Najdu si vůbec někoho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 16:46

Najdu si vůbec někoho?

Dobrý den.. Asi to sem nepatří.. Ale potřebuji se svěřit.. Už si nevím rady.. Je mi 19.. A nikdy jsem neměla žádného kluka ještě.. Nikomu se nelíbím.. Dokonce ani sama sobě.. Měřím 154, vážím 70kg.. A ještě k tomu mám moc velké prsa.. Už si nevím rady.. Okolo mě mají holky vztahy a já jediná ne.. Bojím se oslovit nějakého kluka.. Bojím se že zůstanu dokonce života sama.. Tak moc bych si přála založit rodinu.. Mít svatbu.. Jenže nikdo mě nechce.. Pořád jen slyším… Jsi nějaká tlustá. Ty radši nejez už si nevím rady..
Přemýšlela jsem že bych šla na zmenšení prsou jenže to stojí taky dost peněz… A na cvičení vůbec nemám čas, studuji.. K tomu mám brigádu, a ještě si tedka dělám řidičák..
Nevím si rady prostě..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2434
21.11.21 16:49

Zkus seznamku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
21.11.21 16:50
@Anonymní píše:
Dobrý den.. Asi to sem nepatří.. Ale potřebuji se svěřit.. Už si nevím rady.. Je mi 19.. A nikdy jsem neměla žádného kluka ještě.. Nikomu se nelíbím.. Dokonce ani sama sobě.. Měřím 154, vážím 70kg.. A ještě k tomu mám moc velké prsa.. Už si nevím rady.. Okolo mě mají holky vztahy a já jediná ne.. Bojím se oslovit nějakého kluka.. Bojím se že zůstanu dokonce života sama.. Tak moc bych si přála založit rodinu.. Mít svatbu.. Jenže nikdo mě nechce.. Pořád jen slyším… Jsi nějaká tlustá. Ty radši nejez už si nevím rady..
Přemýšlela jsem že bych šla na zmenšení prsou jenže to stojí taky dost peněz… A na cvičení vůbec nemám čas, studuji.. K tomu mám brigádu, a ještě si tedka dělám řidičák..
Nevím si rady prostě..

Víš, když už máš nadváhu, tak z pohledu troufám si říct většiny mužů to ta velká prsa můžou vynahradit. Nadváha a malá prsa jsou špatný nápad. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
21.11.21 16:52

Jsi ještě mladá. Partnera, který tě :srdce: bude milovat takovou, jaká seš, si jistě dříve nebo později najdeš. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
21.11.21 16:52
@Anonymní píše:
Nevím si rady prostě..

to je troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
21.11.21 16:54

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Hubnutí je tak z 80% strava a pak cvičení, takže na to se nevymlouvej. Dej se třeba do nějaké skupinky na fb, kde se podporují v hubnutí, cvičení a tak.. Věřím, že i když toho máš moc, prostor najdeš.
Opravdu je vše v hlavě a o vůli, hledej řešení a nenípej se v tom, proč to nejde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10059
21.11.21 16:55

To jsou prostě jen výmluvy, strava dělá v otázce váhy nejvíc a udělat si denně čas třeba třicet minut na cvičení (stepper, YT) zvládají i mámy od dětí, které mají na starost rodinu, domácnost a práci. I se studiem a brigádou se dá pořešit strava a nějaký ten pohyb. Nebude to hned, ale za rok se nepoznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
21.11.21 16:56
@Katka372 píše:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Hubnutí je tak z 80% strava a pak cvičení, takže na to se nevymlouvej. Dej se třeba do nějaké skupinky na fb, kde se podporují v hubnutí, cvičení a tak.. Věřím, že i když toho máš moc, prostor najdeš.
Opravdu je vše v hlavě a o vůli, hledej řešení a nenípej se v tom, proč to nejde :kytka:

To teda k tomu hubnutí. Nevěřím, ze bys byla do konce zivot sama, neboj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
21.11.21 16:59

První řadě se musíš cítit ty dobře. Jestli citíš, že musíš něco změnit, tak to dělej kvůli sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
21.11.21 17:04

Vzdy kdyz je to anonym tak je to takove zvlastni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
21.11.21 17:20

Heleď, tohle všechno dělám a k tomu 2 malé děti a starost o dům se zahradou. Nevážím ani 50 kg, takže se prosímtě nevymlouvej na nějaký nedostatek času. Stačí chtít. Jít do školy nebo na brigádu pěšky, nejíst zbytečně sladkosti a večer si udělat 20 sklapovaček, ti žádný čas navíc nesebere. Za druhé, spíš než postavu, změn myšlení. Už jenom tady z toho psaní mi zníš taková ufňukaná, sebestředná. Co se víc zajímat o ty druhé? Než se litovat, spíš se zaměřit, co ti jde, co můžeš dělat s kamarády, na co se dá těšit…už jenom tady na to pozitivnější daleko snadněji s někým navážeš rozhovor, potažmo vztah. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
21.11.21 17:47

Velká prsa na škodu nebudou, spíš naopak. Pokud myslíš, že cestu ke štěstí ti blokuje nadváha, tak se jí zbav, udělej si z toho prioritu a nehledej výmluvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
21.11.21 18:01

Velke Prsa jsou TOP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
21.11.21 18:05

@B4RC3LON4
Holky ze Slanýho jsou TOP :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 18:15

Taky jsem bývala taková nesmělá, nelíbila se sobě ani okolí. Zaregistrovala jsem se na seznamku a tam bylo takových zájemců (ve většině případů zoufalců, ale o to nešlo) :lol: S několika kluky se sešla. S pár i chodila a to mi dodalo takového sebevědomí :mrgreen: Stal se ze mě jiný člověk. Byla ze mě veselá, ukecaná, flirtující holka a kluci se na mě začali lepit i v mém okolí (škola, brigáda,..) :) O své poprvé jsem také přišla později, v 19 letech. A toho svého osudového jsem potkala hned o rok později :palec: Teď jsme spolu 8 let, máme 3 děti a jsem maximálně spokojená a šťastná :kytka: Ale troufám si říct, že kdybych zůstala tou zakřiklou šedou myší, tak by si se mnou nezačal. Takže za mě vyzkoušet tu seznamku. Neříkám se hned s někým scházet, ale alespoň se pro začátek naučíš s chlapi mluvit a zjistíš, že se není důvod stydět. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat