Reklama

Najednou přestal pít UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.09.10 11:11
Najednou přestal pít UM

Ahoj holky,

můj 9m syn ze dne na den přestal pít UM…UM je stejné, nekupovali jsme nové balení. Nutno říct, že se momentálně uzdravuje po šeté nemoci…ale nemyslím, že by to muselo mít extra vliv.
Prostě zničeho nic ci vždy jen s flašky cucne a nepije…nepomůže mu nedát najíst, prostě to nevypije.
Jinak pil doteď Bebu 2 ..zkusila jsem SUnar, žádna změna :(

Myslíte, že o přejde ? Nehci mu ho nutit, ale mlíko přece potřebuje. Bohužel jsem před dvěmi týdny sekla s kojením :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 21.09.10 11:16

Oba kluci meli tendenci se na mliko vykaslat, jak dostali prvni lzicku. Starsi pak dostaval mliko jenom pred spanim a rano, pozdejc jenom rano a moc mu to nejelo. Davala sem mu do toho granko, ale to az kdyz mu byl rok. Mensimu sem koupila bananovej sunar, to pomohlo, ten vypije. Normalni UM jenom na nocni jidlo, nechci aby to mel v noci moc dobry a odvyknul si v noci jist.
Jo a ono je mliko dulezity, ale kdyz nechce, tak proste pestrou stravu a nejaky vitaminy a hlavne mineraly - vapnik, zelezo atd.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.09.10 11:19

Mě spíš překvapuje, že UM pije od 4m denně…do 9m jsem ho kojila a vždy UM pil a najednou ho protě už tak třetí,čtvrtý den nechce, ale jiné jídlo jo…Haldu ho jaksi nedonutí, prostě ho nevypije… :-?

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 11:25

S kojením se mi to stalo při zubech. Dávala jsem odstříkané MM flaškou ve spánku (odpoledne, odpoledně a 2× v noci), jinak nevzal flašku do huby.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 21.09.10 11:26

No kluci to meli stejne, najednou proste nechteli, pres den vubec. Me uz deticky asi neprekvapej nicim. Vlastne jo, az starsi zacne mluvit a chodit na nocnik, to me prekvapi hodne :mrgreen:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.09.10 11:27
neczuz píše:
S kojením se mi to stalo při zubech. Dávala jsem odstříkané MM flaškou ve spánku (odpoledne, odpoledně a 2× v noci), jinak nevzal flašku do huby.

A preslo to ? Az zoubek vyrostl…

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 21.09.10 11:59

Mě to malá udělala už asi třikrát - ze dne na den odmítá UM - jako by bylo jedovatý. Když jí ho moc vnucuju tak se poblije. Vždy to do 10 dní přešlo, i když teď s ním pomalu přestává taky. Večer ale jí kaši a dopoledne jogurt, ovocné přesnídávky kupuju ty s tvarohem nebo jogurtem - to je taky z mlíka tak snad to stačí

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 21.09.10 13:02

Malý mi přestal pít UM od jednoho roku, měl hnisavé afty v krku a v ústech a od té doby jsem do něj mléko nedostala. Ted má 3 roky a každé ráno pije kakao.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 15:14
Lolinka79 píše:
neczuz píše:
S kojením se mi to stalo při zubech. Dávala jsem odstříkané MM flaškou ve spánku (odpoledne, odpoledně a 2× v noci), jinak nevzal flašku do huby.
A preslo to ? Az zoubek vyrostl…

jojo, do týdne.

shaari
Kecalka 296 příspěvků 30.03.12 22:30

Ahoj maminky, mám podobný problém a nechci zakládat novou diskuzi, tak to zkusím tady :) Moje dcerka (16m) najednou začala odmítat UM. Občas už se stalo, že ho vypila míň, nebo že jsem jí musela trošku přemlouvat, aby se napila (hlavně když jí rostly zoubky), ale teď je to extrém. Stačí jen, abych vzala do ruky flašku a začne hystericky brečet a svíjet se. :zed: Je fakt, že jí teď rostou čtyřky a nechce skoro jíst (navíc je samozřejmě protivná a má průjem), tak o to víc mě trápí, že do ní nedostanu alespoň to mlíčko, ze kterého by měla nějakou výživu. Kravské mléko nechce už vůbec, sýry taky odmítá a v posledních dnech nechce ani jogurty nebo kašičky. Já doufám, že jí to brzy přejde a bude zase jíst aspoň ty jogurty (kašičky taky už v poslední době moc nemusí), ale trošku se trápím představou, že UM nebude chtít už vůbec. Mám to zkoušet, dát teď třeba nějakou pauzu, nebo mám zkoušet jí dát přes den i kravské mléko, jestli ho nezačne pít (a když opravdu nebude chtít UM, naučit jí večer třeba na kakao)? Nebo máte nějaký jiný tip, jak do ní dostat alespoň nějaké živiny obsažené v mléčných výrobcích a mám rezignovat na UM? :nevim:

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 30.03.12 22:32

Ja uz bych dala kravske mleko:) prece jen uz je to velka holka:)

janinka4444
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 30.03.12 22:48

Mně to začala dělat taky,ale vzala mi kravské. Jinak si myslím,že je to těma zoubkama,asi ji to bolí.

atominnka
Generální žvanilka 21616 příspěvků 30.03.12 23:02

Jako bys psala o mně - mám taky 16m dceru, ta teda do roka byla kojená a od té doby má kravské mléko, UM zvracela. Ale Teď měla období, že mlíko fuj, jogurt fuj, sýr fuj.. všechno, co je z mlíka najednou odmítala a dělala scény. Přešlo ji to, dnes asi po 14ti dnech si dala ráno slabé kakao a večer vlažné mléko. :dance: ale vypije za den tak 300ml, víc ne :nevim:
A kravský si nevezme ani studený??? Když naší rostly 4, tak chtěla vše k pití jen studené :nevim: A co tvaroh, ten taky nechce?
Tím, že nebude chtít UM se netrap, je to velká holka, třeba si dá říct a bude pít kravské. :mavam:

Irisska
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 01.04.12 22:57

tak nám malá UM nepije definitivně cca měsíc a půl, už jen ráno a to musím, když spinká a v určitou dobu, jinak už si nevezme.

shaari
Kecalka 296 příspěvků 02.04.12 22:57

Díky za všechny reakce :kytka: Trošku jste mi otevřely oči, já tu mojí treperendu pořád beru jako mimino a nějak jsem se nechtěla smířit s tím, že už nechce UM, ale máte pravdu, už je to velká holka… takže jí ještě zkusím za pár dní UM nabídnout a nechám to na ní :)
atominnko, nevezme si ani teplý, ani studený, ani ochucený, ani s brčkem, ani v hrnečku… zkoušela jsem fakt všechno možný :mrgreen: ale pravda je, že předevčírem jsem jí zkoušela koupit takové to čokoládové mlíčko v krabičce, myslím že to je od Lipánka a to postupně celé odpoledne usrkávala, takže půl hrabičky vypila, úspěch :D ale dneska jsem zkusila i to vanilkové a to obcházela velkým obloukem :lol: A tvaroh samotný (ani ochucený) nechce, zkoušela jsem jí i udělat palačinky s tvarohem, to už vůbec, jedině Pibiňáčky nebo tvaroháčky, to jí nevadí… nebo alespoň dřív jí to nevadilo, teď jsem jí pár dní radši žádné jogurty ani Pribiňáky nedávala kvůli průjmu, ale ten už nemá a začíná pomalu zase i jíst, tak zase budu zkoušet, co vydrží :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >