Najde se tu někdo na chat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 17:28
Najde se tu někdo na chat?

Ahoj, najde se tu někdo na chat? Je úplně jedno o čem. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 18:35

Hele nic proti,ale pokud chces chatovat tak k tomu slouzi jine stranky :nevim:

R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 18:45
@Twixinka píše:
Hele nic proti,ale pokud chces chatovat tak k tomu slouzi jine stranky :nevim:

Nevím, co je na chatu špatné. Nikoho tím nepohoršuji ani neurážím jen poznavam nové lidi. Tak klídek. Jsou tu i horší témata. :palec:

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 01.12.18 19:05

já na tom taky nevidím nic špatného :) já osobně třeba hodlám zkusit tady najít nějakou maminku z okolí, která by měla termín porodu podobně jako já :) o nikom v okolí zatím nevím a myslím, že by bylo fajn znát někoho s podobně starým mimčem :)

Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 19:21

@R.E.M.I 98 ja v klidu jsem :roll: a chat ohledne nalezeni maminky z okoli jako chce udelat @MelissaMuray chapu,ale zalozit chat na emiminu,kde nemas zadne tema ani nic nepotrebujes vyresit mi prijde zvlastni :nevim: aspon je videt,ze to nikoho moc nezajima,ptze temer nikdo nereaguje,ale treba ty moje prispevky rozviri debatu :mrgreen:

R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 19:31

Nezlob se, ale příjdes mi, jako další rypalka, co se nudí. Ale, je to zas tvůj názor a ja ti ho neberu, takže si piš, co chceš mě to stejně nazajíma. Jak můžeš vědět, že nikdo nemá zájem? :P

Tina1996
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 01.12.18 19:54

A nechtel/a bys napsat aspon jestli jsi chlap nebo zenska?? :mrgreen: :mrgreen: a o cem bys chtel/a chatovat??

Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 20:00

@R.E.M.I 98 mysli si co chces, Tvuj nazor je mi vis kde :mrgreen: a jak vim, ze nikdo nema zajem? Diskuze zalozena v 17:28 ma 7 prispevku a z toho jsou tri moje a dva Tvoje :mrgreen: @Tina1996 a to je presne to o cem mluvim, ale zakladatel/ka to nechape :mrgreen:

R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 20:02

Jsem to mohla napsat dřív jsem Žena :palec:

R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 20:04

Škoda reagovat na tebe. Existují tu SZ, ale ty asi nevíš, co to je, že? Někteří lidi nechtějí psat tu do diskuze nebo se stydí…

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 01.12.18 20:06

Tema je jasny. Ach ty Vánoce :think: :think: - kdo mi nakoupí dárky ? :nevim:

Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 20:09

@R.E.M.I 98 kli­dek jo? Urazet je jednoduche,ale napsat normalni odpoved,trosku aspon nadhodit o co se zajimas apod je evidentne pro Tebe tezsi .. jak jen to bylo to porekadlo o te srazce :mrgreen:

Tina1996
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 01.12.18 20:13

Abych rekla pravdu tak ani nevim jak tu ten chat funguje.. a Vanoce bych klidne podrbala :palec: ;)

R.E.M.I 98
Nováček 01.12.18 20:13

Twixinka nevím, kdo my píše soukromé zpravy a vyhrožuje mi v nich. Se prober, než něco napíšeš…

Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 20:19

@R.E.M.I 98 ja jsem To jen napsala at se trosku zklidnis,takze co to tady meles? Ty jsi tady na me hned prvnim prispevkem zautocila,ze Te muj nazor nezajima :nevim: ja jsem Ti jen slusne napsala,ze vylozene na chat bez tematu jsou jine stranky :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >