v důchodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
6.1.20 09:10

No, já třeba nemusím, když chlap spí o víkendu až do oběda, podle mě bychom mohli trávit volný čas jinak, ale půl 9 ráno nic není :D Já mám zas sklony spávat odpoledne, i po práci, i když nic fyzicky náročného nedělám, ale prostě chodím domů unavená a celkově jsem unavená a bez energie asi celý život :roll: Nedokážu si představit, až budeme mít děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
6.1.20 09:10
@Neuz píše:
@Komsomol asi jak ktere… Ve svem okoli neznam zenskou, ktera by spala vic nez chlap.. ale asi je to tim, ze mame vsechny deti :mrgreen:

Protoze nemuze, ale kdyby mohla tak spi ;) Chudinky maji deti, nemuzou se ani vyspat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110
6.1.20 09:20

Co to je „pořád spí“? Myslíš dnes, jako, že pořád ještě spí i když už je po deváté ráno, nebo je to tak každý den, celý den?
Jde o to, co dělá, práce, děti atd… nebo také jí třeba není dobře, tak s tím tělo bojuje… a jak už tu padlo, můžeš vysát, vytřít, postarat se o nádobí, o prádlo… a ne zakládat diskuze, hm?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama