Reklama

Cholerik a 25 let manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:12
Cholerik a 25 let manželství

Potřebovala bych poradit, píši anonymně, je to takové pro mě dost citlivé téma. Jsem vdaná 25 let, dospělé děti, jedno na VŠ. Manžel byl vždy prudší povahy, neměl dobré dětství, matka úplně mimo a jednoduchá, táta despota. Bratr sebevražda, tenkrát se říkalo, kvůli rodičům. Na mě byl hodný, o děti pečoval, peníze dával, na dovolený jsme jezdili, ale už tenrkát měl výpadky zlosti, pak se hned uklidnil, omluvil a říakl, jak je rád, že nás má…No postupem času začal jezdit pryč za prací a já vše zvládala sama, babičky nehlídací, s penězma jsme to nějak zvládali, Ale on jak čím j estraší, tím jej prudší, výpady zlosti jsou častější. Hodně jsme s ním i prožila zlého, i začal pít, chodit ránodomů, někdy se i v hospodě porval. Vše jsem zkousla, on se nějak uklidnil (aspoň se mi to zdálo) a život šel dál. Tím ale jak stárne, tak jeo zlost a nadávky se vrací, kvůli kravinám a já si ho nějak přestávám vážit. Včera to byla teda íla, zasadila jsem si tůjku do květináče a nějak pootočila, kravina…vím…a on začal řvát, že jsem jako jeho máma, že se na všechno může vysrat, že mu nemám chodit na oči, napsal mě do telefonu že jsem kráva, svi.. a už ho absolutně nezajímám…Koukala jsem jak blázen a nezmohla se na slovo, ze stolu mě vyházel do trávy telefon, brýle, poizdro, skleničku na vodu, že s ním nemám ani sedět u stolu 8o. Úplně v amoku, zralý na psychiatrii nebo co..tyhle výlevy má za dva měsíce potřetí, já se stáhnu a jsem ráda, že ho nevidím..Vůbec nevím co s ním a do poradny ho nedostanu. poradíte? Mluvit s ním o tom ani nemůžu, hned útočí, at se na něj teda vyseru (zprominutím), a si ho nevšímám, nevařím mu, nežehlím, nic že ode mě nechce..No po tom jeho výlevu já s ním vůbec nemluvím a že bych mu začala žehůit tak to fakt asi ne,,,jen po tolika letech se mám rozvést? Ale psycho to je pořádný…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13453 příspěvků 28.08.18 12:14

Poslechni ho - nevař mu apod. Určitě to zvládne sám.
Pauza ve vztahu by vám prospěla. Minimálně 3 měsíce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:18

@Mango_Lassi
no on jezdí za prací pryč, je pryč třeba 3 týdny apak 14 dní doma, ted je doma měsíc a takhle to vypadá. Včera si dělal sám večeři, stále vykřikoval, jak je samostatný a jak mě na nic nepotřebuje…přitom zařizuju totálně vše,jak je pryč, má vše pod nos, od jídla,prádla, co se týče zařizování všech věcí…

Mango_Lassi
Extra třída :D 13453 příspěvků 28.08.18 12:19
@Anonymní píše:
@Mango_Lassi
no on jezdí za prací pryč, je pryč třeba 3 týdny apak 14 dní doma, ted je doma měsíc a takhle to vypadá. Včera si dělal sám večeři, stále vykřikoval, jak je samostatný a jak mě na nic nepotřebuje…přitom zařizuju totálně vše,jak je pryč, má vše pod nos, od jídla,prádla, co se týče zařizování všech věcí...

Tak proč to děláš? Řekl ti jasně

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 28.08.18 12:25
@Anonymní píše:
@Mango_Lassi
no on jezdí za prací pryč, je pryč třeba 3 týdny apak 14 dní doma, ted je doma měsíc a takhle to vypadá. Včera si dělal sám večeři, stále vykřikoval, jak je samostatný a jak mě na nic nepotřebuje…přitom zařizuju totálně vše,jak je pryč, má vše pod nos, od jídla,prádla, co se týče zařizování všech věcí…

Tak s tím přestaň. Zij si svůj život. Umíš si představit společná léta v důchodu? To bude idylka, co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:26

@Mango_Lassi no už jsem párkrát rezignovala, nevařila, neprala apod. a pak mě jen vyčetl, na co ty peníze vlastně vydělává, že doma má ženskou, která mu nedá ani nažrat…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.08.18 12:27

Heled žila bych si tady život asi bez něho a zatím se nerozvadela - úplně se stáhla max pozdravila nebo odpověděla na pozdrav a i kdyby byl doma tak se zdrzovala minimálně v jeho přítomnosti - podle mě mu musíš dat jasne najevo ze takhle ne, ze toto si k tobě dovolit nesmí a ze už toho mas dost. Bez křiku bez hádek a scén ale jasně a strucne …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:27

@Tichošlápek Tak tohle mě přesně řekla dospělá dcera…mami, co budeš dělat, až táta zůstane doma napořád? Pořád přemýšlím, co s tím,ale je mi z toho jen smutno.. :,(

Lioness34
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.08.18 12:28

Pokud ti dává peníze tak navar ale vůbec s nim nebuď - jako časově úplně minimálně

Lioness34
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.08.18 12:29
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Tak tohle mě přesně řekla dospělá dcera…mami, co budeš dělat, až táta zůstane doma napořád? Pořád přemýšlím, co s tím,ale je mi z toho jen smutno.. :,(

Musíš mu ukázat ze tudy cesta nevede a takhle se k tobě chovat nebude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:31

@Lioness34 no já sipořád říkám,jaká to je škoda, když je doma a budem stejně jakoby oddělený,ale tohle je fakt hrozný, už je toho hodně a po včerejších urážkách jsem zase setnutá a budu se dívat na to,jak tam bude chodit nasraný a já vlsntě nevím anik vůli čemu mě takto urážel, ponižoval a ještě je dokonce naštvaný na mě..

Mango_Lassi
Extra třída :D 13453 příspěvků 28.08.18 12:33
@Anonymní píše:
@Lioness34 no já sipořád říkám,jaká to je škoda, když je doma a budem stejně jakoby oddělený,ale tohle je fakt hrozný, už je toho hodně a po včerejších urážkách jsem zase setnutá a budu se dívat na to,jak tam bude chodit nasraný a já vlsntě nevím anik vůli čemu mě takto urážel, ponižoval a ještě je dokonce naštvaný na mě..

Chceš si jen postěžovat jak to máš těžký, nebo chceš to řešit?

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 28.08.18 12:33

Prosím Tě, máš nějakou hrdost? To by si na mě zkusil jednou ty voe! Okamžitě přestaň fungovat jako chůva a služka a přestaň si ho totálně všímat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:34

@Lioness34 peníze ani neřeším, máme to azvedeno tak, že platí všechny platby a já mám mou výplatu na ostatní výdaje domácnosti, ještě ušetřím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:35

@Mango_Lassi no právě že to už chci řešit :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >