Líbí se mi šéf! Co teď?

Anonymní
21.12.18 10:29

Libi se mi sef! Co ted?

Ahoj,
mam jeste jednou dotaz, nevim co si o tom mam myslet. Jsem v praci relativne nova (3 mesice). Nas sef je moc mily, jen nevim co si mam myslet o jeho chovani. Zduraznuji ze je cca o 20-25 let starsi. Pokazde kdyz se rano poprve vidime vypada nadsene a je usmevavy a vita me, dale kdyz kolem sebe prochazime pokazde mame dlouhy ocni kontakt s usmevem, uz po nekolikate jsme si dali polibky na tvar (zacal vzdy on) at uz slo o prani k vanocum, svatku atd.. Ted jsem byla nemocna a nekolikrat se presvedcoval kdyz jsme po nemoci prisla jestli uz se citim dobre a jak mi je…take mi jednou rekl ze mi to moc slusi ale normalne pred kolegyni.. zni to asi tak normalne ale ja z toho jeho chovani proste neco citim nebo z tech pohledu nejakou chemii, problem je ze me se to take libi a zacinam se zamilovavat:D nebo si to jen namlouvam? Prosim pomozte mi na to prijit alespon takhle z vypraveni co si o tom myslite, porad mi to vrta hlavou…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26535
21.12.18 10:35

Je ženatej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
21.12.18 10:37

Ty voe .. to jsem asi já :))

Vyspi se s ním ! :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
21.12.18 10:38

Měla jsem par šéfů a posledni 2 byli takovy jako pises ty. Přání k Vanocum, narozkam, svátkům.....„libacky“, starani se zda uz jsem po nemoci fit a tak. Pochvala bot a oblečení proběhla taky. Ani u jednoho jsem si nemyslela, že by me balili. Chovali se tak ke všem.

Můj chlap se takhle chová snad ke všem ženám. Je pozorný. Když mu nejaka zákaznice treba rekne ze přijede později, protože potrebuje k lékaři, tak se ji pak pta jak dopadla u lékaře (a to jsou to treba zensky co vidí 2× do roka). On se teda takhle baví i s chlapama, takže proste je takovej. Já jsem zas morous, takhle hezky se bavím jen s chlapama, který chci do postele (vzdycky rika ten muj) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.18 10:38

Nová kost pro starýho psa je lákadlo.
Poptej se jestli není šef proutník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.18 10:40
@radek9 píše:
Ty voe .. to jsem asi já :))Vyspi se s ním ! :))
:palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15118
21.12.18 10:41

Jak se chová k ostatním? Já bych se na to vykašlala, nějaké pletky na pracovišti navíc se šéfem nedělají dobrotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 10:46

@jenny.fields ja nevim nenosi prstynek, ale myslim si ze zenaty bude

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 10:48

@1mila2 je velmi mily ke vsem, ale zase jsem si nevsimla ze by si s nekym prohazoval ocni kontakty a usmevy, tak vazne nevim:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 10:48

@Kriss Tina to vim, ani to nemam v planu:O ale z tech jeho pohledu proste citim nejakou chemii..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 10:50

@Náměsíčná jenomze on prave vubec stare nevypada :nevim: a jako proutnik v praci urcite neni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14229
21.12.18 10:50

A je svobodný nebo ženatý? B je správně, že. Řiď se zásadou, co je v domě není pro mě. Navíc je proti tobě dědek. Vztahy s tak velký věkovým rozdílem nedopadají dobře. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 10:51

@1mila2 i ty dlouhe pohledy do oci a usmevy? je to normalni? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 10:52

@radek9 haha :lol: no co vy jako muz si o tom myslite? kdyby jste se takhle choval ke sve podrizene tak jake byste mel zamery? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.18 10:54

@divine woman prave ze nevim, prsten nenosi, ale to spousta muzu, ale myslim si ze zenaty je.. takovy uspesny pekny chlap nemuze byt sam :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama