Reklama

Jsem zamilovaná do jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 00:03
Jsem zamilovaná do jiného

Dobrý den,
s teď už manželem jsme spolu 5 let, teď v červenci jsme se brali. Máme spolu 2 letou dceru a plánujeme další. Mám známého co mně a vlastně celé rodině spravuje počítače a veškerou techniku. Teď zrovna jsme zase řešili jeden technický problém. Dokonce mi řekl, že jsem krásná. Manžel mi to řekl poprvé a asi i naposledy na svatbě. Máme spolu společné záliby. V psaní jsme pokračovali a já se asi postupně zamilovávám. Od začátku co se známe si rozumíme, vždy jsme byli přátelé. Je také starší než já asi o 10 let. S manželem máme 15 let rozdíl. Jsem s ním od svých 18-ti let, je to můj druhý sexuální partner a vždy jsem byla spokojená. I teď nemůžu říct, že bych spokojená nebyla, ano, máme nějaké problémy, ale to mají všichni. Jen nechápu jak je možné, že najednou celé dny myslím na toho druhého. On je také ženatý, dokonce i bydlí jinde. Ženy poraďtě, co mám dělat? Nikomu se svěřit nemůžu, protože se stydím. Mám pocit, že jsem selhala…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 29.08.18 00:05

Láska je slepá, dobré to uvaz…

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 29.08.18 00:08
@Anonymní píše:
Dobrý den,
s teď už manželem jsme spolu 5 let, teď v červenci jsme se brali. Máme spolu 2 letou dceru a plánujeme další. Mám známého co mně a vlastně celé rodině spravuje počítače a veškerou techniku. Teď zrovna jsme zase řešili jeden technický problém. Dokonce mi řekl, že jsem krásná. Manžel mi to řekl poprvé a asi i naposledy na svatbě. Máme spolu společné záliby. V psaní jsme pokračovali a já se asi postupně zamilovávám. Od začátku co se známe si rozumíme, vždy jsme byli přátelé. Je také starší než já asi o 10 let. S manželem máme 15 let rozdíl. Jsem s ním od svých 18-ti let, je to můj druhý sexuální partner a vždy jsem byla spokojená. I teď nemůžu říct, že bych spokojená nebyla, ano, máme nějaké problémy, ale to mají všichni. Jen nechápu jak je možné, že najednou celé dny myslím na toho druhého. On je také ženatý, dokonce i bydlí jinde. Ženy poraďtě, co mám dělat? Nikomu se svěřit nemůžu, protože se stydím. Mám pocit, že jsem selhala…

Nepsat a zapomenout.

Janli
Kelišová 5633 příspěvků 9 inzerátů 29.08.18 00:12

Zamilovat se je normální. Jsou to jen a jen vzbouřený hormony. Ale bohudík nám příroda taky nadělila mozek, díky kterému můžeme rozhodnout, jak s tím naložíme. Vzbouřený hormony jsou sice fajn, člověk si chvíli připadá jak v šestnácti, ale jsou důležitější a trvalejší hodnoty. Takže mysli hlavou a ne tím, co máš o půl metru níž…

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 29.08.18 00:26

Užij si …
Ale rodinu neboř :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 00:28
@chlap40 píše:
Užij si …
Ale rodinu neboř :)

Už jsem nad tím přemýšlela… Bože nikdy jsem taková nebyla… :(

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 00:31
@Anonymní píše:
Dobrý den,
:*
Nezoufejte, možná se jedná jen o “zakoukání” a vám se zdá, že se jedná o zamilování, ale s tím se dá rozumně domluvit až s odstupem času, to si potom uvědomíte, že to bylo jen nějaké hormonální harašení. Manžela jste si brala s tím, že ho milujete a myslím, že vaši lásku spojuje i dcerka, nevěšte hlavu! Přeji ať se dobře rozhodnete, držím pěsti :andel:

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 29.08.18 00:31
@Anonymní píše:
Už jsem nad tím přemýšlela… Bože nikdy jsem taková nebyla… :(

To nikdo ze začátku nebyl takovej … to se prostě časem stává :)

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 29.08.18 00:33
@Anonymní píše:
Už jsem nad tím přemýšlela… Bože nikdy jsem taková nebyla… :(

Prosím tě, v červenci ti manža řekne, že jsi krásná a v srpnu se kvůli tomu posesouváš u jiného? Dej si ledovou sprchu, podívej se na svou dvouletou holčičku a řekni si, jestli ti to stojí za to. Trochu těch směšných pohybů…Ošustí tě a sbohem. Takových naivek najde na každém rohu tucet :zed: Akorát asi tak patnáctek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 00:33
@DorkaC píše: :*
Nezoufejte, možná se jedná jen o “zakoukání” a vám se zdá, že se jedná o zamilování, ale s tím se dá rozumně domluvit až s odstupem času, to si potom uvědomíte, že to bylo jen nějaké hormonální harašení. Manžela jste si brala s tím, že ho milujete a myslím, že vaši lásku spojuje i dcerka, nevěšte hlavu! Přeji ať se dobře rozhodnete, držím pěsti :andel:

Přesně tak to je. A proto se na sebe nemůžu ani podívat. Už jsem i uvažovala, že se s ním sejdu abych ho dostala z hlavy… Přitom bych sama nevěru netolerovala..:(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 00:39
@Russet píše:
Prosím tě, v červenci ti manža řekne, že jsi krásná a v srpnu se kvůli tomu posesouváš u jiného? Dej si ledovou sprchu, podívej se na svou dvouletou holčičku a řekni si, jestli ti to stojí za to. Trochu těch směšných pohybů…Ošustí tě a sbohem. Takových naivek najde na každém rohu tucet :zed: Akorát asi tak patnáctek.

Vím, že to asi nechápeš. Já to až do teď odsuzovala taky. Bohužel se stalo. Neřekla jsem, že to udělám, jen že mě to napdlo. Mezi nápadem a činem je dost velká mezera. Jen je prostě krásný, vědět že jsem pro někoho i zajímavá tím kdo jsem a ne tím, že umím vařit. Odsuzovat zpoza obrazovky je snadné. Na rozdíl od dalších lidí, kterým se tohle stalo, já jsem z toho v háji a trápí mě to.

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 00:42
@Anonymní píše:
Vím, že to asi nechápeš. Já to až do teď odsuzovala taky. Bohužel se stalo. Neřekla jsem, že to udělám, jen že mě to napdlo. Mezi nápadem a činem je dost velká mezera. Jen je prostě krásný, vědět že jsem pro někoho i zajímavá tím kdo jsem a ne tím, že umím vařit. Odsuzovat zpoza obrazovky je snadné. Na rozdíl od dalších lidí, kterým se tohle stalo, já jsem z toho v háji a trápí mě to.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: krásně napsáno, to @Russet tak určitě nemyslela, ona je rejpalka od přírody. Srdce máte to jde vidět, tak jděte potulit malinkou a vypusťte to z hlavy, ono se to nějak vyvrbí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 01:15
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Tohle znám. Já si tedy myslím, že to zamilovanost není. Pouze takové pobláznění. Musíš vědět, jak s tím naložit. Já si to tedy užívám, stane se mi tohle tak jednou za dva roky. A pro mě je to třeba krásné, užívat si tu chemii, takové to, že je to i vzájemné. Momentálně to trvá u mě tři měsíce, už to pomalu odeznívá. Včetně z jeho strany. A docela je mi to i líto :lol: Je hezké nemyslet na jiné starosti, cítit se pěkně.. Já si tedy s idolem nikdy nevypisuji, nechovám se vyzívavě. Dalo by se říct, že nejspíš to na mě nepozná, že se mi líbí taky. Jelikož mám rozum. Vím, co mám doma. I když není vždy nebe bez mráčků a kolikrát mě manžel tak nasere, že si v duchu představuji pomalu rozvod :lol: . Ale pořád jsem spokojená a nechtěla bych nic měnit. Určitě si s ním nepiš, nevolej. To tě bude táhnout víc. Představuj si, klidně se na něj těš, dej tomu pár měsíců a pak tě to pustí samo. A určitě neměj výčitky. Věřím tomu, že tohle zažije spoustu lidí. Jen jde o to, ukočírovat to a nehrát si s ohněm. Teď si ho idealizuješ, ale časem spadnou růžové brýle, to mi věř…

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:35

No jo, znam ten chtic. Predstav si, co by bylo, kdyby ses s nim vyspala. Spatne svedomi, prasklo by to, manzel zklamanej, totalne zborenej vztah, rozvod, stridavka. Nestastne uplakane deti. Fakt ti to za to stoji?

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 29.08.18 06:45
@Anonymní píše:
Přesně tak to je. A proto se na sebe nemůžu ani podívat. Už jsem i uvažovala, že se s ním sejdu abych ho dostala z hlavy… Přitom bych sama nevěru netolerovala..:(

Kdysi jsem četla jednu věc a od té doby ji používám. Bylo to něco v tom smyslu, že kdyby člověk, který si nudně žije ve stereotypu, najednou přišel o všechno, co má, kdyby ti to prostě bylo sebráno, jak by se takový člověk cítil? Jak nešťastný by byl? A když by mu to potom bylo vráceno, jaké štěstí by to pro něj bylo? Jak by náhle ten jeho běžný nudný stereotypní život byl tím největším štěstím na světě. Popřemýšlej o tom, podívej se na svůj život, na svou dceru, na svého manžela. Tohle všechno můžeš v jediném okamžiku ztratit. Co nastane? Z milujícího manžela se stane hnusný expartner, budete bojovat o dceru, dostane ji do střídavky, každý druhý týden budeš bez ní, bude pendlovat, ty se budeš dohadovat s chlapem, který ti to neodpustí… a proč, pro krásu jednoho jiného chlapa? A víš co, ten chlap bude stejný, až opadnou hormony. Přestaň se s ním stýkat, přestaň mu psát, když bude potřeba něco opravit, ať je s ním manžel. Zničíš všechno, co máš.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >