Na tábor s nechodím dítětem

8598
19.6.13 15:21

Na tabor s nechodicim dítetem

Ahoj ženy, chystám se za týden s nechodícím lezoucím ročním synem na tabor- my budeme v chatě ale jinak louka, hlína, les. Problu je, že má pršet. Máte nějakou vychytávku do bláta? Jak to udelat aby nebyl hned durch a jako čuně? Je dost živý, hodiny v kočárku a šátku moc nehrozí…Dost se toho děsím, Budeme tam týden a Nechcu se tam tim protrápit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26953
19.6.13 15:23

@Kalla1412 cu zkusit dětskou kombinézu/komplet do deště, mělo by to být pogumované a nepropustné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10713
19.6.13 15:25
  1. něco nepromokavého, mjak píše billi (my měli kalhoty do deště od tchiba)
  2. smířit se s tím, že bude jako čuně :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
19.6.13 15:28

Kde bych takovou kombinezu sehnala? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26953
19.6.13 15:33

@Kalla1412 koukni sem. seznam. cz&utm_medium=hint&utm_term=d%C4%9Btsk%C3%A1%20kombin%C3%A9za%20do%20de%C5%A1t%C4%9B&utm_content=nabidky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
19.6.13 15:48

A nebo softshell - jukni na Fler, tak je docela vyber.

gumove gate jsou fajn, jukla bych treba i do CA, mam pocit, ze jsem je tam ted videla…ale kdyby bylo teplo, tak se bude desne parit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
19.6.13 15:54
@Kalla1412 píše:
Kde bych takovou kombinezu sehnala? :think:

Jestli máš v dostahu Kik (ne Kika, ale Kik - textil), zkus se podívat tam. Já tam byla asi před měsícem a soupravy měli. Kombinézy jsem neviděla, já brouzdala mezi větším oblečením.

Vloni jsem byla na táboře s oběma dětmi, celý týden propršel (krom posledního půldne). Nakonec se ukázalo, že kaluž dokáže děti zabavit na hodně dlouho - my pogumované kalhoty neměli a během jednoho odpoledne jsme měli mokré vše, co jsme měli s sebou. Když pak byla v Lidlu akce na oblečení do deště, neváhala jsem ani vteřinu a kalhoty koupila. Jsou fakt super, špinavé osprchuješ, pověsíš nad vanu nebo na balkon a víc neřešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
19.6.13 18:50

A co vzít s sebou cestovní ohrádku? :think: Tam si vyhraje lépe než v šátku.
Jinak nemáte tam nějakou budovu-kuchyň, jídelnu…Nebo třeba hangár. U nás si malá v pohodě vyhrála celé dny v tee-pee…
Jo a oblečení do deště máme z Lidlu a je perfektní :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
8598
19.6.13 18:59

@zichisek to tam máme, ale bude tam bláto, nanošeno z venku…ted zoufale sháním co kde, ted v Lídlu asi oblečení do deště nebude, absolutně jsem na to nemyslela a ted to mám :jazyk: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77322
19.6.13 19:51

@Kalla1412 Hele, jestli nebude zrovna 10 nad nulou, tak bych to neřešila, stejně by se v tom dítko upeklo, já dávala prostě tepláky a mikinu a když už to bylo hodně mokré, tak jsem dala nové, to původní usušila, suché omlátila o nejbližší kland a zas to bylo připraveno k použití :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
19.6.13 20:26

@j.a.n.i1 Když byli na táboře vloni my, bylo 14 nad nulou a mokré věci nebylo pořádně kde sušit. Takže jsem to řešila tak, že jsem dávala pořád to stejné mokré (a špinavé) a když si dohráli v kaluži, šli se umýt a převléknout. Ovšem naše děti byli mistři v tom, že se jim i v tom čistém podařilo dostat se do kaluže a pořádně se zmáchat :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77322
19.6.13 21:13

@hkac Tak my máme 75 litrový kotel na vodu - jeho poklice je úžasná sušička :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
20.6.13 06:59

@j.a.n.i1 myslíš že to mám taky tak udělat? snad to bude schnout..chtěla jsem ta i látkovat, ale pokud bude st jak na Vysočinu na další týden hlásí, prdím na to, to by mi neuschlo… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77322
20.6.13 09:18

@Kalla1412 Jojo, taky jsme tak loňský rok zvládli, měl akorát goretexové boty a nepromokavou bundu (ale on tedy chodil), nicméně neustále někde seděl v bahně…
Podstatné je, zda máš nějaké místo na sušení, případně fakt hodně oblečení :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
20.6.13 13:59

Bude to chtít hodně hader, ale maminka ze cvičení v našm MC mi pujčí kombïnezku Ragatta? tak nějak, je nepromokavá a má velikost, což je super :potlesk: Ulevilo se mi, není totiž špatné počasí, jen špatně oblčený člověk :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat