Porodnice brno bohunice 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 07.11.14 18:00
porodnice brno bohunice 2014

Ahoj maminky, prosim Vas ktere jste rodily v posledni dobe v Bohunicich, dozvedela jsem se zde ze jsem si mela rict o jakysi uvitaci balicek pro miminko..? Nejak jsem to asi propasla.. nevite co tam tak byva pripadne kde jsem se mela o takovy balicek prihlasit? Maminka co se mnou byla na pokoji o nem psala ale mne to nejak uniklo. Dekuju za info :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BoDaViDoVe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 07.11.14 18:37

Rodila jsem tam sice pred peti lety, ale je stale stejné..jsou tam vzorky dětských kremu na opruzeniny, domestos, brozury, casopis..a mela jsi rict sestrickam..ja jsem vypisovala jakysi papir, ze o to stojím..

Kaculatko
Extra třída :D 11750 příspěvků 07.11.14 18:41

Ja tam byla letos v lete a nedostala jsem ho, ani pred 2 roky. Mela jsem miminka vzdy na JIP, takze jsem si ho asi nezaslouzila :-D ale pani na pokoji mi ho ukazala, balicek byl plny vzorku a reklamnich letacku, nic extra.

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 07.11.14 18:46

Nosi ho sestricky a je to jakoby spis mila reklama nez neco extra uzitecnyho.jsou tam vzorecky kremu pak neco pro maminky ke kojeni na bradavky, knizecky a vzorek o prikrmu a vzorek vlozek a dalsi letacky.

Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 07.11.14 19:01

Aha :-) dekuju za vysvetleni ;-)

Aamanda
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 07.11.14 19:19

Já ho tam dostala v r. 2007 i 2010.

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 07.11.14 19:43

O to se musí říkat? Já jsem teda rodila u Milosrdných, ale balíček jsem teda taky nedostala. Komarádka rodila o 3 měsíce dřív a dostala ho automaticky :-) Divný teda. Ale já bych si o něj asi nebyla schopná říct…nevím…

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 19:55

No, my ho teda nedostali na uvítání, ale v den odjezdu. Nebyl to balíček, byla to igelitka ve které bylo pár vzorků dětských krémů, vzorek krému Bepanthen, vzorek Sunaru, jedny vlhčený ubrousky 12ks, propiska, přáníčko s otiskem nožičky našeho malýho, časopis, brožurky o kojení a výživě a jakýsi dva malý chladivý polštářky (cca 2×2cm) na bolavý bradavky od kojení :nevim: Jako nic moc, ale např. ta brožurka se pak hodila, Bepanthen do kapsy taky a přáníčko máme samozřejmě vystavený :) jinak bych se o takovej „balíček“ snad ani nehlásila :P

Kaculatko
Extra třída :D 11750 příspěvků 08.11.14 10:14

Tak obrazek s otiskem nozicky obou deti jsem dostala hned po porodu i bez balicku :-P

zlaticzko25
Kecalka 228 příspěvků 17.11.14 22:35

Maminky nevíte jak je to s poplatkem otce u porodu? když jde nastávající maminka na císař, může k tomu otec dítěte také? Díky

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 18.11.14 07:57

Poplatek ho nechaji jit zaplatit behem tvych priprav. pokud je nejaka rychlovka tak asipo tom. U planovane sekce muze byt pokud neni v celkove narkoze.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 09:39

@zlaticzko25 Můj když jsem byla na porodním boxu, vyplnil papíry a na sesterně to zaplatil. Já císař neměla, ale 100% může. Moje spolužačka rodila císařem před rokem a její přítel byl u toho s ní.

zlaticzko25
Kecalka 228 příspěvků 18.11.14 11:15

A kolik se platí?? za přítomnost u porodu?

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 18.11.14 12:21

Je to na webovkách každé porodnice, v Bohunicích to byla myslím 500.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 13:31

@zlaticzko25 500,–

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >