Nadstandard na Bulovce

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
174
6.3.12 16:49

Nadstandart na Bulovce

Ahojky! Potřebuju poradit! Možná je to trochu divnej dotaz, ale zajímá mě to… Budu rodit na Bulovce a chci si stoprocentně říct o nadstandartní pokoj.. V případě, že budu mít nadstandart, kde budu sama, jak je to s mimi, když třeba potřebuji do sprchy, či na záchod?? Můžu ho nechat chvíli bez dozoru? Kamarádka, co rodila u Apolináře mě straší, ať si nadstandart neberu, že tam, když se jí stalo, že byla sama na pokoji (nadstandart neměla, myšleno, že zrovna všechny ostatní maminky z pokoje propustili domů), tak v případě potřeby wc nebo sprchy, musela pokaždé mimi odnést (odvézt) na sesternu, že měly zakázáno mimi nechávat bez dozoru! Přijde mi to trochu zvláštní, abych měla nadstandart a kvůli každé „potřebě“ chvátala s mimi na sesternu?! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20765
6.3.12 17:00

Já teda byla v Motole, ale je to tak, pokud si sama na pokoji a chceš jít do sprchy nebo na oběd, tak odvezeš mimčo sestrám… ale nebyla jsem na nadstandartu, ale byla jsem jeden den sama na normálním pokoji, nicméně myslím, že to platí všude - mimča musí být pod neustálým dohledem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83144
6.3.12 17:24

Já tedy nevím, byla jsem taky u Apolináře a nijak výrazně se to neřešilo… stejně doma taky nemá člověk mimčo neustále na očích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20765
6.3.12 17:25

To jo, ale dokud si v porodnici, tak jsou za tebe i za miminko zodpovědný oni, ne? Tak se tak asi jistěj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83144
6.3.12 17:31

No, já jsem každopádně mimčo nikam nevozila, když jsem šla do sprchy a ani když jsme měli schůzku se sestřičkou na chodbě, tak nikdo neřešil, že mimča zůstala v pokoji, akorát jsme nechali otevřené dveře, aby bylo slyšet.
Jediné co jim vadilo, bylo, pokud někdo coural s mimčem jen tak v ruce bez vozíku, asi aby neupadl :think:
A za sebe i miminko jsem zodpovědná já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16302
6.3.12 17:55

na Bulovce jsem měla dvojlůžkový nadstandard a když jsem tam byla sama s mimčem, tak na záchod jsem si zaběhla a nechala jen otevřené dveře. když jsem si chtěla dát delší sprchu, tak po nás chtěly, abychom dítko zavezly k sestrám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
6.3.12 18:00

Ahoj, já teda měla nadstandart ve Vinohradech, ale když jsem šla třeba do sprchy, tak jsem si taky nechávala otevřené dveře, malou jsem nikam nevozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13903
6.3.12 18:10

Pokud se to nemenilo tak na Bulovce je jednoluzak jen jeden co se pamatuju a neustale obsazeny, ja byla na nadstandartu dvouluzkovem, takze jsme se pri sprchovani stridali a pri jidle se mimca brala sebou a voziky se zaparkovali pred jidelnou aby na ne bylo videt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kaca007
6.3.12 18:21

byla jsem na Bulovce dvakrat- poprve jednoluzk.nadstandart, podruhe dvouluzk.- a kde je mimco, kdyz jdu na wc ci do sprchy se teda nestarali :nevim: , tak bych to byt tebou neresila ;) , vzdyt jde o dve minutky, jen si nechas otevreny dvere…jen se nemela brat mimca na spani do postele a nosit po chodbe na ruce..

• Citovat
  • Nahlásit
3267
6.3.12 18:27

Já bych to neřešila - na WC si doběhneš, necháš pootevřený dveře, hned jsi přece zpátky a sprchovat jsem se chodila, když přišel manžel, vždycky mimčo pohlídal a já si na 10 min odběhla
Já teda rodila v Podolí a u Apolináře a neřešilo se to nikde… Jen když jsem si šla do bufetu něco koupit, tak jsem dala mimčo sestřičkám, jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
6.3.12 18:37

na nadstandartu je sprcha a wc soucasti toho pokoje, takze mas mimi porad u sebe, akorat moc nespolehej na to, ze misto bude, je neustale plno, ja byla na nadstandartu, ale pokoj patri te soukrome spol. co tam „rodi“ za penize, v te dobe zrovna rodicku nemeli, takze jsem platila pokoj jim. Mela jsem jednoluzak, jinak ano, kdyz jsem mela deti na JIPu, tak jsem je musela vozit vsude sebou nebo nechat u sester, samotne ani na vterinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
6.3.12 22:19

Holky děkuju moc!! :) uvidim asi teda až tam, jak to bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
8.5.12 23:06

Nazdárek holky…mám takovej dotaz jsem prvorodička takže zkušenosti s porodnicí nemám a budu rodit na bulovce a chci taky nadstandart a tak by mě zajímalo jestli se pokoj reší dobředu že se dá třeba nák dopředu jakoby zamluvit a nebo se to řeší až když člověk přijede rodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
8.5.12 23:13

Pokud nerodíš v Medě, tak se to řeší až na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
8.5.12 23:13

že chceš nadstandard se hlásí při příchodu na sál… ale moc bych s tím nepočítala, je na ně docela fronta, takže i když to nahlásíš, tak ho dostat vůbec nemusíš, nebo třeba až na poslední noc.....
Tak hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat