Čím mažete obličej?

319
8.3.06 21:48

Čím mažete obličej?

Ahoj holky, čím mažete mimískům pusinu?Terezka má tvářičky jak struhadýlka a nevím, čím to promastit-modrá indulona nezabírá :(
Na Excipial je alergická,a na Sebamed taky.
Prosím,poraďte!!!
Díky moc.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

529
8.3.06 21:56

Lejlo,zkus Infadolan,nebo si nech v lékárně namíchat glycerinovou mast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
8.3.06 21:57

Ahojky,
už i jinde jsem psala, že nedám dopustit na čistou vazelínu, je neparfémovaná a našemu malému dělá dobře nejen v zimě v mrazu, ale i po koupání - má ekzém. My používáme od fy Lander, ale třeba v lékárně bude určitě víc značek na výběr.
Tak ať dobře pořídíte!
Verča + Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
8.3.06 21:59

A co Nivea wind&wetter.Máme taky AE a vyhovuje nám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
8.3.06 22:01

Ahoj Leni, my používáme Bübchen měsíčkový pleť.krém. Stázinka má citlivou pleť a tenhle krémík je výborný. Stojí asi 170Kč.
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7062
8.3.06 22:11

Ahojky,
v těch mrazech nám asi malinko přimrzly sliny pod bradičkou a bylo z toho taky struhadlo:-( Báječně zabral Infadolan. V mrazech jsem jím mazala celý obličej, teď už stačí Bubchen do chladného počasí. Vazelína na to struhadýlko nezabrala, ale taky jsem jí mazala na tvářičky… Myslím, že to chce zkoušet a zkoušet a vybrat. Tak hodně úspěchů a málo pupínků:-)
Pískle s Máťou 11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.3.06 22:31

Ahoj máme ekzém tak mažu malou krémem A-Derma Exomega kupujem to v lékárně,je to krém z výtažků ovsa.Cena je sice kolem 300kč,ale po vyzkoušení několika krémů různých značek nám tento vyhovuje nejvíc.Jak už tu někdo psal musíte sami na prckovi odzkoušet co vám vyhovuje,každé dítko reaguje jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama