Náhrada mzdy ve zkušební době

1
18.1.21 03:07

Náhrada mzdy ve zkušební době

Ahoj holky,
snad mi některá z vás poradí :open_mouth:

Po maturitě jsem si dlouho nemohla najít žádnou práci a tak jsem vzala tu první kde mě vzali 😔 nastoupila jsem do Gatu jako prodavačka ale po necelém odpracovaném měsíci se obchody uzavřeli a nikdo neví kdy se otevřou… zajímalo by mě jestli mám nárok na nějakou náhradu mzdy nebo budu příští měsíc bez peněz 😞 smlouvu jsem podepsala asi 10.12. a hned jsem nastoupila takže už nějaké odpracované hodiny mám ale nestačí mi na to abych zvládla 2 měsíce 😟 takže přemýšlím že bych šla rychle prodávat někam jinam když nedostanu žádnou náhradu mzdy nebo se to rychle neotevře 😞

Taky mi pořád nepřišla výplata, nepracovala některá z vás v Gatu, nevíte kdy mi má cca přijít… potřebuji rychle něco zaplatit a to čekání je nekonečné 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9181
18.1.21 05:57

Čekání?
Proc nenapises email vedení?
Ja jsem byla v prosinci ve zkusebce a dostala jsem překážku ze strany zaměstnavatele. Ale to vim proto že spolu komunikujeme ✅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
18.1.21 05:58

Vyplatni termin mas mit ve smlouve. Ale toto jsou vsechny otazky, co bude vedet tvuj zamestnavatel, s nim musis komunikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
18.1.21 06:00
@SanyD píše:
Ahoj holky,
snad mi některá z vás poradí :open_mouth:

Po maturitě jsem si dlouho nemohla najít žádnou práci a tak jsem vzala tu první kde mě vzali 😔 nastoupila jsem do Gatu jako prodavačka ale po necelém odpracovaném měsíci se obchody uzavřeli a nikdo neví kdy se otevřou… zajímalo by mě jestli mám nárok na nějakou náhradu mzdy nebo budu příští měsíc bez peněz 😞 smlouvu jsem podepsala asi 10.12. a hned jsem nastoupila takže už nějaké odpracované hodiny mám ale nestačí mi na to abych zvládla 2 měsíce 😟 takže přemýšlím že bych šla rychle prodávat někam jinam když nedostanu žádnou náhradu mzdy nebo se to rychle neotevře 😞

Taky mi pořád nepřišla výplata, nepracovala některá z vás v Gatu, nevíte kdy mi má cca přijít… potřebuji rychle něco zaplatit a to čekání je nekonečné 😅

A co vám řekli, když se uzavřely obchody?
Kdy máte výplatní termín? To máš přece napsané v pracovní smlouvě, tak proč se ptáš tady?
Jestli něco nevíš, zeptej se zaměstnavatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat