Nachlazení u miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vladr
Nováček 5 příspěvků 01.04.19 09:39
nachlazení u miminek

Ahoj. Náš malý má 4 měsíce. Byla jsem s ním před týdnem u doktorky. Měl teploty a kašlal abyl taký zahleněný…dostali sme na kakšel mucosolvan, fenistil a prednisonové čípky, ale jen pokud by malý nějak špatně dýchal…doktorka říkala že mimina se zbavují špatně kašle, tak mě zajímá jak dlouho trval kašlík u vašich miminek?…má už kašel týden a furt kašle.

Reakce:
Sallyna
Kecalka 172 příspěvků 01.04.19 09:47

@vladr Ahoj, podobne. Dnes 4 mesice a uz vic nez tyden kasle. Nos ucpany nejspis taky, porad z neho neco lovim. Teploty byly jen jeden den. Nic jsme od lekare nedostali, tak snad uz to bude dobry.

vladr
Nováček 5 příspěvků 01.04.19 09:56

@Sallyna jj teploty měl taky jen 2 dny…co sme byli na kontrole ve čtvrtek…4. den tak řekla že je čistý když ho poslouchala a že mám dál dávat kapky…rýmu naštěstí neměl :) ale jestli to máš podobné tak to asi budou mívat delší dobu…

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 01.04.19 09:59

Náš malý už není úplné miminko, teď je mu 16 měsíců, ale od prosince má kašel podruhé, první trval tři týdny a teď už je to asi 16 dní a pořád je po ránu zahleněný a kašle. Trvá to fakt dlouho

vladr
Nováček 5 příspěvků 01.04.19 10:01

@Aduš8 a nějaké kapky ai dávala třeba ten týden a pak nic nebo nějak jinak si to řešila?

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 01.04.19 10:04

@vladr u prvního jsem měla Mucosolvan sirup a na noc nějaký na zklidnění, protože kašlal celou noc. Teď jsme dostali Hedelix a na noc ten samý, jako předtím. Nevím, jestli je k sehnání v ČR, my bydlíme v Německu. Ale zabíral suprově, malý se fakt až na pár probuzení vyspal. Řekla bych, že ten Hedelix mu to rychleji uvolnil a odkašlával dřív.

vladr
Nováček 5 příspěvků 01.04.19 10:05

@Aduš8 mucosolvan mám..ale bokem jsem si koupila hedelix sirupa a na nc máme fenistil kapky…tak možu zkusit dávat to :)

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 01.04.19 10:09

@vladr nám řekla Dr. sirup na odkašlávání ráno a v poledne, večer potom to na zklidnění,abychom se oba vyspali. Ale za mě tedy Mucosolvan nic moc :nevim:

Váš příspěvek
Reklama