Nábytek do dětského pokoje, kde nakoupit?

1254
6.4.21 23:24

Nábytek do dětského pokoje, kde nakoupit?

Holky, nevíte kde koupit hezký nábytek do dětského pokoje? viz obrázek. Našla jsem obchod maxmax, ale bohužel mají hrozné recenze :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25941
6.4.21 23:30

To nekupuj, za pár let se ti něco takového přestane líbit a dítěti taky. :roll: přece nebudeš každých pár let měnit celý pokoj. Kup neutrální věci a dozdob si to třeba tapetou nebo obrázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3307
6.4.21 23:40

Bambulin.cz ale souhlasím s pikolou. My brali nakonec vše z IKEA. Stejné kolekce mají většinou roky, takže nebude problém cokoliv přikoupit. A hlavně batole/školkáč a pak školní dítě mají všichni jiné nároky a třeba IKEA není drahá a snadno se toho zbavím a koupím něco úplně jiného, když to dítě omrzí nebo mu to už nebude vyhovovat. Já bych teď už třeba znovu nekupovala vůbec dětskou skříň, ale rovnou dospělou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
6.4.21 23:40

Z MaxMaxu mam jen koberec do detskeho pokoje a vetsi silenost jsem nevidela. Samozrejme prisel z Ciny a nebyt zavrene obchody, kde si clovek zbozi prohledne ze vsech stran, v zivote bych ho nekoupila. Cena velka, provedeni bidne, jak se zaspini leti do popelnice, nebot pranim by se asi roztrhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
6.4.21 23:46

@Meggynka Fuj takovy kyc. Do kolika let se to bude diteti libit? Ale treba se to driv rozpadne.
My do detskeho kupujeme IKEA, do obyvaku ne, to ma kazdy, ale pro deti idealni. V pomeru cena/kvalita fakt vedou a maji to vymyslene, muzes dokupovat stejny styl…
Jestli fakt musite mit v pokoji takovouto obrazkovou „vyzdobu“ tak kup radsi normalni nabytek a na zed dej obrazkove tapety. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52923
7.4.21 00:59

Ve dvou letech by z toho bylo mé dítě nadšené, v šesti by se tvářilo, že tohle mít v pokoji fakt nechce. Souhlasím s ostatníma - jednoduchý, jednobarevný, nepřezdobený a funkční nábytek z kvalitních materiálů, výzdobu provedeš výmalbou, samolepkami, obrázky… a s pár obměnami to vydrží, než se dítě jednou odstěhuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
7.4.21 02:01

Budte trochu nadcasova… Dyt tohle je pekny tak mozna pro maly mimco (mne se to nelibi ani pro nej).
Nabytek kupte klasicky, treba Ikea.
A pokud chcete mit pokojicek vylozene detsky, tak ho tak udelejte pomoci doplnku. Tapety, ruzne dekoracni polstare, hracky, plakaty-obrazky na zed, koberec a podobne.
Ale na tady ten kyc se fakt vyprdnete 🙃.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
7.4.21 06:19
@Meggynka píše:
Holky, nevíte kde koupit hezký nábytek do dětského pokoje? viz obrázek. Našla jsem obchod maxmax, ale bohužel mají hrozné recenze :(

Uz vidim, jak si puberťák dotáhne holku a v pokoji takovou hrůzu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8824
7.4.21 06:31

Věnuji se poloprofesionálně interiérovému designu. Tu skříň na obrázku bych nekupovala, jak už bylo řečeno přede mnou. Už např. ve čtyřech letech dítěte se pokojíček ladí jinak než pro miminko a tato skříň by vypadala infantilně. Koupili jsme ze stejné řady v Ikee knihovnu a komodu a samostatné dveře k šatní skříni, k ní jsme udělali sami korpus skříně dle našich požadavků. Dále jsme si vyrobili (chlap je zručný, původně truhlář) skříňky na hračky ve stejném designu, jako je nábytek z Ikei.
Obrázkové skříně se velmi velmi rychle okoukají a přežijí a co pak s nimi. Nejlepší je jednobarevní čistý minimalistický základ a k němu ladit a střídat ostatní drobný nábytek a doplňky.
Foto ještě bez úchytek na otevírání dveří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
7.4.21 07:51

Zalezi, kolik chces investovat. Muzes si treba za 100 tisic udelat na miru. Domestav ma nabytek z masivu. Dobrym kompromisem cena/vykon je Ikea. Tam postavis do 20.000 kompletni pokojicek, ktery vydrzi kludne dalsich 10 let. Nekupovala bych prehnane barevne veci (nabytek), detem to rusi koncentraci, takze barva klasika bila, samozrejme pritodni dekor ideal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
7.4.21 08:12

No ty kráso, ten medvěd by mě strašil ze spaní.
Mám u syna taky všechno z IKEA. Postel, 2 velké skříně - jednu s dveřmi a šuplíky na oblečení, v druhé jsou šuplíky na učení a otevřené police s boxy na hračky a kraviny. To je na IKEA super: možnost přizpůsobit si jejich systémy podle potřeby.

Potom knihovnu - obyč Kallax. Postel, stůl. Vše dohromady za pár tisíc.

Dostal teda velký koberec s motivem města a silnic, aby si po tom mohl jezdit s autíčky. Ren byl nejdražší z celého pokoje, ale zase ho bude bavit několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
7.4.21 09:47

Fakt se ti to libi? Proti gustu nic, a vlastně, proč ne - třeba si to pak prelepite tapetou až z toho dítě vyroste a vyřešeno a i tahle skříň tak muže sloužit léta. Lze si vyměnit i uchytky a tak. Mne se jako pubertacce znelibily i “neutrální” skříně a prelepila jsem si je taky :nevim: se mi proste nelíbil jejich odstín :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tento nábytek se vyrábí v Polsku a prodává ho tady mnoho různých firem, tak zkus hledat Googlem a uvidíš, ze ji budou mit i jiné e-shopy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
7.4.21 10:58

My brali vše IKEA a nelituji. Pokoj pro ročního, tuším, že sestava SMÅSTAD, tyrkys a k i tomu bílé komody, mají i krásné dětské světla, zkus mrknout, třeba se ti to zalíbí. Mají hezké barvy.

Jinak to co ukazujes na obrázku vím, že podobné mají na mamitati.cz (stránku doporučuji).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 20:37

nábytek Meblik

Ahoj, znáte někdo nábytek Meblik? narazila jsem na něj na internetu, mají nádherné kolekce a velké slevy. Máte zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
9.4.21 10:04
@Meggynka píše:
Holky, nevíte kde koupit hezký nábytek do dětského pokoje? viz obrázek. Našla jsem obchod maxmax, ale bohužel mají hrozné recenze :(

Mě se moc líbí kolekce z https://www.eranabytek.cz/detske-sestavy
Třeba

nebo

mají tam toho spoustu, záleží, jak velké dítě máte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat