Najednou prestal pit !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 13.02.09 21:03
Najednou prestal pit !

Ahoj, prosim poradte !
Mam rocniho chlapecka, ktery az do minuleho tydne pil primo ukazkove - kazdy den vypil minimalne jednu, vetsinou dve 300 ml lahve s cajem. K tomu ma jeste nektery dny 200 ml UM a rano a vecer kojeni (To ale netusim kolik nakojim).
Od minuleho tydne proste znicehonic prestal pit. Denne se mi do nej povede nacpat sotva 100 ml caje !! :( To uz jsem zkousela menit i hrnecky, jestli se mu najednou nezacalo spatne pit z toho jeho hrnecku, ale nic nepomaha. Mam strach, aby nebyl dehydrovany … Nechci do nej cpat piti nasilim, stejne si lokne jen parkrat a pak rve a rve. Co byste mi poradili? Kolik pijou vase rocni deti? Vim jiste, ze litr, ktery se vsude udava, za posledni tyden denne urcite celkem nevypil :(

Dekuju za reakce.

Reakce:
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.02.09 21:13

To máme teď taky s Elinkou. Po nemoci nám nechce pít a jíst… Doufám, že se to časem upraví.

L.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 13.02.09 21:35
Lesina píše:
To máme teď taky s Elinkou. Po nemoci nám nechce pít a jíst… Doufám, že se to časem upraví.L.
presne, my to mame taky po nemoci !! Jeste o vikendu ho doktorka ve spitalu chvalila, jak krasne pije, kdyz mel 40 horecky, ale od te doby, co je mu lip a je fit, tak proste nepije..... :( Takze myslis, ze to ma souvislost?
auraora
Závislačka 4290 příspěvků 13.02.09 22:06

U nás je to také, při nemoci málo pije, když má rýmu, špatně se mu dýchá nosem, tím pádem dýchá pusinkou a při tom pití je to problém, ale vždy se to za čas upraví. Náš prcek je starší, budou mu dva roky , ale pije vlastně od toho roku pořád stejné množství, pokud je vše ok, vypije tak 750-800ml za den, ale při nemoci vypije za den třeba jen 200ml.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 14.02.09 08:45

Náš malej pije denně zhruba 400 ml mléka a 500 ml čaje. Dělám ovocný dětský čaj porcovaný a sladím glukopurem. Většinu vypije v kočáru za jízdy. Doma do něj moc nedostanu, má moc práce a na pití nemá čas. V kočáru se nudí, tak pije… Začíná chodit, takže až přestanem vyrážet ven s kočárem, tak nevím, jak to do něj dostanu 8O

Aluník
Stálice 65 příspěvků 21.02.09 21:31

U nás taky s pitím problém, trvá to už přes měsíc, předtím mi vypila tak tři lahve čaje, teď nechce čaj ani náhodou, vodu taky ne, dělá hlouposti, pije a hned to prská. Jediné co pije je naředěná šťáva, takže pokud chci aby něco vypila, tak mi nezbývá než dát naředěnou šťávu a to ředím hodně, 50 ml šťávy a 200 ml vody.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >