Nabídka

20
15.10.04 13:17

Nabídka

**Holky, nabízím (samo zadara) videokazetu cvičení podle Mojžíšové a knížku Plodnost, cykly a výživa. Pokud budete mít některá zájem, písněte mi na mejl: hana.jerelova@seznam.cz :lol:

Hanka**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

324
16.10.04 15:04

Pomohlo cvičení??

Ahoj Hany,
cvičení Mojžíšové tak okrajově znám, cvičím něco podobného (Pilates), jsem cvičitelka.
Chtěla bych vědět, jestli ti cvičení pomohlo k otěhotnění, jak dlouho a jak často jsi cvičila?
Já cvičím denně, taky cvičení na páteř, dříve jsem trpěla blokádou ve spodní části zad, cvičení mi pomáhá, problémy už nemám. U mě bude problém jinde - dlouhé, anovulační cykly, asi špatné hladiny hormonů.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.04 16:14

Dario, necvičila jsem moc dlouho. NEcelý měsíc. Cvičila jsem denně cca 10 cviků, které mi ale dala a ukázala rehab.sestra. Kazetu jsem ani neměla puštěnou, protože jsem vzápětí pak otěhotněla. My se snažili bez 1 měsíce rok. A laparka mi ukázala vše OK, ovšem 2× manželův SPG špatný, pak v centru řekli že mám PCO a nemívám často OVU a že jedině IVF a já v té době už „otěhotňovávala“ - mimi se zavrtávalo. Takže my jsme vlastně zázrak, ale nikdy to nevzdávej. Držím palečky. My jdeme do finále, začínám 39tt.
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
50
16.10.04 18:09

Ahoj Dario, Pilates je něco trochu jiného. Pokud chceš cvičit Mojžíšovou, měla bys cvičit nejen doporučených 10 cviků doma, ale i jednou za měsíc, vždy po ovulaci zajít za rehabkou, která se tím zabývá. Ta ještě navíc provádí speciální mobilizace kostrče, křížové kosti, bederní páteře a žeber. Žádanku na rehabilitaci by ti měla dát tvoje gynekoložka.
Ahoj Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
16.10.04 18:22

Ahojík, cvičila jsem Mojžíšovou asi půl roku, ale denně, fakt pravidelně. Strašně dobře mi to dělalo na záda…otěhotněla jsem ( ale brala jsem i léky k vyvolání ovulace + bylinkové čaje). Pak jsem bohužel o mimi přišla, ale cvičila jsem dál a za 5 měsíců se nám zase zadařilo ( a bez prášků).
Je to fakt dobrý cvičení, já jsem k tomu měla ještě rekondiční masáže na nápravu zad ( jezdila jsem 2×týdně po dobu 7 týdnů - sice to bylo daleko, ale vyplatilo se nám to).
Držím palce

Desty a Cipátko 27+5tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
16.10.04 20:41

Cvičení

Cvičení podle paní Mojžíšové je určitě skvělá věc, já mám ale problém s hormony, takže svůj problém musím řešit jinak - Clostilbegyt, protože normálně asi neovuluji.
Někdo se tu zmiňovat o čajích - můžete konkrétně napsat, jaké? Piju už asi půl roku ženské čaje různých firem, zatím bez efektu.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
17.10.04 10:34

Dario - já brala cca 1,5 tinktury z pupenů bylinek. Bral to i manžel. Najdeš je na: http://www.r-web.cz/…je/index.htm. Já brala regen.kúru K5 a manžel K8. Najdeš to tam. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.10.04 14:40

Ahoj Dario, já mám předpis na 2 čaje na otěhotnění, tak je nazývala přímo paní Mojžíšová. Můžeš si je podle toho namíchat sama, nebo nechat udělat v lékárně nebo v bylinkářství. Čaj na otěhotnění 1.
20g řebíčku, 20g šípku, 10g mateřídoušky, 7g kopřivy květ,(hluchavka), 15g truskavce, 5g heřmánku, 7g jitrocelu. 10g směsi se dá do 300ml studené vody, nechá se přejít varem, 30 min. odstát. Pije se 2× denně nalačno.

Čaj na otěhotnění 2.
70g třezalka, 70g řebíček, 70g heřmánek, 50g měsíček zahradní, 20g hluchavka bílá
Do 1l studené vody 2 vrchovaté polévkové lžíce, přejít varem, tento čaj se pije 4× denně.

Ty předpisy jsem získala přímo na kurzu Léčba metodou Mojžíšové od její žákyně z Brna paní Volejníkové. Jsem rehabka a touto metodou se zabývám. Můžeš je zkusit. Ahoj Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
17.10.04 17:55

Ahoj Hanko a Markéto,
děkuji za bylinky, určitě vyzkouším. Začnu asi tím čajem, jenom nevím kterým, každopádně zajdu k bylinkáři a dám mu recepty, uvidíme co bude mít.
Jsou ty čaje na srovnání cyklu? Myslím, že právě srovnáním a pravidelností mentruace bych asi měla začít. I když zrovna dnes jsem četla na jiných stránkách přímo od doktora, že žena nemusí menstruovat, že to je zbytečné, pouze když chce otěhotnět..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama