Jít do toho nebo se vzdát pokušení...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 08:38
Jít do toho nebo se vzdát pokušení... ?

Zdravím:)) anonym z osobních důvodů a i proto, že se svým způsobem stydím…
S přítelem jsme spolu 11 let, máme 5 letého syna. Sex už dávno není co býval, možná i proto, že jsem měla komplikovaný porod, napíšu to jak to je - asi mě malo sesili a mám ji tam dole větší než bývala. :oops: další věc je ta, že partner ho nemá moc velkého- před porodem to bylo tak akorát, stačilo to. Ale teď ho v době v podstatě necítím:(((.
Navíc jsem měla asi 2 roky po porodu odpor k sexu, proběhlo to vždy tak jednou za 3 měsíce a to ještě z donucením.
No a ted k věci. Poslední dobou mám myšlenky, že si najdu milence. Partnera opustit nechci za žádnou cenu, miluju ho, ale ten sex s ním je prostě hruza :(. A říkám si, že se mi nechce moc vzdávat do konce života vasne a hezkých chvilek. Zijeme jen jednou ne? Seznámil s jsem se s jednim fajn chlapikem, sympaťák, hezoun… rozumíme si. Hledá to stejné co já, taky jen sex, bez jakýchkoliv vazeb, prostě jen sex, sejít se 1 nebo 2× do měsíce a uspokojit se… :oops:
Milence jsem nikdy neměla, tak nevím, jestli by mě nezralo svědomí, ale to pokušení je ta k obrovské… Co byste poradili, předpokládám, že mě asi odsoudite… vím, jsem hrozna… :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 11300 příspěvků 27.08.18 08:53

Jak vis, ze ho taky nema maleho, nebo on rekne ze ji mas jako vrata fo garaze? Jak muze nekdo kvuli suku ohrozit rodinu. Podvadel te tvuj muz kdyz jsi mu nedala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 08:53

Moje blizka kamaradka resila to same. Pak se ji dvoril chlap, co ho chtela kazda z mesta. Podlehla a kdyz mi o tom vypravela, smala se sama sobe. Sympatakovi totiz do kalhot dopredu nevidis. Nejenze pri akci.musela byt aktivni on a (desne ji to stvalo), tak se pak ukazalo, ze slo o pana Propisku :mrgreen: No, nejak to dala, ale uz nikdy se s nim pak nevidela..on samo netusi proc a ona dodava, ze by to na prvni pohled do sympose nikdo nerekl…pouceni je, ze nekdy je fantazie vic, nez realita ;-)

Sněžení
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 27.08.18 08:57

A v čem je problém ? :mrgreen: Dnes tady bude koukám veselo. Už chybí jen pomlouvačná tchýně a opustil mě v neděli po Chalupářích a máme to komplet, teda ještě jsou prázdniny, takže se nabídne sex ve třech a krásy Šumavy na swingersparty

Mango_Lassi
Extra třída :D 14159 příspěvků 27.08.18 09:20

A co, když ho milenec bude mít taky malého? :jazyk:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14159 příspěvků 27.08.18 09:21

A říkám si, že se mi nechce moc vzdávat do konce života vasne a hezkých chvilek. Zijeme jen jednou ne?

Tahle filozofie je prostě mor

Markéta80
Hvězda diskuse 40476 příspěvků 27.08.18 09:30

a mylsíš že milenec bude tak moc obdařený aby vyhovoval? Aby neřekl že nic necítí :lol: Chlapa nechceš opustit, ale až se to dozví? Ted je tady diskuze jak se jim krásně společně žije po provalené nevěře. Pro toho chlapa to asi taky neni pěkný sex když tam nic necítí :? Až se to provalí tak hodně štěstí :lol:

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 27.08.18 09:38

Schválně jsem se dívala, jestli jste se vzali nebo ne… Ale ono je to vlastně jedno :nevim:

Kde je láska a ohled na pocity a city partnera? Kde je snaha k řešení? Komunikace? Dialog? Já nevím, třeba zkusit nějaké hračky nebo něco… Ale najít si náhradu je určitě snazší, že jo…

Miluji ho, ale žijeme jen jednou :roll: to je dnešní verze „v dobrém i zlém“? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:41

@jahuhudka vím to, že je obdareny…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 27.08.18 09:42

Zajimalo by me, jestli by zakladatelka byla take plna lasky a pochopeni, kdyby si jeji partner nasel milenku, protoze ona ji ma, jako kdyz hodi do chodby tenisak?

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 27.08.18 09:45
@Anonymní píše:
@jahuhudka vím to, že je obdareny…

Je to černoch, co? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:45

@vonajebohyne víš co… já jsem si říkala, že by mi to asi nevadilo… kdyby si partner našel milenku- Jen na sex, zpestření života… fakt by mi to nevadilo, protože vím, že miluje mě a neopustí mě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:46
@Emimin7 píše:
Je to černoch, co? ;)

Není to černoch:D ale prostě vím, že ho má velkyho… říkal, že většinu holek to s ním bolelo.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14159 příspěvků 27.08.18 09:47

Existují cviky na posílení pánevního dna. Taky můžete zkusit jiné polohy apod. Cesty ke zlepšení určitě jsou - ale je to pracnější, než si najít nového nabíječe, to zase jo

Markéta80
Hvězda diskuse 40476 příspěvků 27.08.18 09:48
@Anonymní píše:
Není to černoch:D ale prostě vím, že ho má velkyho… říkal, že většinu holek to s ním bolelo.

jen aby to stačilo :mrgreen: Tím že tě neopustí si nebuď tak jistá až se provalí nevěra. Tak mu navrhni volný vztah a uvidíš co on na to ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >