Reklama

Argumenty nevěrníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 22:01
argumenty nevěrníka

Ahoj holky, předem říkám, že si nejdu pro radu. Snad jen chci situaci zlehčit a věřit manželové verzi, nechte mě u toho prosím nebo to vemte jako příspěvek pro pobavení.

Takže…jedu si autem, píchnu kolo, vlezu do rezervy a tam najdu lubrikant a manželovo nové oblečení. Oblečení jsem v životě neviděla, nezmínil se, že si něco koupil, o lubrikantu jsme doma mluvili jen teoreticky. Takže co mi prolítlo hlavou tady vůbec nemá smysl psát…lubrikant otevřený, v džínách kapesník- to neobhájíš!!!

A teď se chci podělit o odpověď jak manžel celou situaci vysvětlil. Ano, věřím tomu, abych se z toho nezbláznila :D Prý to tam vozí skoro rok, jenže na to jaksi zapomněl a už to nevytáhl z toho auta. Jednou měl jít hned z práce k zubaři, jenže pracuje v montérkách a nestihl to domů 40 km otočit pro čisté oblečení. Takže šel do obchoďáku a koupil si hadříky. No a v tom obchoďáku šel kolem sexshopu, kam ho zvědavost zahnala, a aby tam nebyl jako čumil, koupil si lubrikant. Ještě než došel k autu, otevřel ho a zkusil na prst kvalitku, prý ho prodavačka moc vychvalovala :roll: celou tašku hodil do kufru, převlékl se, šel k zubaři, převlékl se a zase pracoval. Pak údajně nějakou dobu vozil tašku volně položenou v kufru. Po pár dnech měl u mých rodičů něco špinavého naložit do kufru, nechtěl si to zašpinit, tak zvedl dekl kufru a tašku hodil prostě do rezervního kola 8o no a údajně na to už zapomněl. Já to nepochopím, ale vem to čert už. No a několik měsíců na to píchnu a toto najdu!!! No a po pár hádkách mu to prostě věřím.
Slunce, seno…„já jsem si hned myslela, že by se ten můj moula na to nezmoh“-ale v tom filmu se na to zmoh :pocitac:
Holky, musíme se s těma chlapama tak trápit? :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4518 příspěvků 28.08.18 22:06

No tvl, jestli něco NEPOTŘEBUJU na milenku, tak je to lubrikační gel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

luca241
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 28.08.18 22:07

Nemusime.Kazdy si dovolí jen to,co mu dovolís ty sama.pokud ti tato lež stačila pro uklidnění a neresis,nemáš z toho nervy,nepodezi­ras,…tak jedině dobře pro tebe.

Pandemie
Kecalka 107 příspěvků 28.08.18 22:10

Tse! Mel cas tu historku nejak promyslet? Pokud to vyplodil z patra, tak klobouk dolu :potlesk:

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 28.08.18 22:11

To nové oblečení je podezřelé. :mrgreen:
Jinak se asi dá věřit, že si prostě v autě honí :mrgreen:
Ale, že by se pro Anču Dlaňovku převlíkal, to asi ne

robinka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 18 inzerátů 28.08.18 22:12

@Hroznej puberťák :palec: To same napadlo i me.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 28.08.18 22:13

Tam uz jen chybi, ze menil rezervu a ty srouby byly tak pevne utahle, ze doufal, ze jim pomuze tim lubrikantem. A pri te vymene se tak zaprasil, ze si musel koupit novy ohoz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 22:13

Já bych mu asi taky věřila… pokud nemáš jiné podezření… Zažila jsem něco podobného a vypustila jsem to z hlavy. Jestli někoho muž měl nebo ne je mi jedno, důležité pro mě je, že zůstává s námi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 22:15

Prosím o anonym, jinak smazat. Tak můj milenec sebou taky vozí převlečení, aby se to doma nepoznalo. Je ta oprsklý, že si ty saky paky veksluje už přede mnou :D Nevím proč, ale hned mne napadl anální sex, respektive gay sex (s odkazem na lubrikant). A olejové lubrikanty se nesnesou s kondomy, takže možná jedou bez…

Zkai
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 62 inzerátů 28.08.18 22:17

Dost se mi to líbí a přijde mi to věrohodné. Čekala bych spis výmluvu na náhradní civil na kdyby něco a lubrikant na povolení šroubů, nebo že pískal klíňák a podobný báchorky.

Jamiem
Povídálka 17 příspěvků 28.08.18 22:24

Smála jsem se tak moc, ze manžela zajímalo co je tak vtipné. Přečetla jsem mu příspěvek a rikal, ze je to tak neuvěřitelné, ze by to snad nikdo nevymyslel, ze by tomu i veril????

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 28.08.18 22:26
@vonajebohyne píše:
Tam uz jen chybi, ze menil rezervu a ty srouby byly tak pevne utahle, ze doufal, ze jim pomuze tim lubrikantem. A pri te vymene se tak zaprasil, ze si musel koupit novy ohoz.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 28.08.18 22:27

Jako chlap Tě bohužel moc neuklidním, já tam takhle vozil pouta, náhradní spodní prádlo, zubní kartáček a voňavku :)
Jak píše „puberťák“ , tak gel na milenky rozhodně nepotřebuje, takže má rád zadečky a Ty jen doufej, že dámské.
Bejt Tebou zkusím doma zadeček nabídnout :) … pak Ti chlap třeba zůstane doma
Držím palce

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 28.08.18 22:32

8o 8o tak to bych nevěřila

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 28.08.18 22:33

Dve moznosi, bud je tvuj manzel dokonakej lhar a celou story promyslel, nebo je to proste, panove prominou, blbej chlap a klidne to muze byt pravda :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >