VOJNA ano či ne?

22.12.18 19:46

VOJNA ano či ne?

Ahoj zeny.. Mam plne zuby tech dnesnich,,chlapu,,! To nejsou chlapi, ale liny, sobecky bordelari, ktery vsechno berou automaticky! S nicim nepomuzou, jen prijdou z prace, lehnou na gauc ze kteryho se nezvednou do vecera a cekaji az se jim jidlo prinese pod nos a nejlip jeste zenskou buzerovat. Mam tim na mysli ty, ktery uz namuseli na vojnu. Urcite se najdou i takovy, ktery mezi tuto vetsinu nepatri, ale tech je hodne malo. Nebylo lepsi, kdyz z nich vojna udelala ty opravdove CHLAPI? Ja si myslim, ze ta vojna opravdu k necemu byla a byla bych PRO ji zase povinne zavest na 2 roky, jak to bylo. Jak to vidite vy? Jaky mate nazor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

24985
22.12.18 19:48

@Markéta N.V.

Vojna to nezachrání, tohle je bohužel obrázek výchovy matky, jak si syna vychovala, takový je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
22.12.18 19:51

Někdo je tak vychoval. Když čtu některé matky tady, bude hůř. U holky se líp snese, že je to neschopná arogantní pipina, u těch chlapů je to horší.
Jinak 2 roky jsou moc a to se považuji za Heroda, mnoho klukům to zničí mládí, někteří to odnesou zdravotně. Vojna nevychová chlapy, to by měli rodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
22.12.18 19:51

Ani omylem. Dva roky vojny? Na dva roky přerušit život a jít dělat šaška při nesmyslných úkolech? V mem okolí je jen jeden chlap takto nemožný a taky je sám, protože normální ženská si o nej neopre ani kolo. A píše se opravdové chlapY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5366
22.12.18 19:55

@Markéta N.V. Tak proč je tohle obraz manželova dědy, který mimo vojny zažil i válku? Přišel z práce dal si pivo a tím to pro něj zhaslo. Spíš myslím, že je to obraz výchovy ale i obraz toho co je ženská ochotná snášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
22.12.18 19:56
@free333 píše:
@Markéta N.V.Vojna to nezachrání, tohle je bohužel obrázek výchovy matky, jak si syna vychovala, takový je.

Tak tak,rikam to stejne.
Matka uci kamaradsky vztah k zenam,duveru,vzajemnou pomoc i podporu…

To vojna nezachrani a navic by pak mohli chlapi rict,kde jsou normalni zeny,zavedl bych… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
22.12.18 19:58

Nechme vojnu dobrovolnou volbou. Já jsem rád, že jsem tam nemusel. Fuj, jen na to pomyslet. Za takovou výchovu mohou rodiče. A pokud jim to žena trpí, její věc, její volba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 19:59

@Markéta N.V. manžel spadal ještě do povinné vojny. Nicmene šel na civilku. Nesnáší zbraně a v životě by ji nevzal do ruky. Nicméně naopak udělá si vše sám. Uvaří, uklidí o děti se postará a o chlapeckých věcech nemluvim. Nemyslím, že vojna jim pomůže. Vojnu by měla nastolit nanejvýš máma doma. Když maj mamahotel a mama kolem nich od malička skáče a kolem manžela taky, tak co jim to asi dá?! Je to o výchově a povaze.
Nejsem pro zavedení vojny. Za mě jim to nic nedá a už vůbec ne do života. To už bych jim zavedla spíš pořádnou praxi života. Někde hezky makat rukama :joy:.

• Nahlásit
  • Citovat
11807
22.12.18 20:07

@Markéta N.V. je smutne, ze si neumis najit normalniho chlapa… ale vojna fakt potreba neni. co si matky vychovaly, to mají a pokud ty jim to trpis, tvuj problem. muj chlap je zlatej, zastane vsechny prace, svoje „jakoze muzske“ i ty „jakoze zenske“, ale v dnesni dobe se to stejne nerozlisuje. pomuze a zaridi cokoli kdykoli. staci hledat holka a neridit se vagínou, ale mozkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
22.12.18 20:15

Tak si říkám, že vojna ano. Stačí na rok. Dnešní mladí by to potřebovali jako sůl. Většina z nich jsou chcípáčci, co nesportují, jsou nesamostatní, samá tetanie, že všeho se hroutí,všechno je stresuje, zato jsou buď vystajlovaní, nebo přilepení na mobilu a hlavní zájem je sbírat lajky..takový názor mám proto,že dělám ve zdravotnictví a takový je každý třetí..dostane teplotku celých 37,5 a honem do nemocnice, protože na Googlu psali, že by to mohla být rakovina :zed: fakt nepřeháním, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
22.12.18 20:18

za mě vojna ano, potřeboujou to jak sůl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
22.12.18 20:20

@Alberta A co vymyslet pro ženské? Já jako židovka jsem pro vojnu i pro ženské v tom případě. Protože tolik ukňouraných slepic, jako se vyskytuje teď, v historii nebylo. Zabřezne to a už to heká a leží. Taková krátká vojna by i jim dala mnohé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.18 20:27

Za mne vojna byla uz totalni zhovadilost, kratce po te ji zrusili. Sel jsem misto toho slouzit civilni sluzbu do nemocnice a koukaje zpetne, nevidim to jako ztraceny cas a hodne mi to lidsky dalo.

Nicmene vojnu/civilku jako pokus napravit zpackanou vychovu nevidim; u me to vpodstate stalo na tom, ze jsem tem lidem tam chtel pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15344
22.12.18 20:28

Já bych klidně nějakou vojnu vrátila, aspoň na pár měsíců, nicméně ta lenost je spíš výchovou. Znám starší chlapy co na ní byli a sou líný, z gauče se nezvednou z ženský maj pomalu otroka a naopak znám mladý kluky co jsou aktivní, ochotný a žádnou vojnu neabsolvovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1365
22.12.18 20:29

Můj otčím na vojně byl a je přesně to, co popisuješ, mamka mu akorát posluhuje, co se pamatuju. Vojnou to není. Prostě maminky pořád ještě vychovávají mazánky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama