Bazén po zánětu spojivek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka K
Závislačka 4172 příspěvků 31.03.19 19:41
Bazén po zánětu spojivek

Dobrý večer, prosím o radu. Syn měl nehnisavý zánět spojivek. V sobotu už měl oko normální, zítra bych ho už poslala do školy, ale pondělky mají plavecký výcvik. Vůbec netuším, jestli takhle po zánětu je to vhodné nebo ho tam radši nedávat… Poradíte?
 Díky.

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9112 příspěvků 31.03.19 20:03
@Jarka K píše:
Dobrý večer, prosím o radu. Syn měl nehnisavý zánět spojivek. V sobotu už měl oko normální, zítra bych ho už poslala do školy, ale pondělky mají plavecký výcvik. Vůbec netuším, jestli takhle po zánětu je to vhodné nebo ho tam radši nedávat… Poradíte?
Díky.

Já bych ho omluvila z plavani, ale do skoly bych ho poslala. Do bazenu bych s tím taky nešla.

tumpach
Kelišová 6624 příspěvků 31.03.19 20:50
@P4ja píše:
Já bych ho omluvila z plavani, ale do skoly bych ho poslala. Do bazenu bych s tím taky nešla.

souhlas omluvenka, že nesmí plavat, ale nechala bych ho jít do školy, kdyžtak bude sedět u bazenu s dalšími spolužáky, :), nebude určitě jediný :),
každé dvě hodinky vyučovací ve škole jsou dobré, že děti nezapomenou to co naučili a zároveň uvidí i své kamarády

Jarka K
Závislačka 4172 příspěvků 31.03.19 21:51

@P4ja @tumpach holky, dík. Já jsem na mateřský, takže ho nechám jít domů místo plavání. Taky mi přišlo lepší ho tam nedat, ale nevěděla jsem no. On by hrozně chtěl jít, tak mu to nechci zakazovat třeba zbytečně :roll:

tumpach
Kelišová 6624 příspěvků 31.03.19 22:53
@Jarka K píše:
@P4ja @tumpach holky, dík. Já jsem na mateřský, takže ho nechám jít domů místo plavání. Taky mi přišlo lepší ho tam nedat, ale nevěděla jsem no. On by hrozně chtěl jít, tak mu to nechci zakazovat třeba zbytečně :roll:

ono se to nezblázní, moje holka protrpěla poprvé v životě angínu a zase řeším problém s kroužkem, na který nesmí jít, je smutná, že zmeškala měsíc kroužku, a že nebude díky tomu vystupovat a vyhodí jí z sestavy (protože tu sestavu nemá natrenovano), takže tak, ke všemu ji ten pohyb opravdu chybí a je to i na ní znát, ještě týden rekonvalescence a pak snad bude moci zase řádit :)

Váš příspěvek
Reklama