Také máte bývalé kamarádky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 16:28
Take mate byvale kamaradky?

Zajimalo by me, jestli nejaka divna, nebo jestli take mate byvale kamaradky, ve smyslu, ze se potkavate nahodne na ulici a pozdravite se, ale nezavolate si, delate, ze jste se nikdy vlastne nekamaradily? Me se no nikdy nestavalo, do zivota nekdo prisel, nekdo odesel, ale kdykoliv jsme se potkaly na ulici, tak jsme aspon prohodily par slov, jak se kdo ma, bez zasti, normalka, jen jsme proste uz nemely ani jedna chut si nejak vic volat, schazet se a podobne. Lonsky rok byl pro me novou zkusenosti s tom, ze jsem poznala dve holky, se kteryma jsem se intenzivne vidala, jedna z nich me ani nepozdravi, druha sice pozdravi, ale tim to konci. Ja jsem zajem mela, ale obe si nasly nejaky duvod, pro se se mnou dal nevidat a napsaly me to smskou. Jinak se neznaji. Me je teda to nahodne potkavani, kdy vlastne vim, ze se nemuzu zeptat, jak se maji a podobne hrozne trapne… Nic, jen takovy povzdech…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 21.12.18 16:30

jo mam, většinou jsme se postupně přestaly vídat, někdy se potkáme v buse, někdy se pozdravím někdy ne. je mi to fuk a trapné mi to nepřijde. ted mam zase jiné známé, než jsem měla předtím.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 21.12.18 16:34

Od doby co mam dite, ikdyz mam hlidani, se mnou ty byvale nechtely jit ven. Asi si myslely, ze jsem uz nudna :D tak mam nove kamaradky. Nastesti ty ex moc nepotkavam, maximalne pozdravim, cislo maji a ze mam hlidani taky vedi… ale uz me nezajimaj, az budou mit deti, dopadnou stejne. Tak to vetsinou byva

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 21.12.18 16:34

Mně přijde ujeté a úsměvné někomu psát smskou důvod, proč se s ním nadále nebavím. Pokud se s někým nechci bavit, tak se s ním zkrátka nebavím a ne že teatrálně oznámím konec přátelství, protože mi vadí to a to. V tomhle případě bych je při tom náhodném setkání plně ignorovala, jako kdyby tam byl cizí člověk.

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 21.12.18 16:38
@Micaella22 píše:
Od doby co mam dite, ikdyz mam hlidani, se mnou ty byvale nechtely jit ven. Asi si myslely, ze jsem uz nudna :D tak mam nove kamaradky. Nastesti ty ex moc nepotkavam, maximalne pozdravim, cislo maji a ze mam hlidani taky vedi… ale uz me nezajimaj, az budou mit deti, dopadnou stejne. Tak to vetsinou byva

byva to vetsinou proto, že novopecene matky se vetsinou neumi bavit o nicem jinem než o diteti. jednu takovou jsem zažila, chytrá holka, velky rozhled o vsem, ale jak porodila jen plyny, mlíko, prdy..... parkrat si to poslechnes, poprve te to treba i zajima, pak parkrat ze slusnosti...... ale po 5 už to vetsinou nebavi poslouchat nikoho, obzlast kdyz neni schopna na cele schuzce od toho tema odejit a bavit se o necem jinym… :nevim: nerikam, ze to je tvuj pripad, ale stava se to i vlepsich rodinach… :kytka:

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 21.12.18 16:39
@Lalelale píše:
Mně přijde ujeté a úsměvné někomu psát smskou důvod, proč se s ním nadále nebavím. Pokud se s někým nechci bavit, tak se s ním zkrátka nebavím a ne že teatrálně oznámím konec přátelství, protože mi vadí to a to. V tomhle případě bych je při tom náhodném setkání plně ignorovala, jako kdyby tam byl cizí člověk.

to mi přijde taky šílené 8o

divine woman
Echt Kelišová 9749 příspěvků 21.12.18 16:44

Mám. Někdy vztahy prostě vyšumí. Když jsem se přestěhovala, tak se někteří přestali ozývat. Když se potkáme, řekneme si ahoj a tím to končí. A někdo ani nepozdraví. :nevim: Cest la vie.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33713 příspěvků 1 inzerát 21.12.18 16:47

Mám. Dokonce i takové, které si mě smazaly z fb, nevzaly mi opakovaně telefon :nevim: lidé vztahy prožívají různě, já jsem třeba ten typ, že i když už se s někým z nějakého důvodu nevídám tak často, jako dřív, tak pokud nějakou dobu do mého života patřil, tak ho aspoň ráda pozdravím, prohodím pár slov, navštívíme se. Pokud už mě někdo vidět nechce, tak se mu nebudu vnucovat a je fakt, že by mě zamrzelo, že někdo, kdo se tvářil jako největší kamarád, že mu nestojím ani za pozdrav, ale aspoň vidíš, co to bylo zač. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 16:49
@Lalelale píše:
@debra.morgan píše:
to mi přijde taky šílené 8o

Me to taky prave prijde divny, ale kdyz se to stane dvakrat po sobe, tak jsem si rikala, ze mozna je se mnou neco spatne. Je fakt, ze to byly zeny prez deti, takze mozna, ze jsem proste navazovala vztahy s lidma, se kteryma bych si normalne nemela co rict. Asi jo. Tak dik, problem vyresen:-)

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 21.12.18 16:55
@Anonymní píše:
Zajimalo by me, jestli nejaka divna, nebo jestli take mate byvale kamaradky, ve smyslu, ze se potkavate nahodne na ulici a pozdravite se, ale nezavolate si, delate, ze jste se nikdy vlastne nekamaradily? Me se no nikdy nestavalo, do zivota nekdo prisel, nekdo odesel, ale kdykoliv jsme se potkaly na ulici, tak jsme aspon prohodily par slov, jak se kdo ma, bez zasti, normalka, jen jsme proste uz nemely ani jedna chut si nejak vic volat, schazet se a podobne. Lonsky rok byl pro me novou zkusenosti s tom, ze jsem poznala dve holky, se kteryma jsem se intenzivne vidala, jedna z nich me ani nepozdravi, druha sice pozdravi, ale tim to konci. Ja jsem zajem mela, ale obe si nasly nejaky duvod, pro se se mnou dal nevidat a napsaly me to smskou. Jinak se neznaji. Me je teda to nahodne potkavani, kdy vlastne vim, ze se nemuzu zeptat, jak se maji a podobne hrozne trapne… Nic, jen takovy povzdech…

Ahoj.

Není mi 20, 30, ale ani ne 40.

A dle mé zkušenosti: Kamarádky přichází, odchází a ty opravdu dobré zase přichází. :)

rokris
Kelišová 6840 příspěvků 21.12.18 17:02
@Tiger-lily píše:
Mám. Dokonce i takové, které si mě smazaly z fb, nevzaly mi opakovaně telefon :nevim: lidé vztahy prožívají různě, já jsem třeba ten typ, že i když už se s někým z nějakého důvodu nevídám tak často, jako dřív, tak pokud nějakou dobu do mého života patřil, tak ho aspoň ráda pozdravím, prohodím pár slov, navštívíme se. Pokud už mě někdo vidět nechce, tak se mu nebudu vnucovat a je fakt, že by mě zamrzelo, že někdo, kdo se tvářil jako největší kamarád, že mu nestojím ani za pozdrav, ale aspoň vidíš, co to bylo zač. ;)

Taky to tak mám. Ale vzpomenou si na mě někteří lidi i častěji než já na ně. Jsem docela dobrá vrba, zřejmě proto si mě pamatujou. Těžko říct, jestli je to dobře. Ale pokud to kdy někomu pomohlo, jsem ráda.

GabinkaCh
Závislačka 3021 příspěvků 21.12.18 18:05

Taky to tak s některýma mám.Ale já jsem celkově člověk,který čeká,až ho pozdraví ten druhý

divine woman
Echt Kelišová 9749 příspěvků 21.12.18 18:06

@GabinkaCh Nafrněná :mrgreen:

Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:12

jojo, také mám, a mam ted nove kamaradky a jsem rada, ty co jsou staré a nestojím jim za zavolani, smsm nebo i pres fb, i když tam jsme přáteli, tak at si škubnou…
ja napisu, bez odpovedi, popreju k narozkam, svatku cemukoli, nic, tak at jdou do háje, až se budou chtít ozvat, ozvou se… jinak pro mě zkončily (potažmo, když bydlí o 2 vchody vedle … (treba ta moje)

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 21.12.18 18:14
@Anonymní píše:
Me to taky prave prijde divny, ale kdyz se to stane dvakrat po sobe, tak jsem si rikala, ze mozna je se mnou neco spatne. Je fakt, ze to byly zeny prez deti, takze mozna, ze jsem proste navazovala vztahy s lidma, se kteryma bych si normalne nemela co rict. Asi jo. Tak dik, problem vyresen:-)

když jsi anonymní, co za důvod ti řekly? Takhle to někomu oznámit je opravdu ujeté. Neřeknu kdyby ti to podaly ve smyslu, že tě mají rády, ale hodně jim vadí ten a ten zlozvyk… Ale oznámit někomu konec bavení se je k smíchu. Nejsou ty dvě náhodou kámošky? By tomu odpovídalo načasování a přístup.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >