Nabodnutí kosti

Anonymní
25.4.17 19:19

Nabodnuti kosti

Ahoj,

Pri aplikaci injekce do hyzdi jsem si pravdepodobne nabodla kost.
Pri vpichu jsem citila tupy naraz.

Stalo se to dnes rano kolem 4:00. Momentalne me velmi boli kycel a cela noha, zacala sem bolesti kulhat.

Stalo se to nekomu? Co delat?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17802
25.4.17 19:40

Nějak nechápu jak jsi si dávala injekci do hýždí to tam dosáhneš :think: upřímně víš jak by ta injekce musela být dlouhá aby jsi se píchla do kosti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
25.4.17 19:45

Si sama pícháš injekci? né, nestalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
25.4.17 20:16

Kde jsi to píchala? Byl to horní zevní kvadrant hýždě? Mohla jsi si napíchnout sedací nerv. Když jsi injekci vytáhla, byla jehla vcelku? Nezlomila se? Nezůstal kousek uvnitř (ulomená špička)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.17 20:22

@Apaji
Dekuji, za inteligentni dotaz… ano bylo to vlastne nad hyzdem ( ukonceni kalhotek, ) nevim jak jinak to popsat, nejsem zdravotnik. Jehla byla cela v celku.

A po ty dve ktere jste reagovaly… ano picham si sama injekce. Zdrzte se pitomych pripominek. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
17802
25.4.17 20:35
@Anonymní píše:
@Apaji
Dekuji, za inteligentni dotaz… ano bylo to vlastne nad hyzdem ( ukonceni kalhotek, ) nevim jak jinak to popsat, nejsem zdravotnik. Jehla byla cela v celku.A po ty dve ktere jste reagovaly… ano picham si sama injekce. Zdrzte se pitomych pripominek. :nevim:

já si taky injekce píchám sama takže promin ale pochybuju že máš tak dlouhou jehlu aby jsi se píchla do kosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
25.4.17 20:43

Jo, u hodně subtilních lidí se může stát. Pokud byla jehla celá a oblast bolí nic moc se dělat nedá- zkusila bych ledovat, pokud by bolest přetrvávala, asi bych pro svůj klid zajela na chíru a rtg. A při příští aplikaci si raději v místě vpichu udělat kožní řasu-teda jestli mám pravdu se subtilní postavou. ;) Jinak ani sama sobě, ani profesně se mi to ještě nepodařilo. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5346
25.4.17 20:48

@ka2ka promin, ale stat se to muze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.17 20:51

.
@Hanulínek asi to muj pripad bude. Jsem drobna, postava vysportovana - venuji se body fitness

• Nahlásit
  • Citovat
17802
25.4.17 20:51

@Kathuschka to by musela být kost a kůže a když si uděláš kožní řasu jak holky říkají tak nevím zdá se mi to fakt hodně nepravděpodobný to spíš jestli se opravdu netrefila do nějakého nervu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
25.4.17 21:20

Pokud to jen trochu jde nepíchej se sama, zvlášť když jsi štíhlá, drobná. Vůbec si neumím představit, že sama sobě dělám kožní řasu a ještě se píchám do hyždí. Nebo jestli to je možné, zaměnit místo vpichu třeba za stehenní sval. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14229
25.4.17 22:04
@ka2ka píše:
já si taky injekce píchám sama takže promin ale pochybuju že máš tak dlouhou jehlu aby jsi se píchla do kosti

tak ja si tu kost dokazu lehce nahmatat… asi zalezi, jak stihly clovek je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2466
25.4.17 22:18

Kost jste si asi nenabodla, ty se bodaj punkční jehlou která má poněkud jiné parametry než ta určena do svalu, navíc to by muselo být docela silou a to si u samoaplikaci na hýždi nedovedu příliš představit

hýžd. sval není dobrý pro samoaplikaci do svalu, je lepší do stehenního svalu, měl by vám to místo poradit a doporučit ten, kdo doporučil i ty injekce, ale fakt nevídám že by někdo doporučoval laikům bodat se do hýždí, auvajs, to ani moc dobře technicky nejde :think:

zřejmě jste si poškrábla nervík nebo kolem výstupu nervu, ty příznaky tomu i odpovídají
příště už fakt raději aplikovat jinam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama