Problém s dětmi přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:39
Problém s dětmi přítele

Dobrý den máme s přítelem problém ???? Je mezi námi velký věkový rozdíl, mně je 18 a jemu 40. Před měsícem jsem se k příteli nastěhovala. Přítel má dvojčata, kluka a holku, je jim 16. Od začátku co tam jsem nám dělají naschvály :( Za celý ten měsíc co jsem tam jsme spolu spali asi jednou, nenechají nás samotný a když jim přítel řekne, že bysme spolu chtěli být chvíli samotný tak je scéna jak na ně kašle když má mě :( Nejde jen o to, celkově mi dělají zle a znepříjemňují mi život jak jen to jde. Nevím co s tím dělat, snažim se s nima vycházet, ale vůbec mě neberou. Jinak abych předešla řečem tak rodinu jsem nerozbila, manželka od přítele odešla když bylo dětem 5 a nezajímá se o ně. Jeho předchozí vztahy braly v pohodě takže jim vyloženě asi vadí jen ten věkový rozdíl.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 26.08.18 12:42

Tak asi jim vadi vekovy rozdil? Spis by ses věkem hodila k tomu synovy.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 26.08.18 12:43

děti z tebe mají srandu, vždyt jste skoro stejný věk :lol: Ten vztah stejně nemá budoucnost, jen si děláš zbytečné problémy. Jak by Tě měly brát?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:45
@karkarka píše:
Tak asi jim vadi vekovy rozdil? Spis by ses věkem hodila k tomu synovy.

Jo vadí jim věkový rozdíl,ale my ten vztah bereme vážně. Jsme spolu skoro 2 roky a plánujeme i dítě takže s nima prostě chci začít nějak vycházet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:46
@Markéta80 píše:
děti z tebe mají srandu, vždyt jste skoro stejný věk :lol: Ten vztah stejně nemá budoucnost, jen si děláš zbytečné problémy. Jak by Tě měly brát?

Chtěla bych aby nějak zvládly respektovat to,že to spolu myslíme vážně.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.08.18 12:46
@Anonymní píše:
Dobrý den máme s přítelem problém ???? Je mezi námi velký věkový rozdíl, mně je 18 a jemu 40. Před měsícem jsem se k příteli nastěhovala. Přítel má dvojčata, kluka a holku, je jim 16. Od začátku co tam jsem nám dělají naschvály :( Za celý ten měsíc co jsem tam jsme spolu spali asi jednou, nenechají nás samotný a když jim přítel řekne, že bysme spolu chtěli být chvíli samotný tak je scéna jak na ně kašle když má mě :( Nejde jen o to, celkově mi dělají zle a znepříjemňují mi život jak jen to jde. Nevím co s tím dělat, snažim se s nima vycházet, ale vůbec mě neberou. Jinak abych předešla řečem tak rodinu jsem nerozbila, manželka od přítele odešla když bylo dětem 5 a nezajímá se o ně. Jeho předchozí vztahy braly v pohodě takže jim vyloženě asi vadí jen ten věkový rozdíl.

Tohle nedáš, holka. Žárlí na tatínečka a mezi vámi je velky rozdíl. Plus děti věkově k tobě 8o S dětma počkej aspoň do 20. Až opravdu zjistíš, že s ním chceš žít.

Příspěvek upraven 26.08.18 v 12:48

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15474 příspěvků 26.08.18 12:47
@Anonymní píše:
Jo vadí jim věkový rozdíl,ale my ten vztah bereme vážně. Jsme spolu skoro 2 roky a plánujeme i dítě takže s nima prostě chci začít nějak vycházet.

To je temer úchylné, chodit s někým v aktuálním věku svých dětí.

Malaga
Generální žvanilka 24693 příspěvků 26.08.18 12:48

Takže přítel si k dvojčatům pořídil třetí dítě…
jako dobrej fór by byl, kdyby si syn nastěhoval domů nějakou pětatřicítku…
Zakladatelko, chápu , že ho miluješ a on tebe, ale vůbec se nedivím dětem, žes tebou mají problém…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:48
@Russet píše:
Tohle nedáš, holka. Žárlí na tatínečka a mezi vámi je velky rozdíl. Plus děti věkově k tobě 8o Proč ses k němu hned nastěhovala?!

Chodíme spolu skoro 2 roky nebylo to hned. Jeho předchozí vztahy braly v pohodě takže u mě jim vadí asi ten velký věkový rozdíl :(

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 26.08.18 12:48
@Anonymní píše:
Chtěla bych aby nějak zvládly respektovat to,že to spolu myslíme vážně.
:lol: :lol: ale to respektovat nebudou, to snad ani nejde. Otec chodí skoro se stejně starou holkou jako jsou oni :jazyk: a ještě do toho si s nim uděláš dítě. Nerozum :?

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 26.08.18 12:48

Děti si asi nesou nějaký blok, pokud je matka v pěti letech opustila, tak jsou zřejmě nezdrave upnuté na otce. Jinak si nedokážu představit, proč by sestnactileti byli imrvere doma. V tomto věku jsem trajdala po koncertech, měla večerku o půlnoci. A když jsem byla doma, tak jsem byla zalezla v pokojíčku. Normální puboš.
Tyhle děti mají trauma, táta je jejich jediná jistota. Ve tvém věku bych se sama sebe ptala, zda je to zapotřebí, řešit takové komplikace.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18560 příspěvků 26.08.18 12:49

Anonymky zabrousily na téma - velký věkový rozdíl - a zjistily, že je celkem plodné. :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.08.18 12:49
@Cuddy píše:
To je temer úchylné, chodit s někým v aktuálním věku svých dětí.

A dopustit, aby se denně potkávali v koupelně. Macecha o dva roky starší a do toho brzo mimísek :roll:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 26.08.18 12:49

No, nemůžeš po nich chtít aby tě brali jako nevlastní matku, nebo nějakou autoritu když jsi jen o dva roky starší než oni. To působí dost úsměvně. Holt buď si to sedne nebo ne, ale chápu že příjemný to není ani pro jednu stranu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:50
@Malaga píše:
Takže přítel si k dvojčatům pořídil třetí dítě…
jako dobrej fór by byl, kdyby si syn nastěhoval domů nějakou pětatřicítku…
Zakladatelko, chápu , že ho miluješ a on tebe, ale vůbec se nedivím dětem, žes tebou mají problém…

Já je chápu,ale přítele se vážně vzdát nechci je mi s ním úžasně. Jen nevím co dělat aby mě aspoň respektovaly a nedělaly mi naschvály.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >