Nadmerná vlkohost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 15:16
Nadmerna Vlkohost

Ahoj, omlouvam se za anonym. Ale potrebuju poradit, je to sice trapne ale trpim nadmernou vlkohosti kdyz jsem vzrusena, ale tak ze kdyz se s novou znamosti vasnive treba libame zvlhnu tak ze mam kalhotky promocene a i kratasky nebo leginy. Stydim se za to ze jsem takhke extreme vlhka..a je mi to samotne hrozne neprijemne..nevim jak by na to koukal nebo rekl jeste jsme spolu nespali…pripada mi to divne… nevite jestli na to neco existuje? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 15:22

Zkus intimku :roll:

1mila2
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 22.04.19 15:23

:lol: :lol: :lol: :lol:
Vzruseni se projevuje u chlapu tim, ze se jim postavi penis. U zen se to taky musi projevit, takze zeny vlhnou. Znam spooooooustu chlapu, co si libuji v tom, ze je partnerka mokra az u kolen. Dela jim to dobre, ze jejich doteky delaji se zenou takove divy :palec:
Podle me se teda neni za co stydet :kytka:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23284 příspěvků 22.04.19 15:27
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvam se za anonym. Ale potrebuju poradit, je to sice trapne ale trpim nadmernou vlkohosti kdyz jsem vzrusena, ale tak ze kdyz se s novou znamosti vasnive treba libame zvlhnu tak ze mam kalhotky promocene a i kratasky nebo leginy. Stydim se za to ze jsem takhke extreme vlhka..a je mi to samotne hrozne neprijemne..nevim jak by na to koukal nebo rekl jeste jsme spolu nespali…pripada mi to divne… nevite jestli na to neco existuje? :(

Buď ráda…spoustu chlapů to vzrušuje.

Taka
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 19 inzerátů 22.04.19 15:28

A tak lepší Niagára než Sahara… :mrgreen: Hoď se do klidu a buď ráda, že jsi zdravá a „funguješ dobře“ :kytka:

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 7902 příspěvků 22.04.19 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvam se za anonym. Ale potrebuju poradit, je to sice trapne ale trpim nadmernou vlkohosti kdyz jsem vzrusena, ale tak ze kdyz se s novou znamosti vasnive treba libame zvlhnu tak ze mam kalhotky promocene a i kratasky nebo leginy. Stydim se za to ze jsem takhke extreme vlhka..a je mi to samotne hrozne neprijemne..nevim jak by na to koukal nebo rekl jeste jsme spolu nespali…pripada mi to divne… nevite jestli na to neco existuje? :(

Tak na veřejnosti se můžeš cítit trochu trapně, ale můžu garantovat, že muže který tohle způsobí to naprosto vyrajcuje :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 15:42
@Prof. Farnsworth píše:
Tak na veřejnosti se můžeš cítit trochu trapně, ale můžu garantovat, že muže který tohle způsobí to naprosto vyrajcuje :pankac:

No ale problem ze jsem to mela s kazdym partnerem:rolling_eyes: :rolling_eyes: a fakt mi to vadi byvali si musel treba prsty utrit do neceho protoze je mel odeme tak vlhke citim se hrozne trapne ze tak tecu.. a kdyz mi to delal pusou tam mel celou drzku odeme hruza a des…

Echt Kelišová 7902 příspěvků 22.04.19 15:50
@Anonymní píše:
No ale problem ze jsem to mela s kazdym partnerem:rolling_eyes: :rolling_eyes: a fakt mi to vadi byvali si musel treba prsty utrit do neceho protoze je mel odeme tak vlhke citim se hrozne trapne ze tak tecu.. a kdyz mi to delal pusou tam mel celou drzku odeme hruza a des…

Každá žena má něco - některá si myslí, že má křivé nohy, jiná malá prsa, další zase vytahaná… Obrať své myšlení a udělej z toho přednost - spousta mužů takovéhle ženy preferuje.

Dája999
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 22.04.19 16:10
@Anonymní píše:
No ale problem ze jsem to mela s kazdym partnerem:rolling_eyes: :rolling_eyes: a fakt mi to vadi byvali si musel treba prsty utrit do neceho protoze je mel odeme tak vlhke citim se hrozne trapne ze tak tecu.. a kdyz mi to delal pusou tam mel celou drzku odeme hruza a des…

Radit nebudu, protože mám neodbytný pocit, že „honič“, nebo „prázdniny“, ale mám k tobě prosbu.
Můžeš, moc prosím, opravit tu VLKOHOST aspoň v názvu - fakt mi to trhá oči.
Děkuji :kytka:

edit. jen pro jistotu, že to nebyl překlep - je to VLHKOST ;)

Echt Kelišová 7902 příspěvků 22.04.19 16:19
@Dája999 píše:
Radit nebudu, protože mám neodbytný pocit, že „honič“, nebo „prázdniny“, ale mám k tobě prosbu.
Můžeš, moc prosím, opravit tu VLKOHOST aspoň v názvu - fakt mi to trhá oči.
Děkuji :kytka:edit. jen pro jistotu, že to nebyl překlep - je to VLHKOST ;)

Překlep je schválně - je to marketingový tah jak přitáhnout davy :mrgreen: To tak mlátí do očí, že si ho musíš přečíst :mrgreen:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 22.04.19 16:28
@Prof. Farnsworth píše:
Překlep je schválně - je to marketingový tah jak přitáhnout davy :mrgreen: To tak mlátí do očí, že si ho musíš přečíst :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
pravda :palec:, když jsem se chytla i já, která do „vlhkých“ témat neleze ;)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 22.04.19 16:29
@Anonymní píše:

Já si utírám pusu do stehen. Tam se toho vejde. ;)

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 22.04.19 16:56

Neříkal bych mu, že jsem tak vlhká s každým. Spíš naopak…ty mě ale dokážeš rozproudit… Podle mě zas až tak není o co stát. Orál asi nebude zrovna super a čvachtat se v tom časem zevšední. Asi by to chtělo opravdu něčím léčit.

joy.division.control
Závislačka 4119 příspěvků 22.04.19 21:02
@Anonymní píše:

Cos to mela/mas za chlapy? :hug: Jak pise profesor a mohu potvrdit, rajcuje je to, nikdy jsem nemela (s nimi) v tomto problém 8) Sama se sebou jo :mrgreen:

Akinee
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 22.04.19 21:07
@Romeon píše:
Neříkal bych mu, že jsem tak vlhká s každým. Spíš naopak…ty mě ale dokážeš rozproudit… Podle mě zas až tak není o co stát. Orál asi nebude zrovna super a čvachtat se v tom časem zevšední. Asi by to chtělo opravdu něčím léčit.

Léčit zdravé fungování organismu? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama