Nakazím rýmou i mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 13.08.11 15:24
nakazím i mimčo?

ahoj, jaká je šance že malej chytne rýmu když ji mám i já.je mu 7týdnů a plně kojím
doufám, že má z mlíka obranný látky jinak mě klepne jestli chudák bude mít plnej nos :roll:

Reakce:
Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.11 15:28

Když kojíš chytit by jí neměl,má obraný látky v mlíčku.Kdyžtak si vem na kojení roušku nebo něco podobnýho :wink:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 13.08.11 15:29

to by jsem ji musela mít pořád tu roušku když ho chovám, přebaluji,… :nevim:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 13.08.11 15:34

ja mela brutalni chripku se zanetem nosohltanu, na antibiotikach a malej nic nechytl :-) a to jsem s nim spala v posteli, resp. on se mnou :-))))

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 13.08.11 15:35

Moje kojená dcerka rýmu nechytla. Můžeš si pomoct i vlhkou plenkou přes postýlku, ať dýchá vlhčí vzduch a nevysušuje se sliznice. Jenom hlídej nosík, ať je pořád čistý. Když ho bude mít zalepený, kup si mořskou vodu, třeba miminkovský Stérimar. Je to i prevence zánětu středouší.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 13.08.11 15:38

zatím je malý v pořádku, rýma se mě rozjíždí tak snad to fakt nechytne to by jsem nerada.stačí že řešíme prdy a kdyby měl k tomu ještě ucpanej nos a nemohl kloudně baštit :roll:

saminomimino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.11 15:59

asi tě nepoteším ale může :cry:
Dcera plně kojená v 6 týdnech chytla rýmu odmně,prvně ji donesl syn pak ji chytla já a muž a nakonec malá,jediné co ti může být útěchou,je,že ji měla poměrně malou a cca za 6 dní byl klid,než se jí to zpustilo,tak ji soplík dávil takže jsme nasadili sirup pro novorozeňátka a na noc kapičky,co nejvíc pomohlo byla odsavačka hlenů na vysavač,jak se jí rýma spustila byla to zááchrana :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :dance: :dance:
podle PA může plně kojené dítě onemocnět rýmou,před závažnějšími chorobami je plně chráněné.. :srdce:

pavla002
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.11 16:29

Mozna zalezi odkud ji chytnes, ja taky mela fakt hroznou rymu asi ve 2 tydnech malyho, ale nachladila jsem se sama..prochladla jsem..a maly vubec nechytl a to jsem se vubec nechranila a psikala..

Petttruše
Extra třída :D 10088 příspěvků 13.08.11 21:05

já měla taky rýmu jak hrom, kojila jsem, manžel byl taky nachcípanej a malá nic nechytila. Asi je to padesát na padesát.Roušku jsem neměla, na malou jsem se snažila neprskat a bylo to OK.

Semisek
Závislačka 2950 příspěvků 13.08.11 21:15

Náš malej to vždy chytl i když byl kojenej. Ode mě i od manžela a tak jsme si to „krásně“ předávali.
Od švagrové první syn nikdy nic nechytl, další už ano.
Je to různé.

jitina
Závislačka 2790 příspěvků 14.08.11 14:16

Chytit muze,ja jsem mela rymu,kdyz byli Tomaskovi asi 4 tydny,kojila jsem a chytl ju! :pankac: a taky mi bylo receno,ze nemuze dostat,kdyz je kojeny a prdlajz :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >