Nahlášení se do porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cmudlik
Kecalka 172 příspěvků 12.11.14 06:55
Nahlašeni se do porodnice

Ahojky, potrebovala bych poradit… Od gyndarky jsem dostala porodopis, ten vyplnila a nese se až s sebou porodnice? Vcera mi znama rekla, ze s tim porodopisem musim do nemocnice, kde cjci rodit… Tak nevim :( poradite? Dekuji moc :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
simcaak
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 12.11.14 07:00

@cmudlik asi se budu ptat blbe, ale co je porodopis?? v kolikatem tt jsi?? 8)

cmudlik
Kecalka 172 příspěvků 12.11.14 07:12

Je to dotaznik k sepsani porodopisu.Na zacatku prosince mam rodit :D

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 12.11.14 07:28

Hm, já od doktorky nic nedostala. V 36tt mě odeslala do péče porodnice - já tam zavolala, přišla, oni mi založili kartu, sepsali si, co potřebovali. Prohlídka, monitor, termín další kontroly. Případně přijet dřív, kdybych rodila, že :mrgreen:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 12.11.14 07:36
@Pipet píše:
Hm, já od doktorky nic nedostala. V 36tt mě odeslala do péče porodnice - já tam zavolala, přišla, oni mi založili kartu, sepsali si, co potřebovali. Prohlídka, monitor, termín další kontroly. Případně přijet dřív, kdybych rodila, že :mrgreen:

Taky tak. Kediny papir co mi doktor daval bylo shrnuti vsech UTZ.

Nikeyla
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 12.11.14 07:52

Každá porodnice to má jinak. Někdo to chce hned, někdo až při příjmu. U nás se to nosí k příjmu a když ho nemáš u sebe, tak ho tam vyplňuješ, což v bolestech musí být kolikrát síla. :D

IvaB
Kelišová 6285 příspěvků 28 inzerátů 12.11.14 08:02

Já chodím ke svému gynekologovi vždycky až do porodu, žádné papíry mi nikdy nedal.
U prvního těhotenství před 12 lety se snad na porodopis a všechny ty souhlasy snad ani nehrálo, nebo si už nepamatuju, co všechno se mnou vyplňovali. U druhého před třemi lety jsem koukala jak puk, co všechno po mně u příjmu při porodu chtěli, včetně toho porodopisu, takže tentokrát jsem si už byla porodopis sepsat v porodnici předem, a až přijdu k porodu, doplním jen datum a podpisy.

Gumidci
Závislačka 4372 příspěvků 12.11.14 08:42

Tak ja prechazela od sveho dr. do porodnice v 36.tydnu do prukazky mi sebou dal vsechny vysledky krve a utz za cele tehotenstvi. V porodnici se mnou pak sepsali papiry hned pri prvni ko u nich. Zavolej si do porodnice a oni zi poradi.

cmudlik
Kecalka 172 příspěvků 12.11.14 09:36

Pristi ctvrtek jdu na posledni vysetreni k doktorce a pak uz do nemocnice, tak se ji optam. Prave ze se synem pred lety jsem se nenahlasovala a nic doma do porodnice nesepisovala, ale je to uz 7 let.Moc dekuji :hug:

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 20.02.19 13:59
Porodnice Bohunice

Obnovuji diskuzi. Čekám dvojčata a moje gyn. mi řekla, že se mám do porodnice nahlásit zhruba měsíc před porodem - tedy v cca 36tt. To mi ale u vícečetného těhotenství a navíc vzhledem k mému rychle se zhoršujícímu stavu přijde pozdě. Když tam půjdu dřív, předpokládám, že mě nevyhodí, že? :andel:
Zajímalo by mě ale, jak to vlastně funguje. Má se tam napřed volat a objednat se, nebo tam mám rovnou jít a řešit vše až na místě? Konkrétně by se jednalo o FN Bohunice. Poradíte prosím?

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3845 příspěvků 20.02.19 14:02

@lorelai947 zavolala bych do dané porodnice a zeptala se. Koukala jsi na webovky? Některé nemocnice mají tyhle informace na stránkách.

Kristynka22
Kecalka 429 příspěvků 20.02.19 14:07

Taky bych se podívala na stránky a pak zavolala, v mé porodnici se např. dopředu nenahlašuje.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 20.02.19 14:07

Zavolej a domluv se. Řeknou ti, od kdy tam můžeš chodit a vůbec.

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 20.02.19 14:14

Na webu k tomu nic nemají a obávám se, že když si tam zavolám tak mi taky řeknou ať přijdu až v pozdějším tt :?
Tak jsem doufala, že se tu najde někdo, kdo nedávno v Bohunicích rodil a poradí mi…

rozand
Závislačka 4341 příspěvků 20.02.19 15:01

@lorelai947 A proc by to melo byt pozde?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >