Nečekaný rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymek20
Povídálka 16 příspěvků 26.08.18 12:50
Nečekaný rozchod

Ahoj, právě prožívám rozchod, bolí to ještě víc, protože přišel z ničeho nic. Ve středu jsem si psala s přítelem, který byl v práci co by si dal na večeři, všechno v pořádku, těšila jsem se, až přijde. Přišel a oznámil mi, že už mě nemiluje. Byl to strašný šok, neměli jsme žádné problémy ani nic. Zažila taky některá z vás nečekaný rozchod? Pište svoje příběhy :)

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 26.08.18 12:52

Má jinou.

surfaktantka
Kecalka 112 příspěvků 26.08.18 12:54

bez echa je to celkem dost neobyvklé, ale povětšinou je to kvůli tomu, že ten druhý náznaky nevnímá, časem pochopí.
U rozvodových soudů cca 90% mužů nechápe, kdy si druhá polovička začala stěžovat. Ta nízká míra enpatie a vysoká míra sociální tuposti je spíše typická pro muže, ale nevyhýbá se ani ženám.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 26.08.18 12:58

A jsi si jistá, že to přišlo z ničeho nic? :think:

karkarka
Závislačka 2653 příspěvků 26.08.18 13:43

To je ten,co ste se rozesli v cervenci? Jste jeste hodne mladi.preboli to a najdes si nekoho jineho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 02:43

Taky jsem se rozešel s přítelkyní v podobném stylu,dával jsem jí hodně signálů co by se mělo mezi námi zlepšit a spíš to bylo ještě horší,taky nechápala a nakonec byla ještě na mě sprostá že jsem bezcitný když jsem se s ní rozcházel,ale neviděla jak mi celou dobu bylo vevnitř,taky ji to dost překvapilo.Sur­faktantka to vystihla přesně!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >