Přítelův otec je ve vězení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 17:52
Přítelův otec je ve vězení

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli prehnane vysiluju :roll: Mam pritele necely rok a od zacatku vim, ze jeho rodice jsou rozvedeni a jeho otec je zavreny za vareni a prodej drog. Pritel mi to rekl na rovinu uz na zacatku vztahu, rodice se mu rozvedli, kdyz byl jeste na ZŠ. Skvele nam to klape a jeho maminka je taky moc mila, ale ja nevim proc proste mam asi takove predsudky ke vsem co jsou zavreni, proste nikoho jineho z meho okoli neznam a obcas kdyz si na to vzpomenu celkem me to desi. Vim, ze pritel s tim nema nic spolecneho a nemuze za to, jakeho ma otce, ale stejne se s tim nejak nemuzu smirit. Navic ho uz za par mesicu maji pustit a ja si ani nedovedu predstavit, ze nas pritel predstavi a ze s nim budeme normalne v kontaktu, ze to jako bude budouci dedecek pro nase dite treba nebo tak…snad mi rozumite, diky za precteni :).

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 27.08.18 17:56

Vysloveně by mě to asi neděsilo, jak říkáš přítel s tím nic nemá, nevařil drogy s ním, ale asi tak že nevím jestli bych chtěla aby mi dělal dědečka mým dětem…ale zase já jsem takový dobrák a věřím v nápravu lidí… tak třeba si to uvědomí „dědeček“.

Maria_37
Závislačka 3792 příspěvků 27.08.18 17:56

tak se s ním rozejdi, jestli je to fajn chlap, tak si rychle najde ženskou bez předsudků :mavam:

Halamka
Závislačka 3642 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 18:10

A přítel je s ním v kontaktu? Třeba to nebude tak žhavé… Uvidíte se jednou za čas a to se dá zvládnout.
Jako děda bude tak jako tak a hádám, že na nějakém hlídání nebo potkávání s dětmi se případně dohodnete předem. A podle situace. Ale vy ještě žádné nemáte, ne?
Seznámila bych se bez nějakých soudu a řešila případně až se něco bude dít.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 27.08.18 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli prehnane vysiluju :roll: Mam pritele necely rok a od zacatku vim, ze jeho rodice jsou rozvedeni a jeho otec je zavreny za vareni a prodej drog. Pritel mi to rekl na rovinu uz na zacatku vztahu, rodice se mu rozvedli, kdyz byl jeste na ZŠ. Skvele nam to klape a jeho maminka je taky moc mila, ale ja nevim proc proste mam asi takove predsudky ke vsem co jsou zavreni, proste nikoho jineho z meho okoli neznam a obcas kdyz si na to vzpomenu celkem me to desi. Vim, ze pritel s tim nema nic spolecneho a nemuze za to, jakeho ma otce, ale stejne se s tim nejak nemuzu smirit. Navic ho uz za par mesicu maji pustit a ja si ani nedovedu predstavit, ze nas pritel predstavi a ze s nim budeme normalne v kontaktu, ze to jako bude budouci dedecek pro nase dite treba nebo tak…snad mi rozumite, diky za precteni :).

No a pritel je s nim normalne v kontaktu? Spis bych se zajimalo o to, jak se chova k mame- je moznost, ze se bude chovat tak i k tobe. ;)

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 27.08.18 18:26

@anonym a pritel taky varil „dobroty“ s fotrikem?
Pokud ne, tak neres, pokud ano, tak do obehu s nim ;)

vjerunqa
Závislačka 3129 příspěvků 27.08.18 18:46
@Maria37 píše:
tak se s ním rozejdi, jestli je to fajn chlap, tak si rychle najde ženskou bez předsudků :mavam:

Tak tak.

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 27.08.18 19:32

Ahoj, předsudky neměj, to je fakt to nejhorší. Přítel určitě nedrogoval s tátou, jinak by zřejmě bručel taky, určitě je to super chlap, když ho miluješ a hlavně, on je on, není jeho otec. :mavam: Takhle to ber, a navíc, třeba tatík vyleze z basy a bude sekat latinu, někdo vyleze a rozhodně už pak s drogama nemusí mít nic společného. Hlavně buď v klidu, tátu poznej a uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:35

Deda meho manzela sedel 15 let za vrazdu. Pustili ho davno pred tim nez se manzel vubec narodil, ale ten skraloup nad nim visel az do smrti. Jelikoz se to stalo v opilosti, do smrti se nedotkl alkoholu. Clovek to byl zvlastni, ale povidalo se me s nim celkem fajn. Predsudky nemej, je to zbytecny ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >