Vrácení přeplatku za služby, SOS - kdy?

13955
21.12.18 00:32

Si delas srandu ne? 21.12 je pul hodiny. Zavery muzes delat tak v 10:00

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
700
21.12.18 00:39

@Šarlota4 nedělám :nevim: když nevím jak fungují příchozí platby tak se zeptám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
21.12.18 00:40

V noci ti to opravdu nepřijde. Platby se připisují během dne, nejdříve tuším v 8 ráno.

  • Citovat
  • Upravit
13955
21.12.18 00:44

@lilithlilith banky takhle nefunguji, ze by uderem pulnoci prevedli penize. U nektere banky vim, ze mi chodi v 8 u nektere v 10 a pokud ma dotycny stejnou banku, tak klidne okamzite po zadani platby. Urcite muzou prijit behem dne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
21.12.18 00:48

Mně většinou chodí peníze kolem 10. dopoledne.

Ale nechápu, jak někdo může být bez koruny a spoléhat se na přeplatek. Vždyť výplata se vyplácí kolem 15. dne v měsíci… To jsi ji zvládla celou rozfofrovat za týden? 8o

  • Citovat
  • Upravit
700
21.12.18 00:49

Dobře děkuji za uklidnění :kytka: půjdu v klidu spát. Jde o to že jsem prostě celkem nečekaně v blbé situaci a musela bych fofrem vymyslet náhradní řešení. Díky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
700
21.12.18 00:50

@lucenka přeju ti, ať se tobě nikdy nic takového nestane

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
21.12.18 01:18

@lilithlilith v půl jedné v noci píšeš že nic nepřišlo? Platby se připisují v průběhu dne. Většinou do 9

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9041
21.12.18 06:52

:roll: holka nechci tě strašit, ale to že ti řekli, že to bude 21. na účtě, ještě neznamená, že to tam bude. Spíš, že to bude odesláno. V práci výplaty firma posílá v určitý den. Ale zaměstnancům chodí podle toho, jakou mají banku oni. Těm co mají stejnou s podnikem, tak dřív. Těm co mají banku z jiné obchodní skupiny třeba za dva dny. Máme to odzkoušeno. A to samé je s přeplatky energií. Jinak banky ráno připisují mezi 8-10. A některé ještě odpoledne kolem 13 hod. Jinak spoléhat se na přeplatek je trochu krátkozraké. Tyto firmy částo přeplatky vyplácí až po zaplacení nedoplatku zákazníků co mají nedoplatek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
21.12.18 07:24
@lachtanice86 píše:
@lilithlilith v půl jedné v noci píšeš že nic nepřišlo? Platby se připisují v průběhu dne. Většinou do píše: Více

Mně běžně prichazeji i kolem poledne,i později. Často mam ale pohyb a účtu treba ve dvě ráno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101929
21.12.18 09:33

@alisekR No, jelikoz je banka povinna uskutenit prevod tak, aby platba byla nejpozdeji druhy den na ucte, tak tam tezko budou o 2 dny pozdeji. Pokud to samo neni poslano v patek, pak je to ve stejne bance hned a v jine az v pondeli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
700
21.12.18 17:52

Bylo to ráno. Tímto děkuji a končím diskuzi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová