Reklama

Najednou prestal pit !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 13.02.09 21:03
Najednou prestal pit !

Ahoj, prosim poradte !
Mam rocniho chlapecka, ktery az do minuleho tydne pil primo ukazkove - kazdy den vypil minimalne jednu, vetsinou dve 300 ml lahve s cajem. K tomu ma jeste nektery dny 200 ml UM a rano a vecer kojeni (To ale netusim kolik nakojim).
Od minuleho tydne proste znicehonic prestal pit. Denne se mi do nej povede nacpat sotva 100 ml caje !! :( To uz jsem zkousela menit i hrnecky, jestli se mu najednou nezacalo spatne pit z toho jeho hrnecku, ale nic nepomaha. Mam strach, aby nebyl dehydrovany … Nechci do nej cpat piti nasilim, stejne si lokne jen parkrat a pak rve a rve. Co byste mi poradili? Kolik pijou vase rocni deti? Vim jiste, ze litr, ktery se vsude udava, za posledni tyden denne urcite celkem nevypil :(

Dekuju za reakce.

Reklama

Reakce:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.02.09 21:13

To máme teď taky s Elinkou. Po nemoci nám nechce pít a jíst… Doufám, že se to časem upraví.

L.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 13.02.09 21:35
Lesina píše:
To máme teď taky s Elinkou. Po nemoci nám nechce pít a jíst… Doufám, že se to časem upraví.L.
presne, my to mame taky po nemoci !! Jeste o vikendu ho doktorka ve spitalu chvalila, jak krasne pije, kdyz mel 40 horecky, ale od te doby, co je mu lip a je fit, tak proste nepije..... :( Takze myslis, ze to ma souvislost?

auraora
Závislačka 4290 příspěvků 13.02.09 22:06

U nás je to také, při nemoci málo pije, když má rýmu, špatně se mu dýchá nosem, tím pádem dýchá pusinkou a při tom pití je to problém, ale vždy se to za čas upraví. Náš prcek je starší, budou mu dva roky , ale pije vlastně od toho roku pořád stejné množství, pokud je vše ok, vypije tak 750-800ml za den, ale při nemoci vypije za den třeba jen 200ml.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 14.02.09 08:45

Náš malej pije denně zhruba 400 ml mléka a 500 ml čaje. Dělám ovocný dětský čaj porcovaný a sladím glukopurem. Většinu vypije v kočáru za jízdy. Doma do něj moc nedostanu, má moc práce a na pití nemá čas. V kočáru se nudí, tak pije… Začíná chodit, takže až přestanem vyrážet ven s kočárem, tak nevím, jak to do něj dostanu 8O

Aluník
Stálice 65 příspěvků 21.02.09 21:31

U nás taky s pitím problém, trvá to už přes měsíc, předtím mi vypila tak tři lahve čaje, teď nechce čaj ani náhodou, vodu taky ne, dělá hlouposti, pije a hned to prská. Jediné co pije je naředěná šťáva, takže pokud chci aby něco vypila, tak mi nezbývá než dát naředěnou šťávu a to ředím hodně, 50 ml šťávy a 200 ml vody.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >