Nivea soutěž - Hamburk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amykrabcova
Nováček 7 příspěvků 22.12.18 15:43
Nivea soutěž - Hamburk

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo zapojujete do Nivea soutěž o cestu do Hamburku, jestli sbíráte body? :) Docela mě to zajímá :) Vůbec nemám představu, kolik může mít ten nejlepší člověk bodů… Máte nějaký tip, popř. kolik máte vy, pokud chcete sdělit :D
 diky

Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 22.12.18 16:13

Neznam nikoho kdo by do podobné soutěže šel.. hamburk je 6h jizdy autem, letecky vcetne vestkere rezije cca 4h pokud tam vubec neco lítá… a strávit celej den na reklamní akci v cenrále nivea to je výhra nevýhra…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >