Najednou prestala chodit

concetta
2.2.11 10:10

Najednou prestala chodit

Mile maminky. Moc vas prosim o radu, mam velky strach. Ma 16-ti mesicni dcerka byla az do minuleho tydne velmi cila a fyzicky zdatna. Vyborne behala, dokonce uz zacala i skakat. Pred tremi dny ale najednou zacala chodit velmi pomalu a ztezka, vcera uz se sama nepostavila ze zeme a dnes uz jenom leze. Vcera rano jsem s ni byla na pohotovosti, kde mi rekli, ze na ni nic nevidi. Ona se totiz na te pohotovosti trosku rozchodila, sice mnohem hure nez normalne, ale to oni samozrejme nevedi. Ze zeme ji vstat nenechali. Rikali mi, ze by to mohl byt zanet kycli, ze to nekdy byva po nachladnuti. Ona ale nebyla nastydla, pouze pred 10 dny mela jeden den teplotu a minuly tyden mela prujem. Pri vysetreni zadny zanet nepozorovali, protoze ji evidentne nic neboli. Mam hrozny strach, jestli to neni neco vazneho. Je na ni videt, ze se snaz vstat, ale proste jakoby na to nemela silu. Pohybuje se jako zhruba rocni dite. Je to mozne, ze se neco takoveho muze stat ze dne na den? Prosim poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17855
2.2.11 10:14

No ja bych uhanela znovu k dr,neni to normalni,taky to muze byt z neurologicky priciny.Nenech se odbyt!!Drim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10553
2.2.11 10:16

Mě to taky nepřijde normální,vem malou a rychle jet k doktorovi,držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
2.2.11 10:18

Určitě zajdi k doktorovi.držím palce,ať je vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
2.2.11 10:19

Souhlasím, něco není v pořádku,utíkej k dr. Ono to není normální, aby dítko normálně chodící, najedno přestalo chodit.
Držím palce a pak dej vědět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9749
2.2.11 10:21

aj mne to nepride normalne, chod co najskor k vasej pediatricke/ pediatrovi. takyto zvrat normalny nie je. drzim palce nech to nie je nic vazne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
2.2.11 10:21

tak vaše obvodní vás zná ví ,že malá byla pohybově velmi zdatná??? Jestli jo běž za ní at ti napíše žádanku a nejlíp domluví hospitalizaci ,aby ste ta vyšetření měli hotová co nejdřív na jednom místě.
Držím pěsti.Rozhodně se nenech odbýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
2.2.11 10:25

concetto - dej pak vedet jak jste dopadli. jestli obvodák neordinuje, jed do nemocnice. stejne budou treba nejake testy.

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
2.2.11 10:34

Ahoj, jed určitě k doktorovi anebo do nemocnice, at jí udělají pořádný vyšetření.
A rozhodně se nenechej odbýt a trvej na tom at ji vyšetří pořádně!!!!!!
At to dobře dopadne a dej vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
2.2.11 10:40

Concetto,
tohle nevypadá dobře. Může to být malichernost, únava, oslabení, ale může to být i něco vážnějšího. Na nic nečekej, popadni malou a rychle k doktorovi. Vydupej si pořádné vyšetření.

Přeji aby bylo vše v pořádku a potom dej vědět, jak jste dopadly. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10839
2.2.11 10:52

Taky bych letěla ihned ke svý dětský, ta malou zná tak ví že to není normální stav. Držím palce ať je to jen nějaký zánět co se vyléčí raz dva a pak napiš jak jste dopadly :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
2.2.11 10:57

Koncetto- tak co Půjdete k dětské dr? Moc držím pěsti. Ať je to nějaká „blbina“. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
concetta
2.2.11 11:00

Pujdu, dnes pediatr ordinuje odpoledne, takze dam vedet zitra, co mi rekl. Volala jsem mu hned ten prvni den, kdy to jeste nevypadalo tak zle, a taky mi rikal o zanetu kloubu. Byla bych celkem v klidu, kdybych videla, ze ji to boli (i kdyz to zni divne). Ale ona je uplne v pohode, proste se jen nedokaze (nebo dokaze jen s velkym usilim) postavit a chodit. Je mi hrozne…

• Nahlásit
  • Citovat
162
2.2.11 11:05

My jsme měli něco podobného,ale u syna,bylo mu 6 let,z ničeho nic přestal chodit na jednu nožičku táhnul ji za sebou jako by ji ani necítil.Ale měl silné bolesti.Jeli jsme na pohotovost a skončily jsme na 3 dny v nemocnici s podezřením na phertes,udělali mu všechna možná vyšetření a zjistily silný zánět v kyčly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
2.2.11 11:23

Ahoj- já mám švagrovou a ta měla u obou dětí opak. zánět kyčlí. Byli jste na uz, mebo rtg?Nechci strašit ale měli hodně podobné příznaky.A u obvodní l. jste byli? Držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama