Reklama

Nahota a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Echt Kelišová 7542 příspěvků 29.08.18 18:51
Nahota a vztah

Dobrý večer.
Otázka zní: Chodíte před vašimi stálými partnery nazí? Mně nahota jako taková vadí, nelíbí se mi, třeba na nuda pláži mi nevadí, ale projít se jen tak nahá po bytě před přítelem se mi nelíbí.
Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 29.08.18 18:54

Partner přede mnou chodi nahy běžné. Ja mam v tomhle bariéru a hlavně jsem obrovský stydlin.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:54

@Klopotkova já na tom nevidím nic špatného - v rámci vyvolání erotické atmosféry neuškodí jen tak přeběhnout ze sprchy do ložnice ;) ale abychom doma chodili nazí od rána do večera to ne… většinou to bývá lehká provokace ;)

Sorin
Stálice 59 příspěvků 29.08.18 18:55

A jak jste spolu dlouho? Mě to přijde úplně normální před partnerkou chodit nahý a ona přede mnou chodí taky nahá.

marka123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 29.08.18 18:56

Ja se dost stydim,cely zivot jsem zakomplexovana a nespokojena se svym telem, takze ne, ale ikdybych mela postavu super modelky tak max ve spodnim pradle projit do koupelny, ale chodit doma nahata mi prijde taky divne a u partnera by mi to taky vadilo, ikdyz se mi libi se vsim vsudy…chodi v trenkach, to mi nevadi

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 29.08.18 18:57

Chodime pred sebou nazi bezne. Pres leto i spime nazi. Jen pred synem ne.

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 29.08.18 18:58

Já bych chodila, ale muž jakmile jsem polonahá, tak se ke mě vrhá, projít nahá je pro něj pokyn k sexu nebo co. Takže se radši skrejvám :mrgreen:

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 29.08.18 19:01

Tak ja s tim mam celozivotni problem. Se soucasnym partnerem se obcas spolu sprchujeme :oops: ale ze bych se prochazela nahata nebo on, to ne. Neodsuzuju to vubec, urcite je to pro spoustu lidi prirozeny.. ale ja se proste nejak „stydim“ i kdyz to neni presny, nevim jak jinak to popsat :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 29.08.18 19:03

Nechodím nahá, manžel když si zapomene pyzamo mimo koupelnu, jinak taky ne :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 29.08.18 19:07
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.
Otázka zní: Chodíte před vašimi stálými partnery nazí? Mně nahota jako taková vadí, nelíbí se mi, třeba na nuda pláži mi nevadí, ale projít se jen tak nahá po bytě před přítelem se mi nelíbí.
Jak to máte vy?

Jestli Ti to je neprijemne tak to nedelej. Neni na tom nic divne kazdemu vadi neco jine.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 19:07

Ty jo… to me vubec nenapadlo, ze by mohlo byt divne, ze treba naha i varim a uklizim, cvicim jogu… a to i pred dcerou.

Venetia
Hvězda diskuse 35661 příspěvků 29.08.18 19:08
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.
Jak to máte vy?

On jo,já jen z donuceni :D

Šarlota4
Echt Kelišová 9716 příspěvků 29.08.18 19:12

Mam to uplne naopak. Nikdy bych nesla na nuda plat, nejak me “odpuzuje” pohled na nahe cizi lidi. Doma cilene naha nechodim, ale projdu nebo se koupu/sprchuju pred muzem naha uplne normalne. Dyt u sexu me vidi i v “ horsich” polohach nez kdyz jen naha jdu.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 29.08.18 19:14
@Šarlota4 píše:
Mam to uplne naopak. Nikdy bych nesla na nuda plat, nejak me “odpuzuje” pohled na nahe cizi lidi. Doma cilene naha nechodim, ale projdu nebo se koupu/sprchuju pred muzem naha uplne normalne. Dyt u sexu me vidi i v “ horsich” polohach nez kdyz jen naha jdu.

jakože i nahá ležíš, nebo snad i klečíš, proboha :cert: :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 29.08.18 19:27

My se spolu párkrát do týdne naložíme do vany, normálně před sebou chodíme nazí (tedy já s mužem), před dětmi oba aspoň spoďáry, ale klidně před nimi projdem nazí např. z koupelny. Zatím jsou děti malé (předškolní věk), později už ne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >