Nakopávační cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helll
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 25.12.18 20:51
Nakopavacni hudba, cokoliv

Ahoj holky máte nějaký nakopavac? Písničku, nebo co koliv co Vas nabudi? Před cvičením, práci? Když Vas čeká nějaká důležitá schůzka… kolikrát už fakt nemám sílu.. Nebo jdu do fitka a fakt se mi nechce…

Zatím mi fungovala lady gaga milionreans

Funfuje něco Vam? Když potřebujete namotivovat?

Diky

Příspěvek upraven 25.12.18 v 21:05

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 348 příspěvků 25.12.18 21:03

Zacni poslouchat metal a ne tyhle disco nesmysle 8)

hodinarka
Kecalka 342 příspěvků 25.12.18 21:04
@TeSudička píše:
Zacni poslouchat metal a ne tyhle disco nesmysle 8)

Souhlas

sakota
Kelišová 5599 příspěvků 25.12.18 21:06

Sabaton. Cokoliv v podstate. A svoji malou nakopavaci uchylku - pisnicky od Smoulu.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15785 příspěvků 25.12.18 21:07
@Helll píše:
Ahoj holky máte nějaký nakopavac? Písničku, nebo co koliv co Vas nabudi? Před cvičením, práci? Když Vas čeká nějaká důležitá schůzka… kolikrát už fakt nemám sílu.. Nebo jdu do fitka a fakt se mi nechce…

Zatím mi fungovala lady gaga milionreans

Funfuje něco Vam? Když potřebujete namotivovat?

Diky

Příspěvek upraven 25.12.18 v 21:05

Já si pro sebe hodně často zpívám „když nemůžeš, přidej víc…“. Je to drsný, ale mě to hodně pomáhá ve chvílích, kdy mám před sebou ještě moře práce a přitom jsem hrozně unavená.

Aslanka
Povídálka 24 příspěvků 25.12.18 21:12

Moje motivační písnička je I want to break free od Quenn

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 7 inzerátů 25.12.18 21:15

Celeste Buckingham - Run,run run :) ackoliv normalne posloucham metal,tak na tohle jsem behala a vzdycky me to nakoplo ;)

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 25.12.18 21:19

Našla jsem si cvičení ke kterému se nakopnu ráda…spojila jsem hru s cvičením..Xbox s kinectem.
Myslím že nejlépe je dělat to cvičení co fakt baví

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 25.12.18 21:21

Jinak teda hudba u mě je ACDC

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 25.12.18 22:00

@Malike mohla bych Tě poprosit o doporučení te hry? Ježíšek dětem letos Kinect právě nadělil, tak bych to mohla taky zkusit. Děkuji.

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 25.12.18 22:36
@ngauruhoe píše:
@Malike mohla bych Tě poprosit o doporučení te hry? Ježíšek dětem letos Kinect právě nadělil, tak bych to mohla taky zkusit. Děkuji.

Máte Xbox one nebo 360?
Každopádně her je hodně,můžete si vybrat podle chuti …od tance ( že dává zabrat) po bojová umění ( tak to miluji) po sport celkově..

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 25.12.18 22:44

@Malike One. Právě, že těch her je hromada, těžko odhadnout, která je dobrá a bude bavit déle, jak jeden večer.

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 25.12.18 22:50
@ngauruhoe píše:
@Malike One. Právě, že těch her je hromada, těžko odhadnout, která je dobrá a bude bavit déle, jak jeden večer.

A co vás baví…bojové umění nebo snad tanec..či fitness.
Musíte si sama říct,zda raději trsáte nebo nakopávate zadky.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 25.12.18 23:04

@Malike :lol: no já nejraději cokoliv venku, no. Ale ty nakopany zadky mi budou z tohoto vyberu bližší. Takový to poskakování s pulkilovou činkou mě moc nebere. Potřebuju dostat do těla, abych měla pocit, že to má smysl.

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 25.12.18 23:10
@ngauruhoe píše:
@Malike :lol: no já nejraději cokoliv venku, no. Ale ty nakopany zadky mi budou z tohoto vyberu bližší. Takový to poskakování s pulkilovou činkou mě moc nebere. Potřebuju dostat do těla, abych měla pocit, že to má smysl.

Pak bych vybrala z titulu bojovného umění

https://m.konzoleahry.cz/…ithin-p3345/?…

Tady ráda nakupují hry i když teda pravda mám Xbox 360 a tam je toho víc.
Jsou to hry z dovozu ve výborném stavu …
Mám zkušenosti že bojovou hru při kinectu dostane tělo zabrat. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >