Nachytala jsem 6 letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:42
Nachytala jsem 6 letou

Ahoj holky. Nachytala jsem už po několikáté skoro 6tiletou dceru při to, jak si dává plyšáka mezi nožky. Přiznávám jsem z toho vykolejená. Jako malá nic podobného nedělala. Asi je to normální. Ale zažily jste to některá taky u vašich dětí, právě to s těma plyšákama? holka když ji načapám, tak se směje. Já ji na to klidně řeknu, že se to nedělá. Snad mě trochu uklidníte. Víte co, mám strach, že to uvidí babička-moje mamka.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:48

Je to normální, dělala jsem to jako dítě taky. Nehroť to a jen jí vysvětli, že to má dělat o samotě.

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 10.09.18 15:50

Asi se poznává, je to dítě. Ale sedla bych si s ní a vysvětlila ji že se to opravdu nedělá. Malý má 5 let a neustále si hraje s pinďou a já mu taky neustále opakuju že se to nedělá takhle veřejně před babičkama atd.. Jak do dubu. :roll: 8)

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 10.09.18 15:50

Ale ono se to dělá! Moje starší dcera na to přišla v roce, mladší (7) to dodnes neobjevila.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 15:52

Neříkala bych ji, že se to nedělá, ale že se to dělá jen ve svém pokojíčku, aby ji nikdo neviděl. Víc bych to neřešila a začala ťukat při vstupu do jejího pokoje ;)

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17973 příspěvků 10.09.18 15:54
@Le_lenaz píše:
Asi se poznává, je to dítě. Ale sedla bych si s ní a vysvětlila ji že se to opravdu nedělá. Malý má 5 let a neustále si hraje s pinďou a já mu taky neustále opakuju že se to nedělá takhle veřejně před babičkama atd.. Jak do dubu. :roll: 8)

jak jako nedělá? tím jí akorát způsobí nějaký psychický blok do budoucna. vysvětlila bych, že to má dělat v soukromí. zakazování je blbost.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 10.09.18 15:55
@Terezxx píše:
Neříkala bych ji, že se to nedělá, ale že se to dělá jen ve svém pokojíčku, aby ji nikdo neviděl. Víc bych to neřešila a začala ťukat při vstupu do jejího pokoje ;)

Presne tak. Nechapu tady ty reci, ze se to nedela 8o

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 10.09.18 15:56

@aiwwa Já jsem to taky myslela tak že se to nedělá veřejně, však jsem taky psala že malému vysvětluji, že třeba před babičkami se to nedělá. A jaký psychický blok? Mě teda, co si pamatuji, říkali že se to nedělá a psychický blok teda nemám. :mrgreen:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17973 příspěvků 10.09.18 15:56
@Karleon píše:
Ale ono se to dělá! Moje starší dcera na to přišla v roce, mladší (7) to dodnes neobjevila.

nebo objevila a je šikovná, že se nenechá „chytit“ :mrgreen:

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 10.09.18 15:57

Nebuďte tak vztahovačné baby! :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:57

Ano, malá to taky dělala přesně v 6 letech :). Občas i dřív v nižším věku. Tedy ne přímo s plyšákem, ale jistým podobným způsobem také zastihnu, jak si trochu hraje s přirozením. Teď už jí je 7 a nedělá to tolik. Nebo aspoň ne na veřejnosti.

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17973 příspěvků 10.09.18 15:57

@Le_lenaz no nevím, já jsem se třeba chytit nenechala. :lol:

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 10.09.18 15:59

@aiwwa Tak to já asi jo teda když mi to říkali. Teď se teda už chytit nenechám. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.09.18 16:00

Hruza. Doporucuji sexuologickou lecbu :mrgreen:.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 16:10

ježiš, to mi připomnělo kamarádku, která na mého syna jednou „netahej se za pinďu, upadne ti“ 8o :roll: Jsem se hlasitě zeptala, jetli jí už upadl :mrgreen:

Je to zcela normální a spíš než něco jí zakazovat by ses měla naučit respektovat její soukromí. Píšeš, žeš jí načapala, takže to asi nedělala někde na hřišti, ale v pokoji, ne-li v postýlce. Takže úplně normální a zdravé chování :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >