Je můj požadavek přemrštěný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:29
Je můj požadavek přemrštěný?

Holky, jsem na MD se dvěma dětmi. Chtěla bych chodit na hodinu angličtiny - ve středu od 18 do 19 hodin. Tak jsem prosila manžela, jestli by nemohl vždycky pohlídat děti. Řekl mi, že ne, že není schopen zaručit, že bude doma.
Je podnikatel - ráno v osm odjede a přijede v sedm večer. Už z minula vím, že neumí moc dobře zacházet s časem, ale to mu říct samozřejmě nemůžu. A teď jsem zjistila, že obden sedí celé odpoledne od 16 hodin u známých a vykecává. Někdy i častěji.
prostě to postavil tak, jaože on, když vydělává, tak musí dostat prostor a že ten, kdo nevydělává, se musí přizpůsobit.

Řešení by bylo asi zaplatit hlídání, ale jsme na vesnici, jedna paní nejprve přislíbila, pak odřekla. A navíc nemám moc peněz.

Chci po něm opravdu hodně? Jak to máte na MD? Sousedky tady všechny mají babičky, my máme baičky 200 km daleko, takže ony jsou v úplně jiné situaci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 26.08.18 16:32

A můžeš si aspoň dojít na záchod, nebo to ti taky nepovolí? :kytka:
Samozřejmě že to je úplně hrozný přístup od něho …

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 26.08.18 16:33

Tak bud pracuje cele dny a peníze na hlídání da (zda nekdo dojede je jen otázka penez) nebo mu “podnikání” nejde a pak by ti mel samozřejmě vyjít vstříc a hlídat deti. Nejsi chůva, jsi manželka. A mel by byt jeste rad, ze se chces vzdělávat.

Emimin7
Echt Kelišová 9275 příspěvků 26.08.18 16:37

Jestli opravdu má možnost hlídat, tak je tvůj požadavek v naprostém pořádku.
Pokud to neuhádáš, jedině řešení kromě hlídání je učitel, co chodí domu.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 26.08.18 16:39

Dokud jsem byla na MD, bezne jsem chodila na jogu, do skoly, na koncert, na kafe… kam jsem potrebovala. Ted je doma manzel a taky hlidam kdykoliv potrebuje, ted se zrovna vratil z vikendu mimo domov. Je to nase dite, starame se o nej oba, nezavisle na tom, kdo zrovna nosi domu vic penez.

skorotehotna
Kecalka 260 příspěvků 2 inzeráty 26.08.18 16:39

Řekla bych mu, že fajn, at jde domu on a že ty budeš vydělávat. Hroznej přístup od něj. Fakt otřesnej.

mrav
Neúnavná pisatelka 18138 příspěvků 26.08.18 16:45

Taky si myslím, že by se na výchově měl podílet. Co kdyby jsi, nedej bože, musela do nemocnice, nebo se s tebou něco stalo? To by taky nemohl hlídat? 8o :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:47
@mrav píše:
Taky si myslím, že by se na výchově měl podílet. Co kdyby jsi, nedej bože, musela do nemocnice, nebo se s tebou něco stalo? To by taky nemohl hlídat? 8o :roll:

To už se stalo. Odvezl děti jeho rodičům a ti se starali.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:47
@Alkata píše:
Tak bud pracuje cele dny a peníze na hlídání da (zda nekdo dojede je jen otázka penez) nebo mu “podnikání” nejde a pak by ti mel samozřejmě vyjít vstříc a hlídat deti. Nejsi chůva, jsi manželka. A mel by byt jeste rad, ze se chces vzdělávat.

Nedá mi víc peněz.

surfaktantka
Kecalka 112 příspěvků 26.08.18 16:48

tomu říkám manželství v ČR aneb hloupá a tupec :-) koukej si dupnout nebo si najdi „něco“ lepšího. Tohle vypadá na mačistické prasátko jak vyšité :cert:

Sany80s
Kelišová 6546 příspěvků 26.08.18 16:52

Strašný. On je samozřejmě nedospělý, nezodpovědný, sobecký.
Ale upřímně, pokud budeš jeho přístup řešit, skončíš jako samoživitelka.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 26.08.18 16:57
@Anonymní píše:

Achjo :(. Nechtěl jsem se ptát, ale jaký je vůbec ve vztahu :pocitac: … to zas zní bohužel jako nějaký nešťastný výběr otce svých dětí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:59

Skoro jak u nás, až bez toho "pána podnikatele " .. Já nemocná, na dvě hodinky jsem spala po obědě, abych nabrala síly a od té doby jen poslouchám :D jak se o ně (2děti-3roky a 1)3hod. staral.. Z toho jen co jsem vstala všude borde a roční kluk pročůraná posraná plena.. ;)

mrav
Neúnavná pisatelka 18138 příspěvků 26.08.18 17:00
@Anonymní píše:

Neříkám náhlé případy - třeba když mojí dceři ve dvou letech zemřela máma. Výpomoc určitě jo,ale přesto si stále stůj za tím,že on je otec - on by se měl podílet na výchově.

arinecka
Závislačka 4798 příspěvků 26.08.18 17:00
@Anonymní píše:
Holky, jsem na MD se dvěma dětmi. Chtěla bych chodit na hodinu angličtiny - ve středu od 18 do 19 hodin. Tak jsem prosila manžela, jestli by nemohl vždycky pohlídat děti. Řekl mi, že ne, že není schopen zaručit, že bude doma.
Je podnikatel - ráno v osm odjede a přijede v sedm večer. Už z minula vím, že neumí moc dobře zacházet s časem, ale to mu říct samozřejmě nemůžu. A teď jsem zjistila, že obden sedí celé odpoledne od 16 hodin u známých a vykecává. Někdy i častěji.
prostě to postavil tak, jaože on, když vydělává, tak musí dostat prostor a že ten, kdo nevydělává, se musí přizpůsobit.

Řešení by bylo asi zaplatit hlídání, ale jsme na vesnici, jedna paní nejprve přislíbila, pak odřekla. A navíc nemám moc peněz.

Chci po něm opravdu hodně? Jak to máte na MD? Sousedky tady všechny mají babičky, my máme baičky 200 km daleko, takže ony jsou v úplně jiné situaci.

Tak milému manžílkovi řekni že čas strávený o samotě se svými dětmi nelze brát jako hlídání a pokud s tím má problém a radši někde vykecává tak atˇjde do háje. Úplě nesnáším ten termín hlídání. Co to jako je? Že když máte děti tak nikam nesmíš a když někam chceš tak musíš prosit o hlídání?? A on jako pán a vládce co chodí do práce může všechno? Ty taky nesji doma zadarmo + se staráš o děti a domácnost. Tak se postarej o děti a ostatní pěkně napůl. Placená jsi za to že se staráš o děti :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >