Nahota nejen v sauně

7
26.1.16 23:10

Nahota nejen v sauně

Ahoj, chtěla bych se zeptat. :) S přítelem se chystáme do sauny, jeho mamka nám poskytla veškeré informace. Počítala jsem s tím, že se tam v plavkách nechodí, ale ona řekla, že je to nejlepší, když tam člověk sedí nahý. Ono s nahotou nemá problém, dokonce chodí i na nuda pláže, ale já se trochu stydím. V ženské sprše jsem se poprvé odvážila sundat vršek teprve nedávno. :oops: Nejde o to, že bych se nějak extra styděla, akorát jsem byla vychovávána od babičky ve stylu, že nahou by mě neměl vidět snad ani vlastní manžel, takže mi přišlo divný, když mi přítel řekl, že on s tím problém nemá a že i jeho máti chodí do sauny nahá a že se vůbec nestydí, mně by třeba přišlo divné, že jeden z mých rodičů sedí sám na nuda pláži nebo v sauně, kdyby tam byli spolu, tak to chápu, ale myslím si, že můj názor je hodně ovlivněný tím babičky. Teď už se na to dívám jinýma očima a chtěla bych to taky zažít, že se za sebe nebudu stydět. Osobně nemám hrůzu z toho, že mě někdo uvidí nahou, spíš se stydím za své tělo nebo že se na mě někdo bude oplzle dívat. Myslíte si, že si taky časem zvyknu a nebudu mít problém chodit nahá do veřejných sprch a saun? Mám divný pocit, že se potkám sama s nějakým chlapem v bazénku nebo tak. :oops: Myslíte, že to mám zkusit a normálně s přítelem a jeho máti jít do sauny „natvrdo“, že si časem zvyknu? Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je ve finské sauně mlha nebo jestli je tam dobře vidět? A jaký máte názor na nahotu vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.1.16 23:19

Ja osobne spolecne sauny nemusim, kdyz uz tam teda jdu tak se obalim do prosteradla a plavky si nechavam nebo si na prosteradlo sednu, abych nikde nic nechytla, od toho je, at tam nekdo nahy je, ale ja nechci a nikdo mi nikdy nic nerekl, nevytkl, v aquaparcich si lide plavky nechavaji, v lepsi saunach jsou tedy nazi, ale fakt jen kdo chce. Hlavne vzdycky prebihas sauna-sprcha-bazenek-lehatko a telax a furt se oblikat do tech plavek a tahat se s tema snurkama je oprus. Takze si to pores po svem, casem si treba zvyknes a nekoukej co delaji / nedelaji ostatni:) uvidis ze x lidi tam bude taky v plavkach.. Pokud se jedna o verejnou saunu, jestli maji nekdo svou soukromou tak tam muzes jit v cem chces

Příspěvek upraven 26.01.16 v 23:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
26.1.16 23:19

Tak já jsem nahá nejraději. Nahá spím, když jsem sama doma tak jsem většinou taky nahá. Teda jen v kalhotkach. Ke to strašně osvobozující pocit se vrátit domů po těžkým dnů v práci a všechno ze sebe shodit. Teď aktualne doma chodim triků a gatkach, máme malé dítě a přijde mi divné se před ní promenádovat nahá, ale zas když se prevlikam tak to neřeším nebo když k ní v noci vstávám. Zásadně nahá jsem vždy malovala (stěny v byte) Teda zase v gatkach a s šátkem na hlavě ;) a občas je legrace si uvědomit ze stojím na židli, malují strop, mam rozsvícene světlo a venku je už tma ;)))))
Jestli mas zábrany, udělej si na sebe chvilku, důkladně se prohlídni nahá v zrcadle a měj se ráda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
26.1.16 23:20

Vůbec se neboj, do sauny se opravdu chodí lidi saunovat, žádný oplzlý pohledy ti hrozit nebudou. Než si zvykneš, můžeš si kolem sebe omotat prosteradlo a sundat si ho až přímo v sauně. Že se s někým potkáš ve spíše nebo v bazénku, je dost pravděpodobný, nedělej z toho žádnou vědu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28698
26.1.16 23:24

@Makronka222
Tak to jsi asi nikdy nebyla v opradovem saunovem svete apod. Tam te v plavkach nenechaji jit ani nahodou. :mrgreen:
@Baara9
Normalne chodime do saun, nafasujeme prosteradla a do tech se zamotame. Taky nejsem zadnej exibicionista, ale nikde se preci nevystavuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336

@Baara9 upřímně já bych svoji tchýni nahou vidět nechtěla a ani mě by nebylo příjemné aby ona viděla mě a ještě nedej bože jsme spolu takto měli trávit dlouhé minuty v sauně :lol:
Jinak s nahotou problém nemám co se týká společných sprch třeba v bazénu, ale je to tím že jsou tam jen ženy a asi bych se nechtěla promenádovat nahá mezi cizími muži :think:
Jinak v sauně nemusíš být nahá spousta lidí je tam v ručníku a přijde mi to hygieničtější než tam holým zadkem sedět v místech kde už někdo byl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134

Jinak nahota je jedna z nejpřirozenější věci. Nazí jsme se narodili. A pokud se stydís tak zvol taktiku „já nevidím tebe a ty nevidíš mne“ a dívej se zkrz lidi.
A v parní sauně jsem už několikrát někomu malem sedla do klína ;)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 23:32

Nahota a já

Myslím, že jsem docela stydlín, ale doma (před manželem a syny, mají 8 a 4) chodím nahá. Jednou za čas se manžel nebo já s klukama koupeme. Na nuda pláž bych ale asi nešla. Na bazéně, kde jsou společné sprchy, se nemám problém svléct a osprchovat. Stejně tak nemám problém jít do sauny. Nicméně chodím jen s ženskýma, do společné s chlapama bych nešla. A určitě bych nešla do sauny s mou tchýní… Stejně tak bych se asi nesvlékla před mámou, bráchou nebo ségrou. No a pak mě ještě napadá nahota v nemocnici a před doktory, tak s tím taky problém nemám

Myslím, že člověk by neměl dělat nic, co je mu nepříjemné a upřímně si myslím, že si nezvyknete.

Jo a mám kamarádku a ta je před manželem nahá jen při sexu a děti ji nahou neviděli nikdy. Ta třeba nemůže pochopit, že chodím doma nahá a kluci mě mohou vidět. Co je ale normální pro jednoho, nemusí být normální pro druhého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7494

@Baara9 Zvykneš si :-). V sauně se můžeš obalit „prostěradlem“, které ti tam dají, ale partnerova mamka má pravdu v tom, že nejlepší a nejpříjemnější je tam být nahý. Osobně jsem docela ráda, že ve většině saun u nás nejsou plavky povolené. Zažila jsem v zahraničí, že se naopak plavky v sauně musely nosit a je to pěkně hnusný pocit, krom toho, že je to podle mě nehygienické.
Pokud půjdeš do sauny s přítelem, tak se na tebe nikdo oplzle dívat nebude, to si chlapi nedovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193

@Zupa holým zadkem si samozřejmě nikam sedat nesmíš, od toho máš snad to prostěradlo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.1.16 23:38

Tak mně třeba nevadí být nahá před tchýní nebo když je ona nahá přede mnou, ze začátku mně to přišlo divné, ale teď už je to v pořádku, zvykly jsme si na sebe. :) Třeba moje mamka se starala o babičku (mamku taťky), když byla na tom zle, chodila ji koupat a podobně. A to mi přijde v pořádku. Spíš si nedokážu představit, že by se takhle starala o dědu. ;) Asi zvolím taktiku neukazovat nic navíc a když už mě někdo uvidí, tak mě uvidí, vždyť se svět nezboří a třeba si i časem zvyknu. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
26.1.16 23:40

@Baara9 jj, seď hezky slušně s nohama u sebe! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
26.1.16 23:42

Já si teda myslím, že na tebe nikdo blbě koukat nebude. Nejdeš do erotického klubu, ale do sauny. Naopak na tebe budou blbě koukat, když tam přijdeš v plavkách. Někde tě i dokonce vyhodí, protože do sauny prostě plavky nepatří. omotáš se tím prostěradlem a na něm tam pak sedíš. Pokud chceš do sauny v plavkách tak nechod do finské, ale do parní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28698
26.1.16 23:42

@Hoa Mai
Tak ja teda nezazila ani v zahranici, ze by se smelo do saunovyho sveta v plavkach. Jezdime se vzdycky vyrachat do nejakych termalu kdyz jsme na horach a vsude zatim bez plavek a je to presne jak pises z hygienickeho duvodu. Spus bych rekla, ze v CR v nejakych tech aquaparcich na to dlabou, ale tam nechodim. Kdyz do sauny, tak nekam kde je to zalozeny na sauneni a ne kde to je pro pubertaky co si odskocej z toboganu :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
26.1.16 23:45

Já teda od sebe odděluju nahotu a nahotu.Doma bych se třeba před tchýní a tchánem neukázala, ale v sauně nebo nuda pláži ano.Tam to tak prostě je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama