SMS z neznámého čísla k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 16:26
SMS z neznámého čísla k Vánocům

Dobrý den, dnes mi přišla SMS k Vánocům z neznámého čísla. Před měsícem jsem si kupovala nový telefon, ale zůstaly mi jen některé kontakty, protože jsem většinu uložila do předešlého telefonu. Prosím vás, mám pouze poděkovat a neřešit to nebo napsat něco jako ‚A kdo píše?‘ Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 24.12.18 16:30

To si lidi opravdu neumí poradit ani v takových banálních situacích a musí na to založit téma?

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 24.12.18 16:31

Tady už se fakt zakládá diskuze, kvůli každé prkotině :think:

arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 24.12.18 16:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes mi přišla SMS k Vánocům z neznámého čísla. Před měsícem jsem si kupovala nový telefon, ale zůstaly mi jen některé kontakty, protože jsem většinu uložila do předešlého telefonu. Prosím vás, mám pouze poděkovat a neřešit to nebo napsat něco jako ‚A kdo píše?‘ Děkuji

To jako fakt kvůli takový blbosti zakládáš diskusi a ještě anonym? Proč proboha???

Fifi2
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 24.12.18 16:31

Já bych poděkovala a poprala krásné Vanoce, ale z důvodu ztráty kontaktu pri vymenene telefonu, tě mrzí, že nevis komu :lol: třeba se dotyčný zase někdy ozve a bude ještě trapnější se ptát pak :think:

Jeanny21
Kecalka 168 příspěvků 24.12.18 16:47

Zrovna dnes se mi stalo to samé. Napsala jsem, že moc děkuji, přeji to samé, ale nevím komu. A dotyčný odpověděl a bylo. Fakt by mě kvůli tomu nenapadlo zakládat diskuzi na emiminu! :roll:

jahuhudka
Extra třída :D 12072 příspěvků 24.12.18 16:53

Co sms, mne poprala neznama zenska na FB. :think: Kdyz jsem se zeptala,jestli se zname,tak me zablokovala 8o . Jestli to nebylo pro manzela :mrgreen:

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 6116 příspěvků 24.12.18 16:54

@jahuhudka No tak výslech a hned, ať víš, na čem jsi :mrgreen: Lampička, svítit do očí, znáš to :mrgreen:

Elishka1
Závislačka 2869 příspěvků 24.12.18 17:04
@jahuhudka píše:
Co sms, mne poprala neznama zenska na FB. :think: Kdyz jsem se zeptala,jestli se zname,tak me zablokovala 8o . Jestli to nebylo pro manzela :mrgreen:

to jsi přehnala, takhle se ptát :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 24.12.18 17:08
@Oliverka28 píše:
Tady už se fakt zakládá diskuze, kvůli každé prkotině :think:

A hlavně anonymně. :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :mavam:

Uživatel je onlinerokris
Kelišová 6817 příspěvků 24.12.18 17:21
@jahuhudka píše:
Co sms, mne poprala neznama zenska na FB. :think: Kdyz jsem se zeptala,jestli se zname,tak me zablokovala 8o . Jestli to nebylo pro manzela :mrgreen:
:mrgreen:
KalamityJohn
Kelišová 6544 příspěvků 24.12.18 17:24

Odepiš: Neser!

a uvidíš kdo to byl. :mrgreen:

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 24.12.18 18:01
@pikola píše:
To si lidi opravdu neumí poradit ani v takových banálních situacích a musí na to založit téma?

No za chvilku tu muzeme cekat diskuze tipu : ,,Potrebuji na wc, ale nevim zda mam jit.Porade prosim" :mrgreen: :mrgreen:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 24.12.18 18:17

@Oliverka28 Aspoň je pr…, sranda.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 24.12.18 18:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes mi přišla SMS k Vánocům z neznámého čísla. Před měsícem jsem si kupovala nový telefon, ale zůstaly mi jen některé kontakty, protože jsem většinu uložila do předešlého telefonu. Prosím vás, mám pouze poděkovat a neřešit to nebo napsat něco jako ‚A kdo píše?‘ Děkuji

Ti nevím, zavolal bych na to číslo, nebo nemáš kredit ? Založ další téma..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >