praci vlozky do podprsenky

2237
26.2.06 21:56

praci vlozky do podprsenky

Ahoj,

zacinam uvazovat, ze si poridim pratelne vlozky do podprsenky. Nasla jsem zatim jen nejake od Aventu nebo Popoliny (2 druhy). Mate nekdo s nimi zkusenosti? Jaky je v nich rozdil? Popr. jsou nejake jine znacky?

Dekuji

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

200
26.2.06 22:24

Zkoušela jsem prací vložky Avent, nestíhaly jímat, rýsovaly se pod oblečením, nakonec jsem skončila u Aventek jednorázových.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4097
26.2.06 22:33

Taky jsem koupila praci od Aventu, ale jsou velmi nepohodlne, protoze se rysujou pod oblecenim. Dobre tak akorat na doma, ale to se da pouzit obycejna plena. Takze pouzivam jednorazove.

Bara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1164
26.2.06 22:43

vložky do podprdy

Ahoj, já jsem používala jak ty od aventu, tak ještě z buretového hedvábí. V podstatě jsem byla spokojená s oběma druhy. Ale pokud máš dost mlíka, tak nečekej, že ti ty látkové vydrží. Chce to střídat. Ta kombinace hevábí vlna se musejí prát ručně, což je dost otrava, a déle schnou. Avenťácké se perou v pračce. Asi jde o to, co od těch pracích očekáváš. Neměla jsem dojem, že by se nějak extra rýsovaly, až by se nedaly nosit. Připadalo mi to srovnatelné i s jednorázovkami. Žádná paráda to není ani tak, ani tak. Já jsem zkrátka z těch látkových měla lepší pocit, než z jednorázových. Přeju dobrý výběr, Gyta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
26.2.06 22:44

Taky jsem pořídila prací Aventky. Zezačátku, když teče hodně mlíko, tak propouštěly okrajem. Takže se hodí až na pozdější nošení , a jak psaly holky, spíše na doma nebo pod svetr či bundu. Jinak se mi nejvíce z jednorázovek osvědčily Chicco, perfektně sály, vydržely a nepropustily. Jednorázový Aventky pouštěly " chlupy ", takže malá měla po kojení chlupatou pusu. Musela jsem to napřed umýt - nebo pak malou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
27.2.06 00:21

Já jsem byla s pracíma od Aventu spokojená, mlíko mi teklo proudem, ale bávlněné vložky mi přišly spolehlivější než jednorázové. Pravda ale je, že jsem si nikdy nepořídila dražší jednorázové vložky. Bylo mi líto utratit peníze za věc co za chvíli vyhodím do koše. Jinak je jasné, že tři páry jsou na pohodlné střídání málo, chce to těch šest. Potom se dají rychle a v pohodě střídat a nic neprotéká.
Teriku, ty tkané vlněné od Popolini mi přijdou krásně tenké a diskrétní, nikdy jsem je teda nevyzkoušela, ale pořídím alespoň jedny na zkoušku.

Mimochodem, neustále je nabízím k zapůjčení kojícím kámoškám a žádná nechce, já to nechápu :-)

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4038
27.2.06 06:31

Anko, možná je to tím, že jim přijde používat použité jaksi nehygienické…

Ze stejného důvodu nekupuju v sekáči spodní prádlo a ani jsem si nepůjčila od kámošky odsávačku, přece jen mi tohle přijde jaksi intimní a pro jednu osobu…
Můj názor…

Jinak měla jsem jednorázové vložky, ale mlíko se celkem rychle stabilizovalo na potřeby miminka a tak jsem vypotřebovala cca 1 balíček, takže investice do pracích by se mi ani nevyplatila.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
27.2.06 08:03

Ahoj, ja jsem pouzivala jak jednorazovky, tak praci od Aventu. Ty praci prevazne na doma a pod bundu, jak bylo psano jsou vic videt i kdyz dost zalezi na podprsence. Jelikoz jsem od 6 tydnu nekojila v noci, tak jsem musela pouzivat chicco s igelitem, to byla jedina sance jak nebyt porad mokra. Takze v noci chicco, pras den pratelny kdyz nebyly v pracce a mimo domov co bylo nejmin videt pod trickem, kolikrat jsem musela zkouset. Kazdopadne koupi pratelnych nelituju, myslem ze se mi vyplatily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
27.2.06 08:08

Ahoj, ja jsem pouzivala jak jednorazovky, tak praci od Aventu. Ty praci prevazne na doma a pod bundu, jak bylo psano jsou vic videt i kdyz dost zalezi na podprsence. Jelikoz jsem od 6 tydnu nekojila v noci, tak jsem musela pouzivat chicco s igelitem, to byla jedina sance jak nebyt porad mokra. Takze v noci chicco, pras den pratelny kdyz nebyly v pracce a mimo domov co bylo nejmin videt pod trickem, kolikrat jsem musela zkouset. Kazdopadne koupi pratelnych nelituju, myslem ze se mi vyplatily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
27.2.06 20:22

Ahojky,
já jsem taky měla pratelné od Aventu, a jak někdo už tady psal, když mlíko při kojení hodně teklo, tak nestíhali a tekly krajema. Tak jsem nakonec používala Chicca, ale jen chvilku, než se mlíčko ustálilo a při kojení stačila už jen plínka :wink:

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
27.2.06 21:00

Ahoj,
já jsem taky po delším zvažováním koupila prací Aventky a byla jsem s nimi spokojená. A stačily mi ty tři páry - dva se vždycky praly a sušily a třetí jsem nosila. Jak už bylo řečeno-žádná paráda to stejně nikdy nebude :roll: Zkoušela jsem i jednorázové myslím Huggies, ale přišlo mi to tak nastejno. Vložky do podprsenky jsem používala dost dlouho, takže i větší investice (myslím že 300Kč?) do látkových se vyplatila. A použiju je i u druhého mimíska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.06 13:31

tak s pracima od aventu jsem byla hrozne nespokojena, byly mi k nicemu, popolini me hryzaly a nejlepsi pratelne jsou znacky anita

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
2237
18.3.06 14:05

Anita dela taky? Prosim te, nevis kolik zhruba stoji?
Diky

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
18.3.06 15:01

Ahoj, když to bylo aktuální, tak jsem taky uvažovala o investici do pratelných vložek (Anita má myslím 6ks za 250kč), ale nakonec jsem je nekoupila - přišlo mi to jako velká investice, potřebovala bych jich určo víc než šest, ale protože ze mě mlíko stříkalo na všechny strany a já nechtěla používat výhradně jednorázové, tak mi máma našila ze starého bílého trička kolečka (dvojitá vrstva), vždy jsem měla tak 2-3 (měnila jsem je podle potřeby, tak po 2-3hod) a na nich ještě jednorázovku. Tu jsem pak vyhazovala až večer, jinak bych jich spotřebovala tak 10-14denně, možná i víc,fakt mi to mlíko teklo strašně, a to je dost peněz..Ty látkové jsem prala buď v ruce nebo s plínama.
Když jsem šla ven tak jsem měla jednorázovku, ale stejně to pod tričkem bylo vidět..
Takže kdo umí trošku šít ať v ruce nebo na stroji tak si je může ušít..

Klaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.06 16:23

Anita 6ks stojí něco přes 325 a mně se to hrozně vyplatilo, koupila jsem si dvě balení. 12 ks mi stačilo a potřebovala jsem je hodně dlouho. Jsou skvělý, údržba velmi jednoduchá (narozdíl od popolin, které se perou v ruce), nikdy mi neprotekly a jsou příjemné na dotek, anatomicky vytvarované (nestlačují bradavku), diskrétní. I přesto, že jsou bavlněné, nikdy mě nestudily, fakt to absorpční jádro mají silně nasákavé. Pozor, proto ale déle schnou. Ty Aventky byly suché hned, ale tlačily mě, byly příšerně vidět a obtékaly mi, a navíc studily. Na jednorázovkách bych se nedoplatila, byla by spousta odpadu, takže ta investice 650 korun byla pro mě hrozná úspora.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama