nákup plen po internetu

317
15.3.06 10:51

nákup plen po internetu

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost s nákupem papírových plen a ubrousků po internetu? Samozřejmě cenově co nejvýhodnější :D . Mám teď totiž problém jak je rozumně nakoupit, jsme bez auta a nakupovat v Delvitě za draho a vozit to v kočáru se mi fakt nechce.

Dík

Mašinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1674
15.3.06 11:05

Vim, ze prodavaji na www.mimibazar.cz, ale o kvalite a cene nic nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
15.3.06 11:18

tak jsem se tam mrkla, jsou to asi ty Šup šup plus - nemáte je někdo vyzkoušené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
15.3.06 11:37

Masinko, plenky prodává paní Eva na Mimibazar.cz. Nezkoušela jsem je, ale maminky je hodnotí jako dobré. Cena je jednotná 192,– za 60ks plus poštovné. Mrkni se - je to http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
A jmenují se Šup šup plus

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
15.3.06 11:49

Ahoj Masinko,
používáme asi týden plenky Šup šup plus (v našem případě velikost 11-25kg) od výše zmíněné paní Evy z MMB a jsme maximálně spokojeni. Výborně sedí, dobře drží, ani jednou ji malej nepročůral, no a ta cena nemá chybu :) Je ovšem opravdu potřeba vyzkoušet, každému dítku vyhovoje něco jiného, u nás třeba totálně pohořely Pampers Active Baby a fialové Tesco plíny..
Verča a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
15.3.06 12:34

ACHOOJ…také přispěji se svými poznatky.Používáme plenky z MMB asi 3týdny brali sme je také od p.EVY alias ASTRA.Plenky jsou super,malý se po nich neopruzuje vydrží mu přes noc a jsou papírové což je důležité.Oproti Huggies či jiným nesmrdí a jsou malinko silnější. Cena za plenečky je perfektní,ale dodávka trvala přes 3týdny to se mi vcelku nelíbilo.Ted už budu brát přímo přes dodavatele a snad to bude lepší tam zasejc se ,ale je potřeba domluvit s kámoškami a vzít nad 3000Kč,aby ti to dovezli domů.Ted na MMB začíná nová paní s plenkami jako má p.ASTRA i cenově zatim nemá tolik zájemců tak by pleny mohli být dříve.Dám Vám sem na ni odkaz a ještě plenky od p.Janar ač sou dražší tak teda v rychlosti dodání je špicová má u mne jedničku,objednávala je kámoška a ani ne do týdne je měla.
Tady je odkaz na tu novou maminku:odkaz: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
A tadyhle na tu p.Janar ta ti pošle i vzoreček pokud ti ho na poště neztopí jako mne zedvakrát,kámošce totiž došel.
odkaz: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
15.3.06 12:57

Tak jsem je objednala a jsem fakt zvědavá. Jestli budou dobré, tak to je víc než jsem čekala, takže děkuju všem za info.

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.3.06 08:40

Holky, děkuju za tuhle téma. Už jsem se na mimibazaru také dívala na tyto šup, šup plenky a docela mě zaujaly. Než si je objednám, tak budu ráda za každou zkušenost s nimi. Může si zákazník vybrat jejich barvu, nebo jsou všechny stejné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
16.3.06 09:06

Achooj…pleny jsou většinou stejné na MMB se inzerují celoobrázkové,ale ty většinou nebývají snad jen ve velikosti 15-25kg.My sme objednávali z MMB a došli mi se zelenými lepkami a pokaždé iný obrázek sluníčka,autíčkaa,zajíčci,lachtani,apod…Trochu mne zklamalo,že nejsou celobrázkové,ale funčkností jsou suprové ted mám objednáno přímo od dovozce různé velikosti asi 18ks balíků tak sem zvědavá,co dorazí.Měli by být v pátek odpoledne už na ně čekám v neděli bychom neměli co mezi nohy a jiné už kupovat nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.3.06 09:44

Nikol ty jsi tedy s plenkama šup šup spokojená? Já bych byla radši, aby byly taky celoobrázkové, i když na fci to nemá vliv, jsou ale roztomylejší :D Já s plenkama zatím nemám moc zkušeností, tak se raději ptám… Uvádí tam, že jsou na suchý zip, takže když se špatně zalepí, jdou přelepit? Mnohokrát děkuji za info :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
16.3.06 09:53

Ano s plenkami šup šup sem velice spokojená vydrží vážně dost…také sem myslela,že budou celoobrázkové,ale co hlavně,že slouží a za ty peníze???Ano můžu odlepovat několikrát za sebou a drží plenku stále ještě sem nenapsala,že sou mírně silnější než třeba huggies,helen harper aj..Nemám tolik zkušeností s plenkami,ale co sem viděla my známe akorát pampers,huggies softanddry,huggies superflex a hypernovské.No a pak ty šup šup a už u nich zůstanu než se zbavíme plenek počítám tak rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.3.06 09:59

Nikol moc děkuju za informace, začínájí se mně vážně líbit, hlavně ta cena je příznivá :wink: Založila jsem nové téma na šup šup plínky, tak jsem zvědavá, zda se ještě některá maminka ozve se svými zkušenostmi s plínkami. Já jsem si říkala, že bych na noc třeba dávala Pampersky, ale přes den ty šup šup, raději budu mimčo přebalovat častěji, než mu nechat pampersku půl dne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
11.5.06 15:27

Ahoj,

ja napr. viem, že sa dajú jednorazové plienky objednať aj na adrese www.fixies.cz ale zase neviem, či sa to za tie ceny oplatí, ešte som nepozerala v obchode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
10.11.06 12:44

narazila jsem na obchod www.eva.cz, mají tam super ceny plenek Pampers a Huggies.Kamarádka už to vyzkoušela, my se chystáme teď...........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
10.11.06 19:14

Já tedy musím reagovat na to všeobecně kladné hodnocení plenek šup šup plus. Osobně jsem s nimi nebyla spokojená ani trochu. Koupila jsem jich naštěstí na zkoušku jen jeden balíček po 10ks. Všechny byly zvenku špinavé od superabsorbentu (který normálně má být uvnitř), což asi pro dětskou pokožku není to pravé… Navíc některé byly kazové - čouhaly z nich kusy gumiček atd. No fakt hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama