dotaz...

Kay
44
5.10.04 09:11

dotaz...

S přítelem se snažíme první měsíc o mimi. ZAtím sem jen ovulaci odhadla výpočtem a podle výpočtu mám po ovulaci, tak teď jen musím počkat buď na MS nebo dvě čárky :-) Chci se zeptat, jestliže dejme tomu v mé těle probíhá oplodňování můžu chodit cvičit aerobik,kalanetiku,p-class… jestli třeba nemůžu nějak ovlivnit uhnízdění vajíčka , když posiluji břicho. Další dotaz je může plod ohrozit, když v době snažení měl přítel chřipku? :oops: Díky moc za odpovědi. K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1512
5.10.04 17:10

ahoj kay,

ja som posilovala brucho do 5mesiaca. nic tym neovplyvnis. urcite nie v dobe do ms a potom to uz je individualne. a co sa tyka chripky, tak to neviem, ale myslim ze nie.
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.17 12:17

Nechráněný pohlavní styk a zpožděná menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat… S přítelem jsme měli hned v den ukončení me menstruace nechráněný pohlavní styk, neudělal se do mě a neměl vůbec ani vyvrcholení. Přesto se bojím. Mela jsem to dostat, ale porad nic. Někdy mám tak 5 dní zpoždění, teď je to delší. Myslíte že můžu byt těhotná?? +několik dni mě pivhs v levém podbřišku, ale mamka říká že je to asi cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
61
19.8.17 20:30

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.9.17 18:31

Sst

Dobrý den.
Jde o moji partnerku před dvěma dny jsme měli nechraněny pohlavni styk.. a partnerka si teď stěžuje že jí bolí v podbřišku 1den: bolení v podbřišku 2den: se přidalo časté chození na malou a pocit zvracení. Jsme s teho docela zmatení do přítelkyně jsem se neudělal. Parnerka si myslí že to bude tím že sem dole obdařený. Tehotensky test jsme nezkouseli protože si myslíme že je brzo. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
377
25.9.17 18:44
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Jde o moji partnerku před dvěma dny jsme měli nechraněny pohlavni styk.. a partnerka si teď stěžuje že jí bolí v podbřišku 1den: bolení v podbřišku 2den: se přidalo časté chození na malou a pocit zvracení. Jsme s teho docela zmatení do přítelkyně jsem se neudělal. Parnerka si myslí že to bude tím že sem dole obdařený. Tehotensky test jsme nezkouseli protože si myslíme že je brzo. Děkuji za odpověď

I kdyby byla těhotná, nebude ji v podbříšku bolet den potom :D A ani nevolnost by nepřišla dva dny potom :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
25.9.17 19:28

@JaimeG a z čeho myslíte že to tak může být.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
25.9.17 19:58

@Rrrt Z blížící se menstruace, ze stresu, ze spousty jiných důvodů. Z těhotenství vážně ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama